Motoristi so ogroženi od vseh ostalih v prometu:)

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
klikn
aplauz.gif
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
In potem imaš take izjave pod prispevkom:

....niti malo ne poznate problematike motoristov in izjava naj gredo na Grobnik ali Monzo ni na mestu. A nismo v Sloveniji? A nimamo nobenega poligona? Pa ste za da se naredi dirkališče tudi pri nas? So mar ti fantje, ki so pač zasvojeni z adrenalinom za pobit? Preganjani so povsod....
bonk.gif


Dejmo že nardit eno kulturno progo me zanima koliko bi se izboljšala žalostna statistika
bonk.gif
 

timecop

Fizikalc
22. jul 2007
1.312
0
36
Tale je še boljša:
Citat:
in z motorjem se na omenjenem delu ceste, kjer sem bil opozorjen na radar, ni problem peljati 200km/h!!!!!!budale blesave....a smo motor kupil zato, da se bomo vozili 90 km/h?cesta suha, rahlo ovinkasta, zelo pregledna, nikjer nobenega, nobene priključne ceste, jaz pa se bom peljal 90km/h????????halo!!!!!!!!!!!!!!!!glupi policaji, ki vam je mar za življenja drugi, stojte na mestih kjer so odseki ceste nevarni!!!!!!!!!!!!
Tipičen moto imbecil, potem pa revčke "izsiljujejo".
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Saj si jo, ampak jih potem preseneti avto, ki zapelje iz "boksov" na "dirkališče".
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Če imajo motoristi prižgane dolge luči na motorju, pol niso ogroženi. Pol jo komot žgejo 200+ saj se jih vidi. Pa ni važno al vozjo čez polno črto, prekinjeno, za nekom v zaveterju itd...
Samo močno luč rabjo pa lahko grejo kolkar gre moped...
Mopedisti pa ne vidijo izsiljevalskih stardecov in bab, to pa zato, ker tile starčki in babe nimajo prižganih dolgih luči.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Če imajo motoristi prižgane dolge luči na motorju, pol niso ogroženi. Pol jo komot žgejo 200+ saj se jih vidi. Pa ni važno al vozjo čez polno črto, prekinjeno, za nekom v zaveterju itd...
Samo močno luč rabjo pa lahko grejo kolkar gre moped...
Mopedisti pa ne vidijo izsiljevalskih stardecov in bab, to pa zato, ker tile starčki in babe nimajo prižganih dolgih luči.

Ampak naj v opravičilo motoristov povem, da če pelješ več kot 200 kmh, potem tudi prekinjena črta izgleda tako kot polna. Prosim, da to upoštevate in ne pizdite, ko vas v naselju z visoko hitrostjo prehitimo čez polno črto.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Še najbolj pravično je, če se najdeta dva motoristična divjaka ki vsak s svoje strani prehitevata v nepreglednem ovinku in se razpičkata čelno.

Ali pa v zid.

Tako vsaj ni nedolžnih žrtev.
roza.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
To se ne more zgoditi, če imata oba motorista prižgane dolge luči.
Potem jih celo obcestna škarpa ali zid vidi.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Naredite si jo sami?

tule bi moral kar v tretji osebi pisat, ker nisem motorist.

Mah, sej vem da je užitek takole na motorju sam to faking pretiravanje pa turiranje do daske je pa adijo pamet. Sproščajte se na pistah ne pa 250+ po regionalnih cestah, idioti
bonk.gif
žal
Pa ti z dolgimi so tud bolani.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
ksz KAj sploh delate z 200 km/h na cesti a za vas ne velja omejitev 90? Sem bral novi in stari ZVCP pa nisem našel nobene izjeme razen intervencijskih vozil a mi lahko to bolj podrobno razložiš kje se lahko motorist po zakonu pelje 200+ km/h
confused-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Sproščajte se na pistah ne pa 250+ po regionalnih cestah, idioti žal
Pa ti z dolgimi so tud bolani.
To ni isto. Norec mora svoje idiotizme pokazat na cesti, med dedki ki gredo k maši, babicami, ki se peljejo k zdravniku, mamicami, ki svoje otroke peljejo v vrtec, med ljudmi, ki se peljejo v službo, da zaslužijo za kruh, med invalidi itd....
Med to kategorijo ljudi imajo bedaki in norci filing pokazat kaj znajo.
Pravega dirkača ne vidiš na cesti. Pravi dirkač naloži svoj dirkalni avto ali motor na prikolico, ga odpelje na dirkališče in tam dirka.
To kar se hitro vozi po cestah, je pa navadna drhal.
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
To se ne more zgoditi, če imata oba motorista prižgane dolge luči.
Potem jih celo obcestna škarpa ali zid vidi.

Če mata dolge luči, se jima še vsa drevesa, škarpe in drogovi umaknejo
wink-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.