Mnenje oz. mišljenje o motoristih

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Jaz imam motor zaradi užitka v sami stvari. Zelo mi je všeč oblika, občutek med vožnjo, veter, svež zrak, zvok itd.... Dejstvo je, da nekih vozniških izkušenj nimam, druga in najpomembnejša zadeva je ta, da imam družino, ki me čaka doma....Nekih samomorilskih nagnenj nimam....samo uživam v svoji lagani vožnji...Pa tudi v družbi, ki jo motoriranje prinaša, mešanica vsega je potem to zaradi katerega se ukvarjam s to dejavnostjo. Prehitevanja enostavno ne maram, razen takrat, ko je "nujno", pa še na to vedno čakam, da se bo pokazala varna situaicja za izvedbo. Vozim se takrat, ko imam čas in mi je vseeno kdaj pridem na cilj. Ni lepšega kot lepo poletno jutro, ko zakurblam mašino in se oblačim....potem pa lepo na izi proti morju, gorenjski, štajerski....
Se spomnim, da si pisal, da še nikdar nisi dohitel ali celo prehitel motorista....meni se je pa že večkrat zgodilo, da, ko sem vozil lepo po CPP, so me avtomobili prehitevali....
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Kapo dol...
aplauz.gif

Le kako ostali motoristi prenašajo takšnega normalneža?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Čisto enostavno, me pač počakajo.....dogovorimo se kje se bomo ustavili in gredo lepo naprej jaz pa po svoje....
wink-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
dogovorimo se kje se bomo ustavili in gredo lepo naprej jaz pa po svoje....
Ja, se mi je zdelo, da je več tistih, ki gredo naprej in da ostaneš bolj sam...
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
dogovorimo se kje se bomo ustavili in gredo lepo naprej jaz pa po svoje....
Ja, se mi je zdelo, da je več tistih, ki gredo naprej in da ostaneš bolj sam...

ne-ne-1.gif

Ne, ne. Eni tudi za njim vozimo.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
No ja, kaj pa kakšen avto se najde, ki bi šel še PRED vami?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ponavadi vedno....seveda, če vozi normalno, če se kdo vleče na omejitev 90 km/h 50 km/h, potem ga mirno obvozimo.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Jah, ti si pač znani tišač in cestni objestnež, sem ti že večkrat rekel, da raje bolj polahko...Pa nič, po treh perih ga žgeš...,da nam ni nič jasno....
wink-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Jah, ti si pač znani tišač in cestni objestnež, sem ti že večkrat rekel, da raje bolj polahko...Pa nič, po treh perih ga žgeš...,da nam ni nič jasno....
wink-1.gif
Ne veš, kako dobro peljem, ko nekaj spijem! Prava poezija!
cool-1.gif
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Upam, da je bil ta odgovor bolj v šali kot zares!
10.gif

Ko se vozim z motorjem ne spijem niti 1 dl alkohola (kot je pivo ali vino - žganje pa sploh ne), ker hitro zgubiš tisto ostrino in dobro koncentracijo pa še prehitro si lahko preveč pogumen!
nahrung002.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Torque_monster pravi:
Upam, da je bil ta odgovor bolj v šali kot zares!
10.gif

Ko se vozim z motorjem ne spijem niti 1 dl alkohola (kot je pivo ali vino - žganje pa sploh ne), ker hitro zgubiš tisto ostrino in dobro koncentracijo pa še prehitro si lahko preveč pogumen!
nahrung002.gif
Če jaz nekaj spijem, ostrino šele dobim...
grin1.gif
 

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
Čist normalno..ker smo eni pač na isti valovni dolžini..jaz pač zelo rad potujem z motorjem in se pač peljem predvsem čez vikende z užitkom na daljše fure (300-600 km) okoli po Sloveniji in tujini...še najraje v tujini, kjer je splošna prometna kultura na višjem nivoju.