Nakup "AMERIŠKEGA" hladinika (nasveti in mnenja)

pol3ni

Fizikalc
10. jan 2011
355
228
43
Idrija
Sem šel danes malo na ogled pa sem nazadnje vzel tega

Ima 400 l hladilnega dela ter 105 zamrzovalnega.
Sem pa iskal takega ki ima več hladilnega kot zamrzovalnega dela tako ,da mislim da bo kar o.k
Hvala vseeno za predlog
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
Super zadeva, vzeli istega prejšnji mesec, upam pa da nisi plačal cene na linku, ker je bil v emundii z dostavo manj kot 820eur
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.253
269
83
38
Ljubljana
pa preveri da ne dobiš 70 eur nazaj ob nakupu...

jz sm tega 794 - 70 plaču

 
Da malo obudim temo.Kupujem ameriški hladilnik.Kaj je trenutno in oz.tisti ki ga imate katero firmo kaj priporočate.Najraje bi sicer takega da ne rabim priklopa na vodo.Budget max 1300 €.
Hvala

LG, samsung, beko. V tujini dobiš še kak hisense, haier za neke razumne šolde. Če pa res ne veš kam s penezmi pa vzemi liebherrja

aja ne glej sam izdelkov za slo trg, opglej še kaj drugega, ker pri nas je bolj bogo vse skup. Recimo če zajadrđa ma mediaworld.it, mediamarkt, de, saturn.de/au da vidiš malo kaj majo sosedovi in za kake pare
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.432
858
113
Kaksno mnenje glede side by side hladilnikov.
Kaj vzeti?
najraje bi imel locena vrata za hlajenje/zamrzovanje. Pa cim vecji zamrzovalni del.
Cena do 1300€
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.191
1.807
113
Kaksno mnenje glede side by side hladilnikov.
Kaj vzeti?
najraje bi imel locena vrata za hlajenje/zamrzovanje. Pa cim vecji zamrzovalni del.
Cena do 1300€
Moja ima Bekota, pa ga je že prav sočno preklela :valjamse: (par dni nazaj bil že v drugo (!)serviser) ker je spet crknil..star 4 leta (ima pa tega ameriškega..leva vrata za zamrzovalnik,, plus dela ji led), desna vrata za hladilni del (je dober občutek, ko prideš domov pa ti po tleh cedi roba iz zmrzovalnika).
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.432
858
113
Moja ima Bekota, pa ga je že prav sočno preklela :valjamse: (par dni nazaj bil že v drugo (!)serviser) ker je spet crknil..star 4 leta (ima pa tega ameriškega..leva vrata za zamrzovalnik,, plus dela ji led), desna vrata za hladilni del (je dober občutek, ko prideš domov pa ti po tleh cedi roba iz zmrzovalnika).
Bekota pa Gorenje sem ze itak precrtal.

iscem spodaj zamrzovalni del.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
963
113
Obišči stran
Tašča pred leti kupila v Leclercu nekaj kar so imeli tam, mislim da je Haier? Uglavnem, dela BP, je vsa zadovoljna, prostora pa je tudi dovolj da je sladoled vedno na zalogi :D

EDIT:

točno tale

1654057145686.png
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.432
858
113
Hajerja sem izlocil, ker ima na voljo kar nekaj manj prostornine od konkurence.

je to brandan Candy?
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
78
48
Hajerja sem izlocil, ker ima na voljo kar nekaj manj prostornine od konkurence.

je to brandan Candy?
Imam Bosch Side By Side že 8 leto.Do danes brez ene napake.Je pa na levi v celoti hladilnik višna 185,globina 65 in širina 60...Enake dimenzije ima tud zamrzovalna omara,na desni 7 predalov zamrzovalnika.Prostora več k dovolj :zmaga::zmaga::zmaga:
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
Hajerja sem izlocil, ker ima na voljo kar nekaj manj prostornine od konkurence.

je to brandan Candy?
Ma pri meni je kul k je širok 83 ker mi ostane še plac za omarce pol. Če bi imel plac bi itak vzel širšega, sam ta mi je kul.

Haier je kitajska znamka, naj bi bil v tujini kar priznan v svetu hlajenja.
Servis pa je isti kot Candy.
Pa kul mi je to ker ima 5 let garancije.