Nadlegovanje na Vrhniki

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Zdej jo je 2x ati pelov in temu gospodu tud lepo povedal kako pa kaj.

Pa ma kaki lepo, pa kaj mu delate uslugo, da bo postal še bolj previden pa organiziran?
Pa kaj z njim držite al kaj? Pa ne se zabavat, potolčt da si bo rane lizal do konc februarja.
Pa takemu zagrenim živlenje da se preseli, ker je mesečno 5x tepen in to 5x na različnih lokacijah.

Ma sem zivčen da se mi roke tresejo ej!
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Silvio pravi:
Nadlegujejo ti sestro, ti pa razmišljaš kaj bi in pišeš po forumih?
crazy1.gif

Eh niti se ne zaveda kaj se dogaja, mislim kaj se lahko zgodi. En tak sickf*ck ti lahko
"uniči" sestro mentalno, fizično, in huje, on pa razmišlja, če bi mu lepo kaj reko.

Pa mater naredi mu lukno v pleksus! Če pa nisi tip človeka za to, pa najdi 3 čefurje
vsakemu po 50€, pa bo tut vredu. Sicer pa take stvari se rešijo osebno. Pa makar v nefer
fajtu, samo živalim nemislim fer sodit.
 

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
Mislem lahko bi kej omenu, sej veš da moja "čudežna" palčka dela čudeže
smirk-1.gif

Bolje da jo ne sreča kje
10.gif
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Samo res, prokleti sprijenec stari, za takega je še palica premalo!



Ati je pa ena cura bura, jaz bi ga naluftal ko opico. Verjemte da ne bo upal policiji niti pisnit. No, ja, če ne se bo pa našel kakšen drug ati, ki ne bo imel takšnih zadržkov do tovrstnih tičev in mu pristrigel peruti.



Lejte, vem, da ni lepo pozivati k nasilju, ampak v tem primeru druge poti ni. Policija tu nima kaj praskat pa tudi če ga vtaknejo v čuzo (kar je reci piši iluzija) bo hitro spet zunaj in slej kot prej zašel na stara pota. Čeprav bi v čuzi hitro dobil po kepi, ker raznorazni pedofili, posiljevalci in slični sprijenci niso ravno priljubljeni tam not. Samo sej pravim, verjetnost da gre v čuzo zaradi tega je zelo mala ali prej enaka nič. Ergo: "Udri ga nije ti brat!"...
 
Nazadnje urejeno:

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Zvedu sem tri dni po tistem, ko se je kej zgodilo. Ko grem od doma ni nobenga doma, ko pridem že vsi spijo. Če bi mi tamala že takoj povedala, bi bil že drugi dan jest osebno dol.

Ice, mal namaž palco, ker se ne zapre vredu.
grin1.gif
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
za posiljevalce in pedofile pri meni ni usmiljnja.
se podpišem..
tkole nared:
sestro/punco/sestrično postav za vabo al se pa sam našem v žensko
evil.gif
..
pa zbrci prasca
10.gif
 

Silvio

Pripravnik
11. okt 2007
689
1
16
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Kaj bi vem, pišem zarad drugih. Nikjer nisem spraševal kaj nej naredim.

Nisem rekel, da sprašuješ, ampak razmišljaš kaj bi naredil, oz. še to ne, ker je foter rešil... če je zrihtal ql, samo jaz vem, da bi sledil Mxovem planu oz. sem že... sicer brez palic in podobnega hladnega orožja, ker s tem bi se res lahko zapletlo ob morebitnem posredovanju policajev, zrekreiral sem se pa kar pošteno...
cool-1.gif


Ampak, še 1x, če je fotr porihtal, potem vredu, da slučajno ne bi majstr iz maščevanja še kaj naredil, al pa da nebi bil res še ti na koncu kaznovan, samo zase vem, da v takem primeru ne bi razmišljal niti 1 sek...
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
jaz sem proti takim posredovanjem kot jih je naštel malcom; ker zaradi takih in podobno mislečih pride ravno do klanja kjer je posredoval tudi sam malcom (svaka ti čast!) ... a nisi niti malo razmislil da ravno s takim mišljenjem prideš do takih situacij, ker se pač ne znaš kontrolirat, ko ti nekdo dvigne pritisk ... a pol so pa jokice in stokice da pač nisi bil priseben in ne vem kaj še vse .... bo bolje kaka psihološka finta ... ga s kako kamero posnet pol pa kje predvajat ... ali pa seko napizdiš da začne v pogovoru aktivno sodelovat (seveda pod pogojem da si ti in nekaj kolegov v bližini skriti), ter da ga napelje da vrže tiča vun, pol pa vsi na plano in s prstom, kazati proti njegovemu bingeljnu in na vsa usta smejat ... verejtno se nekej časa niti ne bo prikazal izven hiše ... no to je samo moje razmišljanje ... še vedno ga lahko nalomite
wink-1.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Torej, @Ice ti tudi iz Vrhnike?
smile-1.gif



@chickenboy

A si vprašal sestro za opis?
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
žalostno je to, da se takim debilom, katere kakšni psihologi celo zagovarjajo, v zaporu godi nič kaj slabo, ni več tako, kot je bilo včasih (paznik "pogledal stran", ostali pa prosto po prešernu).. zdaj je tako, da jim tudi pedofil ne sme noben rečt, sledijo sankcije... edino ignorirajo jih, ampak s tem dosežejo samo to, da pridejo ven iz zapora še bolj zjahani kot so šli not..

upam, da se tega tipa nauči lekcij, milom ili silom..
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Ne se spuščat v obračune, ker boste lahko na koncu vi tisti, ki mu boste dolga leta plačevali iztoženo odškodnino. Ne samo zaradi poškdob, tudi zaradi psihičnih bolečin in izgubljenega ugleda.
Sestrici lepo nabavi šoker in sprej za samoobrambo ter jo par dni diskretno spremljaj z večje oddaljenosti, ona pa naj ima ves čas s tabo živo telefonsko povezavo preko mobilnika. Pa ne tako, da se vidi, da telefonira. Na ta način boš imel vizualno in tonsko kontrolo dogajanja, ona pa bi bila v primeru agresivnosti možna izvesti osnovno samoobrambo. Potem pokličeš policijo, ona poda prijavo, ti podaš izjavo kot priča dogodka (ne omenjaš telefonske zveze in zakaj si jo spremljal), enako potem na sodišču. Sestrica pa naj potem pol leta glumi zdravstvene posledice šoka, ki ga je povzročil napad in naknadno vloži odškodninsko tožbo proti storilcu.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Še to. Pred posegom se posvetuj z odvetnikom, ki ti bo znal svetovati, kaj smeš ti, kaj ona, kaj je smotrno izjaviti policiji (in potem tudi enako na sodišču) in katere elemente samega dogodka "pozabiti".
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
@all

jaz sem še vedno za alternatvo; spokat more

Nisem nasiln ali nestrpn, samo tukaj ne zaleže več nič. Policija mu nemore nič, tut če ga posnameš z binglom zunaj,
on trdi da je hcal ipd. štorije.

Kapuco čez glavo, šal čez nos, pa 15 sekund veselja.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Če že pol vsaj kako sredstvo ko ni prepovedano, šokera pri nas ne smeš imeti, solzilec pa..... s tem ne vem kako je.

Mx, ni slabo, samo ni mu treba duše spustit pa nič zlomit, ene parkrat ga počiš pa pokotaš po asfaltu pa bo dovolj. Če to nebo nebo tudi če mu noge polomiš, bo po trepalnicah okoli pač hodil