Nadlegovanje na Vrhniki

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
No na Vrhniki se je pojavil en psihopat, ki nadleguje punce na Vrhniki. Pred 3 dnevi, je mojo sestro nadlegoval en možakar na končni avtobusni postaji na Vrhniki. Tista, ki so jo zdej prenovil. Ker gre moja sestra dosti zgodaj od doma in je tema, se pojavi ta [censored] od človeka. Zdej jo je 2x ati pelov in temu gospodu tud lepo povedal kako pa kaj. Dejte malo opozorit svoje sestre, sestrične, kolegice... Verjetno nadleguje bolj mlajše punce. Govoril ji je neke besede in silil neki vanjo in jo hotel poljubljat. Doma je pa zelo blizu postaje. Ati mu je seicer lepo povedal, samo če se to še enkrat zgodi, mu bom jest prišel povedat...
10.gif
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.893
3.020
113
ti ga lohk k si verjetn še mladoleten pa bo fotr odgovarjal
grims-1.gif
kot pa ti njega
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Hm.

A lahko opiše tega možakarja?

Mogoče bolj majhen, okrogel, plešas ali pa ima bore malo las, ima en uhan v ušesu?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
a res al kaj? hm... prvič slišim, po maskah!

pa da se to zjutraj dogaja, je tud čudno! komu se pa da vstat zarad tega ob 5h? a ni lažje pop. ko je tud že tema...
wink-1.gif


ah, to ga bo hitr en zbunkal, ne se bat! bo kakšnjo južno sestrico ogovoru, bo dobu hitr skupinski napad! pa sej je prov!

a policiji ste že prijavili? naj gre en policaj v civilu tja čakat, v enem tednu bo un zihr pršu, in pol sam v kiblo, pa mal v gozd pogledat, pol pa šele v zdravstevni dom, ker se je upiral aretaciji...
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Mislim, da samo v enem.

Če potrdi moj opis potem 9999999999% vem za koga se gre, ker je že bil prijavljen.
 

fittipaldi00

Pripravnik
10. sep 2007
378
6
18
Kaj se dogaja pri vas na Vrhniki? Pred časom sem videl, da so neki modeli v maskah (tisti podolgovati frisi iz Screama) nekaj strašli okrog. Sicer pa upam, da ga ustrezne ustanove čimprej spravijo kamor je treba.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Ne vem točno kakšen je, bom danes sestro vprašal. Doma je tam zraven Mercatorja, ki je na Hribu.

Nisem mladoleten in bom kar lepo sam odgovarjal za svoja dejanja.
smirk-1.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
A da je tm doma, hm.
confused-1.gif


Sem bil kar trdno prepričan, da je nekdo, ki živi nasproti Turšiča in ne na Hribu.(razen če se ni preselil, bo treba preverit)

Roke mazat . . . hm . . . kaj ne bi raje počakal na bolj temni, osamljen kotiček, ker na zadnja postaja je blizu blokov, hiš, luči ali prijaviti, sicer bo kazen glede na tvoja čustva bore malo pomagala.


P.S.
Ta oseba, na katero jaz mislim, je že bila prijavljena.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Tak ga preseneti kot je on tvojo sestro
smile-1.gif
Samo z palco po hrbtu... mater mu ...
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Tko mi je mami rekla, morm še sestro mal zaslišat. Rok si ne bom mazal nepremišljeno, samo če je teživ moji sestri bo še drugim. Verjetno se bo slej kot prej nekomu strgal in ga bo ornk po buči. In pol bo spet največji revež izpadu.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
so pa maske 14dni nazaj kolegi spet opazili.. ampak pomoje so se kaksni zafrkaval, ker so se mirno sprehajal po tržaški, in sicer okol 3h! 2 sta nosila maske, en je bil pa brez
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
No na Vrhniki se je pojavil en psihopat, ki nadleguje punce na Vrhniki. Pred 3 dnevi, je mojo sestro nadlegoval en možakar na končni avtobusni postaji na Vrhniki. Tista, ki so jo zdej prenovil. Ker gre moja sestra dosti zgodaj od doma in je tema, se pojavi ta [censored] od človeka. Zdej jo je 2x ati pelov in temu gospodu tud lepo povedal kako pa kaj. Dejte malo opozorit svoje sestre, sestrične, kolegice... Verjetno nadleguje bolj mlajše punce. Govoril ji je neke besede in silil neki vanjo in jo hotel poljubljat. Doma je pa zelo blizu postaje. Ati mu je seicer lepo povedal, samo če se to še enkrat zgodi, mu bom jest prišel povedat...
10.gif

Vinko?
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Poglej moj opis, a potem je Vinko on? Imena si nikakor ne morem zapomniti.



LoL, šele zdele prišlo, si mogoče mislil Vinkota iz kmetije?



 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
hysterical-1.gif


Ne,ne, to sem si sposodil iz sosednje teme "Resničnostni šov Kmetija".

Sorry za zavajanje ...

Noker
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Glej to je brezkompromisno polom. Tu sploh ni debate. Malo se dol zadekaš, recimo šilt kapa + ruta oz. šal

čez nos, ena primerna palica okol 60cm, vzames se kolega (ziher je ziher, kaj če slučajno padeš pa te zbinca)

in ga pričakata, pol pa kot sem reko, brezkompromisno opozorilni po glavi, tolko da klecne, pol pa samo lom po nogah,

rokah, rebrah, kjer pade pade, če si jezn še mu pešico pošleš v arkado (te mu jo tut presekaj prosim), skratka

nalomit ko svinjo, to so potencialni posiljevalci, mogoče je kdaj že katero posilil, pa se ni zvedlo (večino posilstev,

žrtve ne prijavijo), vglavnem, to so zveri, nalomita ga ko svinjo (no, domov le naj gre sam ampak mora šepat), mogoče

je celo pedofil ki je že zlorabljal. (v tem primeru se osebno oglasim v Vrhniki)



Nisem nasilen, ampak tukaj pa sem neizprosen.



Imej v glavi, da ti slučajno posili sestro, pa ga nikoli nebi ujel, ker bi ga prej zaprli.

Nebi si oprostil nikoli v živlenju.



na koncu mu pa omeni zakaj jih je dobil, recimo lep pozdrav od moje sestre/sestrične/punce
 
Nazadnje urejeno: