Najbolj "neumni" izumi v avtomobilski industriji

hermann

Guru
19. mar 2014
10.170
7.207
113
Ob takih člankih samo še zazeham odkar spremljam samo še kaj novega električnega imajo za pokazat kitajci in kateri je ta teden še cenejši in boljši od tistega prejšnji teden.

Pa koga k*rac briga katerič letos je vw spet podražil svoje nekonkurenčne polizdelke.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
6.061
2.761
113
Ravnokar imel čudovito izkušnjo s homoseksualnim sporom radarjev. Želel z bimerjem zapeljat rikverc iz parkinga, zadaj pa ( ene 8m stran) prizgana starejsa tesla. Bimer ni sel rikverc, pa da ga jebes. Vsakih 20cm je zabremzal na ful, kot da zaznava trdno oviro za ritjo ali stranski promet. Kako minuto sem skakal po 20cm nazaj, folk buljil kaj dogaja....
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.293
308
83
Al pa CE table gor, ah tole ni n'č hudga bojo rekl. :D
Se opravičujem 3-em normalnim voznikom BMW s CE tablicami v Sloveniji.
 

mtl

Guru
19. jul 2007
11.437
1.055
113
Kras
www.mtl.si
Ravnokar imel čudovito izkušnjo s homoseksualnim sporom radarjev. Želel z bimerjem zapeljat rikverc iz parkinga, zadaj pa ( ene 8m stran) prizgana starejsa tesla. Bimer ni sel rikverc, pa da ga jebes. Vsakih 20cm je zabremzal na ful, kot da zaznava trdno oviro za ritjo ali stranski promet. Kako minuto sem skakal po 20cm nazaj, folk buljil kaj dogaja....
Drugič v nastavitvah izključi samodejno zaviranje pri vzvratni vožnji, pa bo ;).
Verjetno ima tudi BMW to možnost, če že smernike brez veze tlačijo v avte. :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

CLIO15

Guru
1. nov 2007
15.734
5.545
113
Ravnokar imel čudovito izkušnjo s homoseksualnim sporom radarjev. Želel z bimerjem zapeljat rikverc iz parkinga, zadaj pa ( ene 8m stran) prizgana starejsa tesla. Bimer ni sel rikverc, pa da ga jebes. Vsakih 20cm je zabremzal na ful, kot da zaznava trdno oviro za ritjo ali stranski promet. Kako minuto sem skakal po 20cm nazaj, folk buljil kaj dogaja....
RTFM

Read the Fucking Manual
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

MrDaco

Guru
11. sep 2007
14.799
8.921
113
Ob takih člankih samo še zazeham odkar spremljam samo še kaj novega električnega imajo za pokazat kitajci in kateri je ta teden še cenejši in boljši od tistega prejšnji teden.

Pa koga k*rac briga katerič letos je vw spet podražil svoje nekonkurenčne polizdelke.
Samo res koga briga kaj se dogaja po EU. Če bodo dražji, bomo od kitajcev kupil. Koga briga kaj bo s kmetijstvom, če bo predrago bomo od brazilcev kupil. Koga briga za vse kar bomo ustvarjali, vse itak kitajci pocen delajo, če pa oni ne bodo pa indijci. Koga briga saj vsak mesec pride plača... ups.. tukaj pa mindset lahko hitto zataji.. a ne?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
14.799
8.921
113
Drugič v nastavitvah izključi samodejno zaviranje pri vzvratni vožnji, pa bo ;).
Verjetno ima tudi BMW to možnost, če že smernike brez veze tlačijo v avte. :evil:
Tole avtomatsko zaviranje je čist cool. Meni 2x rešilo uničen zadek avtomobila in sem zelo hvaležen da polizdelek ima to funkcijo. Ampak ježek ne ve da počasi lezeš nazaj z nogo na bremzi in ne na gasu in potem tega zaviranja na polno ni, ker avto ve, da se zavedaš da je za teboj ovira.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
10.170
7.207
113
Samo res koga briga kaj se dogaja po EU. Če bodo dražji, bomo od kitajcev kupil. Koga briga kaj bo s kmetijstvom, če bo predrago bomo od brazilcev kupil. Koga briga za vse kar bomo ustvarjali, vse itak kitajci pocen delajo, če pa oni ne bodo pa indijci. Koga briga saj vsak mesec pride plača... ups.. tukaj pa mindset lahko hitto zataji.. a ne?
Bingo. Jaz ne bom nikoli odpustil "manj za več" iz časa po koroni (npr. 450% rast dobička pri vw leta '22). Dobičkov je bilo dovolj, da se pripravijo na spremembe. Požrešnost in nora zelena politika sta uničila evropsko avtomobilsko industrijo, ne pa jaz, ki glasujem s svojo denarnico.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
5.921
1.311
113
Bravo! Ko smo eni vse to lapali leta nazaj, da so EU proizvajalci cist zabluzli in samo se sanjajo, kinezi jih prehitevajo ... smo bli verniki etc. oni drugi pa znalci, ki vedo in poznajo... My ass znalci! Kakorkoli, kolo se vrti, pocasi prihaja tudi najbolj zahojenim in prav zanimivo bo spremljati nadaljnje dogajanje. Sicer je ze vse jasno, ampak faza zanikanja je ponavadi dolga. Nc bat, finalni reset prihaja, nezadrzno.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
6.061
2.761
113
Tole avtomatsko zaviranje je čist cool. Meni 2x rešilo uničen zadek avtomobila in sem zelo hvaležen da polizdelek ima to funkcijo. Ampak ježek ne ve da počasi lezeš nazaj z nogo na bremzi in ne na gasu in potem tega zaviranja na polno ni, ker avto ve, da se zavedaš da je za teboj ovira.
Jez ve kako se lazi nazaj, saj to dela vsaj 6x dnevno. Avto bremza na bocni promet, ne pa na oviro ki je metre zadaj. Tu gre za to, da je prizgana mirujoca tesla dalec zadaj predstavljala nevidni zid
 
  • Haha
Reactions: sajkek

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
17.597
4.936
113
Sam ne vem s čim se je Tesla "oglašala" ker že nekaj časa nimajo več radarja kot ostali, ampak je vse preko kamer.