malica

17. dec 2010
1.174
0
36
124
Jaz sem tudi danes videl eno (verjetno že) študentko ... Taka mačka, s kravžlastimi lasmi, da sem se mogel malo stavit, da se ne bi kam zabil med hojo ... Je šla mimo mene, pa se mi nasmejala ... Ena izmed zelo redkih, ki so res exstra lepe ... Vprašanje samo, kako ima kaj porihtano v glavi ...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
13:35h softija še ni z malce. Zgleda si je privoščil še sladico.

Če ga ni Jedina dobila ...
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Bi šel, če bi bil samski ... zdaj pa se raje ne igram več.
wink-1.gif


Kasius, pa sem zelo prepričan, da imam v glavi več kot ti, ki same falinge iščeš tu po forumih in žališ vse po vrsti .. zraven tega pa pametuješ da si oh in ah ... Vsaj malo pametnejši od tebe se ne vtika na vsak post, katerega osaba mu je anti. Se ti ne zdi?

Po tem tvojem vtikanju in žaljenju v vsakem postu, imaš očitno preveč časa, pa zagotovo nizko izobražen človek ...

Jaz sem vsaj visoko ... to kakšne komentarje pa spuščam tu, pa ... če mam tako izobrazbo, še ne pomeni, da nisem malo neumen? ... Tudi župnik je veren kot ne vem kaj, pa preklinja ...
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.663
6.530
113
Citat:
Uporabnik Rekreativni_kolesar pravi:
Bi šel, če bi bil samski ... zdaj pa se raje ne igram več.
wink-1.gif


Kasius, pa sem zelo prepričan, da imam v glavi več kot ti, ki same falinge iščeš tu po forumih in žališ vse po vrsti .. zraven tega pa pametuješ da si oh in ah ... Vsaj malo pametnejši od tebe se ne vtika na vsak post, katerega osaba mu je anti. Se ti ne zdi?

Po tem tvojem vtikanju in žaljenju v vsakem postu, imaš očitno preveč časa, pa zagotovo nizko izobražen človek ...

Jaz sem vsaj visoko ... to kakšne komentarje pa spuščam tu, pa ... če mam tako izobrazbo, še ne pomeni, da nisem malo neumen? ... Tudi župnik je veren kot ne vem kaj, pa preklinja ...

Prijatelj, glede na tvoje prebrane poste, ti jaz tudi škarpe ne bi dal narisati, kaj šele kaj drugega... Zate bi človek prej rekel da si astronaut, kot pa arhitekt!
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Mater, si pa naredil pavzo!
smile-1.gif


Sicer so pa taki gešteli s konkretno ritjo in ozkim pasom precej pokvarljivi. Čez kaki 2 leti, ko dobijo zadevo tile naši tamladi fantje v roke, rata iz 90 - 60 - 90 nekje okoli 95 - 90 - 120
crazy1.gif


Potem je pa treba vrata po hiši menjavati.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
To pa ni res. Dost babnic dolgo ohrani dobro postavo, res pa je, da morajo kasneje malo veš švicat zanjo.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
To pa ni res. Dost babnic dolgo ohrani dobro postavo, res pa je, da morajo kasneje malo veš švicat zanjo.

če majo deca, svicajpo med rjuhami
ce majo aksija..so pa an eaerobiki, body-ovo i ono...