Možnost da izklopiš določene teme

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Se preden se pojavi vprasanje: Kako pa sedaj spet nazaj dobim te teme, ki jih "preziram"? :p

Moras v svoj profil desno zgoraj in kliknes na "Preziranje"

_3__Možnost_da_izklopiš_določene_teme___Stran_2___Alter_si.jpg
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Res mi ni jasno, zakaj bi izklapljal teme ali ignoriral določene uporabnike. To je največja traparija kar jih more bit.
Če niste toliko, da to preskočite potem brez veze sploh hodit tu gor.
A ni ravno v tem point, da prebereš vse traparije, kar je možno, da jih kdorkoli sproducira.
Šele po tem imaš pravilen občutek s kom imaš opravka.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.576
282
113
Res mi ni jasno, zakaj bi izklapljal teme ali ignoriral določene uporabnike. To je največja traparija kar jih more bit.
Če niste toliko, da to preskočite potem brez veze sploh hodit tu gor.
A ni ravno v tem point, da prebereš vse traparije, kar je možno, da jih kdorkoli sproducira.
Šele po tem imaš pravilen občutek s kom imaš opravka.

res mi ji jasno zakaj bo se ukvarjal z izklopi tem. ce ti ta funkcija ne ustreza, jo pac prezres.
 

B81

22. jul 2007
34.479
8.955
113
Ma a nisi opazil, da je bilo skoraj polovico postov v tistih temah nabijanje in jokanje, kako svoboda/strici iz ozadja držijo admina za jajca.
Ni bila dovolj večkratna razlaga s strani mavericka, ni bilo dovolj, da se je matey izpostavil, kako je bil on tisti, ki ga je kontaktiral. Neeeee, kje pa. Kriva je svoboda :valjamse:
Eh ni ne, nea boi nor. To, da "smo" po 15. letih po prihodu nekaj novih pobrisali najbolj komentiran del foruma, ker se je začelo objavljat nerodnosti trenutne vladajoče opcije, res ni naključje. Res ni.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Sedaj pa hitro politiko nazaj, da joi lahko mi izklopimo to temo. Prišparamo delo Mavericku.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

onlyme

Fizikalc
5. apr 2010
862
63
28
Od nadgradnje opažam, da pri vseh temah kakšen odgovor združi, kot primer tukaj med Gonzom in Kameleonom, kjer je brez razmaka. A je to kakšna nova funkcionalnost ali bug?

1673278986390.png
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.482
2.038
113
Eno vprašanje :slinar:

Če daš kakšnega uporabnika pod ¨prezri¨, on vidi tvoje poste ali sam ti ne njegovih?

:nazdravje::nazdravje:
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.689
1.423
113
Notranjska
Res mi ni jasno, zakaj bi izklapljal teme ali ignoriral določene uporabnike. To je največja traparija kar jih more bit.
Če niste toliko, da to preskočite potem brez veze sploh hodit tu gor.
A ni ravno v tem point, da prebereš vse traparije, kar je možno, da jih kdorkoli sproducira.
Šele po tem imaš pravilen občutek s kom imaš opravka.
Tako je ali pa enostavno ne obiskuješ foruma. Sam sem rad prebiral politiko, tako za zabavo, res veliko plehkih je padlo, vendar če ti ne paše ne beri, vendar dobra diakusija lahko vedno privede do ostrine in tudi užaljenosti. Sam sem poizkusil pisati bolj pikro nikakor ne žaljivo. Sem pa veliko manj tule, pač zabavni del foruma je šel in jaz tudi. Grem na reddit ali pa slo-tech pa je.