Motoristi, a sploh kaj slišite...

Don_kugla

Pripravnik
17. avg 2007
525
0
16
Maribor
Ti pa zanimivo imaš vedno neke zanimivosti okrog motoristov. Vsaka 'frka' se dogaja le tebi.
Tako podučen o vsem si,da se sprašujem,če bi mogoče bil pripravljen dajat kakšne inštrukcije
cool-1.gif

Se javim,da me naučiš kako se vozit z motorjem,pa tudi z avtomobilom.
aplauz.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Tako kot imajo eni vedno probleme s policaji imajo eni vedno probleme z motoristi!
Popolnoma pravilno si povedal.
Jaz s policijo nimam problemov ker mi nič nočejo, saj se držim pravil, motoristi pa skoz zganjajo pizdarije in me s svojim divjanjem in nespoštovanjem predpisov ogrožajo. Zato so motoristi zame in tudi druge udeležence v prometu problem.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Tako kot imajo eni vedno probleme s policaji imajo eni vedno probleme z motoristi!
Popolnoma pravilno si povedal.

In stardec ima vedno probleme s skoraj vsemi ostalimi udeleženci v prometu.
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
, jaz pa sem se moral umaknit na njivo čez robnik ceste, čeprav sem že itak bil na robu ceste zaradi prihajajočega rešilca.

Ali ne veš kaj je robnik ali pa si zmišljuješ vse skupaj.Tam kjer je robnik je na drugi strani pločnik ne pa njiva.Pa če bi zapeljal čez robnik bi si sigurno felno zvil,kar pa tukaj ne bi pozabil napisati.

p.s:sem ti hotel tole poslat na pm pa jih ne sprejemaš.Ko boš delal izpit za avto se mi javi.Šenkam ti polovico ur,pa še plačam vse tvoje ure za A kategorijo zraven, da iz tebe naredim mirnega in pametnega voznika, ki na cesti ne bo nestrpen in zafrustriran.Boš zelo ugodno prišel do kategorij A in B
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Glede na to, kar motoristi po večini počnejo, bi blo mene sram spadati v takšno družbo. Pa tud nisem tako neumen, da bi namerno nosil glavo na prodaj. To je poglavitni razlog, zakaj nimam motorja.

Po moje se ti ne bojiš motorja.

Po moje ti veš, da če bi ti kdo pripeljal sveže spoliranega Pucha 250SG, ali kakega DKWja, bi se tisti trenutek, ko bi s svojo ženičko zasedla vsak svoj posamičen sedež, postal gluh in slep kot ruševec med ženitvijo.

In ker se tega zavedaš, se motorjev izogibaš. Jaz temu pravim odgovorno ravnanje, ki bi lahko bilo zgled mladcem!
cheer.gif


LP,

Milan