Motoristi pozor!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

timecop

Fizikalc
22. jul 2007
1.312
0
36
Ko se bo zjokal in ko ga bo kdo pobral s tal ampak ko bo pa videl praske na kosilnici, bo v krču spet samo še zajokal in ga bo želja po maščevanju minila.
smirk-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Hmmmm, kako pa lahko nek motorist, premikasti nekoga, ki mu nalašč vrata svojega avtomobila pred cestnino odpre? A ga nebi med tem časom zaradi vročine kap? Bojda se motorist prec pregreje, če malo čaka.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
V tem primeru motorist ne bi čakal....in glede pregretja je popolnoma res...ti se kar zajebavaj. A si sploh predstavljaš, da poleti, ko se kje ustaviš lepo spiješ dva tri perčke in greš potem naprej. In naletiš na kolono, ma ni šans, da zdržiš pod žgočim soncem....daj bodi malo razumen tovariš...
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Hmmmm, kako pa lahko nek motorist, premikasti nekoga, ki mu nalašč vrata svojega avtomobila pred cestnino odpre? A ga nebi med tem časom zaradi vročine kap? Bojda se motorist prec pregreje, če malo čaka.

Daš čelado dol pa rokave zavihaš, potem pa gre.
priden.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
A pol, kadar se motoristi pomerite v rokoborbi z avtomobilisti, si najprej slečete svoje smrdljive ledraste hlače in prenetan gnili rekelc, potem pa užgi po siromaku? Čelado bi jaz na vašem mestu v tem primeru raje pustil na glavi in vseeno tvegal ifarkt.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Čelada je res bolje, da je kar na glavi....
Če povem po pravici, ste motoristi zaradi svojega imiđa, stila in urejenosti, v glavo lepši kadar imate čelado na njej. Kadar si kak motorist sname čelado se po navadi ustrašim in pomislim, če je Frankeštajn še živ.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
A sedaj smo pa še sami krivi, če nas je nekaj grdih? Tudi jaz nisem ravno privlačen...pa kaj, važno je, da se zabavam.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Nisem reku, da ste sami krivi, saj se niste sami delali....vendar vseeno ni lepo od vas, da se vi zabavate, ko se ob pogledu na vaše zverižene in zanemarjene ksihte, ostali prestrašimo.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.710
142
63
Posluš možakar, sem opazil nekaj primerkov samic na tem forumu, ki tudi imajo prasca v avatarju. Maš ti kaj vmes?
Ker dejansko prasci imajo nek poseben čar, ki jih druge živali nimajo. Recimo avtomobilisti so čisto brezoblična bitja pa če se še tako vsajajo po forumih in nakazujejo razne kretnje skozi okno.

lp
 

gregor

Fizikalc
31. jul 2007
399
35
28
Dolina hmelja

Nekateri vozniki so pa še dodatno obremenjeni z dolgimi lučmi.
Pri mojem motorju tudi kratki luči gorita obe in očitno nekaj voznikov misli, da imam dolge, ko vidi dve luči, ter mi blendajo. Zanimivo je, da mi blendajo podnevi. Ponoči ne.
 

sasosa

Pripravnik
1. sep 2007
224
0
16
Rudolfovo
A poznate tisto, ko je šla mamca na avtobus, pa je vprašala, kdaj bo ta svinjak odpelov, šofer je pa reku, ko bodo vse prasice gor.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
To so taki falotje kot je stardec & Co.....pojma nimajo in čim vidijo motorista postanejo živčni, potem je pa seveda treba blendat....
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.