Najugodnejsi "zemeljski" internet

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.632
990
113
tole bi se/se bo meni vleklo v letih s tem tempom in odnosom... ker zdele lahko dam 400€, da ugotovijo, da jim jaz sploh ne smem dovoliti nič kopkati in štemati in vrtati. Sem samo najemnik enega prostora v ne vem koliko veliki stavbi. Od kje pa čez čigavo je pa treba, pa ne vem... denarja ne bo nazaj, optike še manj...

Hja nič, plan B. Bo tistile hjuavei pa ena simka. Najprej hot, pol ultra, in pol če res ne bo delalo, šele agonija s tistimle OŠO do vsakih vrat. če neu treba, pa res ne bi...

Zakaj pa lastnik tega ne uredi (na lastne stroške)? Saj gre za instalacije in mu ostanejo, tudi ko tebe ne bo več. Ne predstavljam si poslovnega prostora brez širokopasovnega interneta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Lastnik je najbolj macehovska in rigidna združba pri nas... Kjer traja leta, ce je interes in neskoncno, ce ga ni.

Oni modem nima lana. S PCjem se hocem s kablom povezati, kot ze prej omenjeno... Nima veze. Bo pac modem par 10€ dražji.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
Ce si v najemu pomoje nimas kaj razmisljat pa vzet nekaj mobilnega.

jaz sem imel 3 leta hot zdaj pa drugo leto ultra … glede na to da sta v istem omrezju je izkusnja dokaj podobna.

kar gre v plus hotu je bil mali baterijski modem, pri a1 pa kablovje, imam pa tudi jaz anteno na notranji strani okna obrnjeno prit oddajniku.

Ker se mi je prvotni popust na ultro iztekel razmisljam da grem nazaj na hot, pa se mobilno dam nazaj pa je se boljsa cena.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
torej tole bi bilo v redu:

simko sem naročila pri hotu...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ador

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
No nabavila zdaj to, zdaj pa upam da bo delalo tacajt ko masiram lastnika, naj uredi priključek... Mrbit nekoc nekdaj, ostati nameravam kar nekaj casa tu.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.365
993
113
Celje
Obišči stran
torej tole bi bilo v redu:

simko sem naročila pri hotu...
imam točno to kot "rezervno povezavo" in dela zelo korektno. Občasno namensko preklopim za kak dan in pri normalnem delu (večino storitev v oblaku) + EON TV box se praktično ne opazi spremembe.