Možnost da izklopiš določene teme

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
938
113
Emona / Carnium
Zaradi novih pravil sem moral predelati koncept ban-ov. Posledicno bo imel vsak banan uporabnik za čas bana napis “izključen uporabnik”. Ni pa to znanilec ali gre za trajno ali začasno izključitev.
Srečnga pa zdravga!
Predlagam, da naziva Administrator in Izključen uporabnik barvno diferencirate :D Admin ima lahko golden gradient :D

1672661722627.png
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.905
5.454
113
Sam pa res znaš zlest Administratorju pod kož'co :)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Al pa dvospolnik.... V Svobodi je mozno vse!
Glede na to, da so se vse teme zaklenile, kjer smo večina dokaj kulturno debatirali na temo zadnjih sprememb in ne, da so se samo problematični odstranili iz njih, menim da je čas, da se tudi ta tema zaklene, saj se je očitno privlekla politika noter.
Ravno tako tudi vse druge teme, kjer se samo omeni karkoli drugega, kar ni v skladu z odprto temo.
Sem bil rahlo razočaran ob izginotju podforumov, vendar sem razumel. Očitno pa se po novem sploh več ne sme nič pisat, saj je lažje kar vse zaklenit, namesto da bi se samo problematike odstranilo. No, tega pa ne razumem več, mi je pa jasno, da ima lastnik vso pravico to naredit. Kam bo to pripeljalo pa naj vsak sam pri sebi presodi.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.905
5.454
113
Glede na to, da so se vse teme zaklenile, kjer smo večina dokaj kulturno debatirali na temo zadnjih sprememb in ne, da so se samo problematični odstranili iz njih, menim da je čas, da se tudi ta tema zaklene, saj se je očitno privlekla politika noter.
Ravno tako tudi vse druge teme, kjer se samo omeni karkoli drugega, kar ni v skladu z odprto temo.
Sem bil rahlo razočaran ob izginotju podforumov, vendar sem razumel. Očitno pa se po novem sploh več ne sme nič pisat, saj je lažje kar vse zaklenit, namesto da bi se samo problematike odstranilo. No, tega pa ne razumem več, mi je pa jasno, da ima lastnik vso pravico to naredit. Kam bo to pripeljalo pa naj vsak sam pri sebi presodi.
Nisem imel v mislih stranke Svoboda.....ampak občutek ki si ga nas večina deli zadnje par mesecev!
 
  • Haha
Reactions: Sonny_Chiba

masevc

Guru
2. sep 2007
3.437
859
113
Glede na to, da so se vse teme zaklenile, kjer smo večina dokaj kulturno debatirali na temo zadnjih sprememb in ne, da so se samo problematični odstranili iz njih, menim da je čas, da se tudi ta tema zaklene, saj se je očitno privlekla politika noter.
Ravno tako tudi vse druge teme, kjer se samo omeni karkoli drugega, kar ni v skladu z odprto temo.
Sem bil rahlo razočaran ob izginotju podforumov, vendar sem razumel. Očitno pa se po novem sploh več ne sme nič pisat, saj je lažje kar vse zaklenit, namesto da bi se samo problematike odstranilo. No, tega pa ne razumem več, mi je pa jasno, da ima lastnik vso pravico to naredit. Kam bo to pripeljalo pa naj vsak sam pri sebi presodi.
Ce zelis kulturo in pospravljen forum, rabis kompetentno osebje foruma. Poglej si spisek osebja in ti bo vse jasno. Ni moznosti, da tole deluje drugace, kot zaklep/izbris in ban.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.332
9.721
113
kod Džej-Zija
Mene že nekaj let tisti spisek nadvse zabava. Na njem so ljudje, ki jih ni na spregled že precej let. Forum pa samo odraža to stanje odsotnosti moderacije.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.274
-8.473
113
Glede na to, da so se vse teme zaklenile, kjer smo večina dokaj kulturno debatirali na temo zadnjih sprememb in ne, da so se samo problematični odstranili iz njih, menim da je čas, da se tudi ta tema zaklene, saj se je očitno privlekla politika noter.
Ravno tako tudi vse druge teme, kjer se samo omeni karkoli drugega, kar ni v skladu z odprto temo.
Sem bil rahlo razočaran ob izginotju podforumov, vendar sem razumel. Očitno pa se po novem sploh več ne sme nič pisat, saj je lažje kar vse zaklenit, namesto da bi se samo problematike odstranilo. No, tega pa ne razumem več, mi je pa jasno, da ima lastnik vso pravico to naredit. Kam bo to pripeljalo pa naj vsak sam pri sebi presodi.
Ma a nisi opazil, da je bilo skoraj polovico postov v tistih temah nabijanje in jokanje, kako svoboda/strici iz ozadja držijo admina za jajca.
Ni bila dovolj večkratna razlaga s strani mavericka, ni bilo dovolj, da se je matey izpostavil, kako je bil on tisti, ki ga je kontaktiral. Neeeee, kje pa. Kriva je svoboda :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Svobodnjak

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Mojster, lepo prosim povej, če obstoječa programska oprema omogoča izklop določene teme? Če ne omogoča, je možna dodelava, da se to omogoči. Danes to ni, kako temu pravijo "raketna znanost". Za podporo ti v šparovček lahko vržemo par šilingov.
Nikakor ne podpiram brisanje tem. Uporabiti je potrebno druga orodja.
Sem pogledal in našel add-on, ki bi omogočal ignoriranje forumov, tem in tagov. Ga implementiram v bližnji prihodnosti. Če slučajno pozabim, me čez par tednov spomni. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.341
5.375
113
Kako pa to narediš? Sori za glupo vprasanje, ampak eni nismo tok zelo doma s tem zadevami...