Motoristi, a sploh kaj slišite...

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Tako je resnično bilo, ti pa če hočeš verjem al pa ne. Lahko se tudi umakneš iz te teme, če ji ne verjameš.
Te nobeden ne prosi niti ne sili, da sodeluješ zraven.
In kdor je pameten se bo iz tega primera nekaj naučil.
 
Nazadnje urejeno:

milojko

Zelenc'
16. okt 2007
27
0
1
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Samo še ena izjava ki potrjuje, da ste motoristi res usekani.

Ne metat vseh motoristov v isti koš. So rekreativci in obstajajo ljudje, ki imajo motor za vsakodnevno vožnjo. Razlika je ogromna, rekreativci se sprarvjo enkrat na tedn na motor in si dajejo duška, kar pa ni vredu. Jaz uporabljam motor kot transportno sredstvo in nimam nekih velkih problemov z izsiljevanjem s strani avtomobilistov. Res je, da se odpeljem mimo kolone amak poskrbim, da nikogar ne oviram pri speljevanju. Poznam par pacientov k še hodt ne znajo kokr je treba, vozjo pa športake. Bo treba kak psihotest uvest pri opravljanju izpita za motor, ker je preveč retardov na motorjih.

Lp
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Bo treba kak psihotest uvest pri opravljanju izpita za motor, ker je preveč retardov na motorjih.
Res je. Preveč je retardov na motorjih. Pametni motoristi so žal, zgolj slučajni in zelo redki.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Vam starim se marsikaj dogaja, in vam lahko celo resnično zgleda. Samo tokrat (no saj ni nikoli nič drugače) pa tako serješ, da še sam ne boš mogel pospraviti.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
ja sej to v vsaki temi o motoristih napišeš! sej vsi vemo, kaj misliš, ne rabiš za to vsak dan novo temo odpirat...

pa dvomim da ima kdo tok glasen motor, (sploh ko se pelje v konloni 70) da ne bi slišal rešilca. To zgodbo si ti mal priredil, al pa nisi prov videl zaporedje dogodkov. In ti hudič, glih ti si mogu na travnik zapeljat!!! matr a? a si pol prišel ven, ali avtovleko klical?

mogoče so pa muziko poslušal in so imeli slušalke v čeladah... kakorkoli, pejt kdaj na celovško pa boš vidu kakšne neumnosti delajo avtomobilisti, ko se umikajo rešilcu... kdaj je prov za nasmejat se. Tko, da če trije motoristi mogoče odreagirajo napačno, ni konec sveta, a ne?

in zakaj ne bi mogli biti hitrejši kot rešilec? sicer bi bilo lepše da bi se za njim vozili, sam se mi pa ne zdi neumna ideja, on ti prostor dela v gužvi, motoristi pa lepo za njim... v lj se kdaj tud najde kakšen heroj z avtom ki to počne!
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Res je da se se noben [censored] ne umakne rešilcu na nujni vožnji. Sramota. Včer so šli gasilci po Tržaški se noben [censored] ni umaknu ali opazu. Čez križišče sm sam čakou da bodo kkšnga nabil.

Res je pa tud da motoristi delajo bedarije. Kr vmes med avti pa čez sredinsko črto pa take bedarije.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
pa dvomim da ima kdo tok glasen motor, (sploh ko se pelje v konloni 70) da ne bi slišal rešilca.
Če pa so rešilca slišali in kljub temu naredili to sranje, pa še toliko hujše.
In ja, glih jaz sem zapeljal čez robnik na njivo, ker sem bil nasproti in sem vse razločno videl kaj se dogaja.
Citat:
Tko, da če trije motoristi mogoče odreagirajo napačno, ni konec sveta, a ne?
Ne, ni konec sveta, je pa konec sveta na tem forumu, kadar kakšen stardec, ne zna s parkomatom plačat parkirnine.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.708
140
63

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
ah dej no.. pejt kartat tja v lokalni bife, al pa v svojo zidanco....

kje se ti da?

če bi zdej vsak k doživi neprijetnost na cesti temo odpiral, bi bilo tuki vsako uro 10 novih tem...
smirk-1.gif
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
40% avtomobilistov izsiljuje prednost pred motoristi ali se pa nalašč, nastavlja in rine na cesto iz stranske ulice čeprav točno in jasno vidi motor v neposredni bližini in na njegovi poti!!!

zato se na motorju zaradi takih starihdecev počutim vedno bolj ogrožen, in bom enkrat ustavil in enga nasekal ko prasca pa naj bo to kdorkoli.

ne obsojam vseh, ampak sami veste da vas je dosti, ki počnete take bedarije!!

in še nekaj sem eden izmed tistih motoristov, ki vozi po predpisih, ker se mi gre za mojo sopotničino in tujo varnost na cesti!!!!!!!
 
Nazadnje urejeno:

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Ej ej buce buce. Ves stardec, ceprav sem mlajsi od tebe jaz teh buc ne bom kupil. Ej ej ej, stardec. Lahko bi te ze pamet srecala pri teh letih.

Kako je sedaj s tistimi klobasami porkaflik?
smile-1.gif
 

torcida_st

Pripravnik
6. okt 2007
509
0
16
Ne govorim samo o tem kao kaj si ti videl včeraj ampak nasplošno kaj tu gor pišeš o
motoristih sem zaključil da si ljubosumen na njih!
Mogoče si motorja nemoreš privoščit, mogoče nimaš izpita, mogoče ti mama ne pusti da si
kupiš motor...
Potem pa če ga ti nimaš pa ga nesme imet nobeden!
Pa rad bi videl kako ti voziš avto na alterju je lahko vsak strokovnjak tudi za helikopter vozit!
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Glede na to, kar motoristi po večini počnejo, bi blo mene sram spadati v takšno družbo. Pa tud nisem tako neumen, da bi namerno nosil glavo na prodaj. To je poglavitni razlog, zakaj nimam motorja.
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Glede na to, kar motoristi počnejo, bi blo mene sram spadati v takšno družbo. Pa tud nisem tako neumen, da bi namerno nosil . To je poglavitni razlog, zakaj nimam motorja.

vidiš bal bi se voziti med nestrpnimi avtomobilisti
zgleda da nam namerno delaš pizdarije na cesti
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Sej ta debata med stardecom in motoristi se nebo nikoli končala.... En bluzi neki en bluzi drugo in kar se mene tiče noebn nima čist prav.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Hudo, Dobr da so ga spustli, našega stardeca, kdo bi pa drugače sral po tabli...
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.708
140
63
te frke so itak dogovorjene med nami in Stardecom. Potem se pa nalimajo razni cbb-ji in Timecopi, ki jim pa tema živec odpre :D:D:D
 

Don_kugla

Pripravnik
17. avg 2007
525
0
16
Maribor
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:


Problem pri motoristih je ta, da v glavnem spremljaš promet pred sabo in dosti manj promet za sabo.
Da pa tole napišeš,pa dokazuje da si si pravi motorist............no ne sam motorist tudi voznik!!!
bonk.gif