Naključja?

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
ali vrjamete v naključja? da povem zakaj sm odprl to temo.

kakšne so možnosti, da obstajata 2 osebi, istih let, z istim zelooo redkim vzdevkom, iz istega mesta in se zanimata oz. trenirata isti šport?
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
odvisno od velikosti mesta
smile-1.gif


če gre za New York ali pa Ljutomer je razlika
smile-1.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
ali vrjamete v naključja? da povem zakaj sm odprl to temo.

kakšne so možnosti, da obstajata 2 osebi, istih let, z istim zelooo redkim vzdevkom, iz istega mesta in se zanimata oz. trenirata isti šport?

to je ziher usoda!
bonk.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
jest verjamem da je nekje se nekdo podoben tebi! vedenje pa vse ostalo, je pa čist odvisno od okolice, tko da, da bi bil istega izgleda, pa še po obnašanju in razmišljanju, je pa res nemogoče! jest verjamem da po izgledu bi si našel dvojnika, to je pa tud vse!
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
statisticno, ce povzames vse atribute je verjetnosti bolj malo, a vseeno po izračunu mozno.
Kako je potem mozno, da zadenes na loto, ce pa je samo tak malo moznosti.
 
Nazadnje urejeno:

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
A si ti to sanju? Če nisi, a to osebo poznaš? Če je ne poznaš, a se misliš z njo-njim srečat? In kaj maš zdej ti od tega razen računalniškega klona? A te nadleguje? Da ti ni model kako virtualno bejbiko spelu in si mu zdej fouš a a a???? Oz. kaj si hotu s tem postom sploh povedat? Ajde mal več povej neki se je zgodilo zihr.


majč
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
sm že povedu v odgovoru klošarju. na enmu forumu me je en dodal na msn, kjer imal v mailu ime klošar, str je 19, iz mb, trenira boks... kar je prekleto podobno "našemu" klošarju tuki na forumu. ampak on trdi da gre zgolj za naključje
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Aja sem mislila da je še en Don iz LJ ki fitnesira pa ima mal večje mišice kot ti pa ti je kako modelku spelu.

No v tem primeru ni dileme, klooooošaaaaar dej ne zajebavej Dončija k te bo razsul v prafaktorje.
bonk.gif



mUške teme nimaš kej


majč
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
ne, tlele mi je prou fajn
tongue-1.gif
...dej ti raj svojo temo preber, pa kwa more en navaden uporabnik foruma, kot sem sama vse odpirat in brat, ene pametne teme ni, lahko bi vsaj kako debato usekal ne pa tole kozlarijo


majč