Možnost da izklopiš določene teme

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
No želja je da uporabnik izklopi določene teme ali kar recimo koronavirus oddelek.

Zakaj? En kup bedarij in samo kreg. Tako da kdor noče tega videt da enostavno tega ne vidi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konj in Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Platforma (XenoForo) definitivno omogoča to kar bi OP rad......ker sem na nekem drugem XenoForo forumu in imajo tako da lahko izklopiš podforume ki te ne zanimajo (drsnik ob strani in poklopiš vrstico)

Tko da.....ne vem kako gre v ozadju.....al treba dokupit opcijo al samo omogočit......?
MaverickT
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.875
8.895
113
EU
Lahko prosim zrihtate možnost izklopa določenih tem. Na primer, popolnoma me ne zanima tema o kriptovalutah, vendar se stalno pojavlja znova. Da jo umaknem s seznama, moram kliknit, kot da sam jo prebrana. Potem bo še Admim mislil, kako jo spremljam, ker jo stalno klikam.
Takšnih je ša par gnjavatorskih tem, in bi ta funkcija bila zlata vredna, eekhm...v kriptovaluti.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Lahko prosim zrihtate možnost izklopa določenih tem. Na primer, popolnoma me ne zanima tema o kriptovalutah, vendar se stalno pojavlja znova. Da jo umaknem s seznama, moram kliknit, kot da sam jo prebrana. Potem bo še Admim mislil, kako jo spremljam, ker jo stalno klikam.
Takšnih je ša par gnjavatorskih tem, in bi ta funkcija bila zlata vredna, eekhm...v kriptovaluti.
Odpiralca teme daj na ignor, pa bo cela tema čudežno izginila.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Da ti razložim na primeru. Recimo pojdi v Čvek, tam je poglavje Koronavirus. V tem poglavju je tema Covid-19 kitajski super virus. Vidiš tudi, da jo je odprl uporabnik endvatri. Pojdi z miško na njegovo ime in izberi Prezri. Videl boš, da je čudežno izginilo vseh 2000 strani te teme, pa še v vseh drugih temah boš rešen tega uporabnika
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mare2

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.875
8.895
113
EU
Ma ne, jaz bi rad brisal samo temo, ne pa uporabnika enadvatri, ker včasih pove kakšno dobro foro :fredi:
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.569
113
No želja je da uporabnik izklopi določene teme ali kar recimo koronavirus oddelek.

Zakaj? En kup bedarij in samo kreg. Tako da kdor noče tega videt da enostavno tega ne vidi.
Želja se ti je uresničila, koronavirus oddelek je kitajska komunična partija spravila v digitalna nebesa.

Lahko bi vsaj zaklenili, da bi tema ostala, v spomin in opomin, kakšne bedarije so vlade počele ter kako so jih pri tem določeni slepo podpirali.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Da ne odpiram nove teme. MaverickT pri enem uporabniku sem prvič opazil da na rdeči podlagi piše izkjučen uporabnik. Kaj to točno pomeni? Ali je to za permanento izkjučene ali tudi samo začasno?
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Zaradi novih pravil sem moral predelati koncept ban-ov. Posledicno bo imel vsak banan uporabnik za čas bana napis “izključen uporabnik”. Ni pa to znanilec ali gre za trajno ali začasno izključitev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur in BojanP

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.875
8.895
113
EU
Zaradi novih pravil sem moral predelati koncept ban-ov. Posledicno bo imel vsak banan uporabnik za čas bana napis “izključen uporabnik”. Ni pa to znanilec ali gre za trajno ali začasno izključitev.
Mojster, lepo prosim povej, če obstoječa programska oprema omogoča izklop določene teme? Če ne omogoča, je možna dodelava, da se to omogoči. Danes to ni, kako temu pravijo "raketna znanost". Za podporo ti v šparovček lahko vržemo par šilingov.
Nikakor ne podpiram brisanje tem. Uporabiti je potrebno druga orodja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey