Mladoletnico preprosto zarubili

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Sramota no....ma jaz ne vem kam vse to pelje....
10.gif


tako se to ne bi smelo delati....z deklico delajo kot z neko zločinko, ki bi bila kriva najmanj za genocid....še s tistimi boljše delajo
jezen.gif


mater me to razpiz***, kje so zdaj tu otrokove pravice???
confused-1.gif
 

nadi

Pripravnik
2. avg 2007
906
0
16
ma je bilo včeraj na trenjih in so kazali posnetke akcije, še prej pa tudi pri poročilih itd..
in ko že govorimo o otrokovih pravicah: varuhinja čl. pravic je včeraj pozvala, da se trenj naj ne predvaja ker naj zaščitijo otrokovo zasebnost..pa se mi je sprva to zdelo tudi prav..kasneje pa sem ugotovila, da se ti ljudje prav na nikogar več ne morejo obrnit in prav nihče jim ne pomaga in so morda mediji res edina možna šansa, da se kaj spremeni..no, neki gospe, ki ji je mož odpeljal otroka se bo verjetno prav zaradi trenj zadeva uredila, pa vsaj ena oseba iz oddaje bo ostala brez službe- če je kdo gledal...
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.951
5.028
113
Jaz nekaj ne razumem. Zakaj so pa sploh punco odpeljali na psihiatrijo. A ni pisalo, da je odličnjakinja v 8mem razredu. Nič mi ni jasno.

Sicer pa naj tako delajo z kriminalci, pa naj bo to dirktor SCT-ja in podobni, ki si to zaslužijo. Ne pa z enim dekletom. Seveda se dobro zavedajo, da bi Zidar tožil državo za ogromen denar, ta osnovnošolka jim pa ne more nič
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
njen foter je sodni izvedenec na ms sodišču....to so po moje veze, čeprav to vsi zanikajo...., ker ali je nekaj hudo narobe z mamo, da oče misli, da hčera ne sme biti pri njej----ampak če bi bilo temu tako, potem ne bi čakal 7 let na to odločitev
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.951
5.028
113
Ma dobro, če oče misli da hčera ne sme biti pri mami. Ampak zakaj pa potem psihiatrija.

Samo če oče spravi hčerko od matere na tak način kot je bilo to izvedeno, potem pa ne moram rečt druga, kot to da je ena UGABNA SVINJA. Upam da se bo cvrl v peklu prase jedno.
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Ja najboljša je bila ona z ministrstva katera je skoraj celo odajo ležala na stolu.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.951
5.028
113
Ups malo boljše em prebral. Ni psihiatrija ampak je oddelek za psihologijo. No kakorkoli to vse malo smrdi po nedotakljivosti posameznika z posebnim statusom (v tem primeru sodni izvedenec).
 
Nazadnje urejeno:

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.951
5.028
113
Pa še izjava njenega brata:

Moj oče J. S. je zelo posesiven in maščevalen človek. Podobno kot A. S. se je dogajalo tudi meni, vendar v bistveno manjšem obsegu kot zdaj njej. Vprašanje pa je, zakaj oče nikdar ni hotel, da bi živel z njim jaz, ampak moja sestra. Bojim se, da bo zaradi tega, ker je oče sodni izvedenec na mursokosobškem sodišču, ta vpliv, ki ga ima na sodnike, v veliki meri škodil moji sestri. Bojim se, da bodo posledice za A. S. hude. Zakaj mu je toliko do A. S.? Bojim se, da zato, da bi prekril svoja pedofilska dejanja, ki jih je v preteklosti že počel, vendar sodišče otroku preprosto ni verjelo .«

Ma saj ne morem verjet. Upam da se bo zgodba odvila v dobro punci in da se bo v zadevo vklopil še nekdo ki ni na navezi z MS sodiščem.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Meni se zdi to popolnoma nesmiselno in nehumano, silit "otroka" v nekaj, kar mu več kot očitno ni po volji (podobno kot tista debata z nudeljplažo). Glede na to, da se deklica tako odločno upira in zavrača očetovo skrbništvo, ima za to prav gotovo dober razlog. Dvomim, da bi to počela samo zato, da bi "starega zjebala" ali kakorkoli že.

In potem si upajo govorit o tem, da gre tukaj za otrokovo dobro! Je spravljanje popoloma zdravih otrok v umobolnico dobro? Pa to, da se z njimi dela kot lastnino, kot živaljo? Za koga, bemumilomater? Prekleti prasci, ne morem drugače rečt. Gnusi se mi vseskupaj tako, da mi gre na bruhanje. Resnično ne vem, kaj bi še rekel, ker sem enostavno preveč paf...

Resda ne poznam ne matere ne očeta (in tega ali je pedofil ali ne) niti uboge punčare, ki mora kot žrtveno jagnje trpeti zaradi napak drugih in te naše brezvestne države. Pa kakšen foter si, če lastnega otroka strpaš v norišnico? Bohpomagej!!! Ne vem, kako lahko spi ponoči, jaz ne bi mogel. Kakorkoli že, mislim, da je tako početje nesprejemljivo v današnji civilizirani družbi, kot tudi to, da kobajagi tukaj nihče ne more ničesat ukrenit, država nemo gleda in sedi križem rok. In upam si rečt, da to ni edini primer.

Kakorkoli že, upam da se bo stvar karseda dobro končala...
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.705
113
Po mojem se 14-letno dekle lahko samo odloči pri katerem od staršev bo živela... In da ji pri taki starosti noben od staršev ne sme preprečevati rednega stika z drugim biološkim staršem!

V zadnjem letu je bilo že nekaj zgodb na temo centrov za socialno delo in njihove "skrbi" za otroke. Denimo ena zgodba je bila v stilu, ko so za otroke po smrti staršev skrbeli sorodniki. Otroke so menda s policijo odpeljali iz šole in potem prepovedali obiske sorodnikom, da bi se otroci lažje navadili na skrbništvo. Edini razlog, ki sem ga jaz slišal (če sem si kaj narobe zapomnil, se opravičujem). Mislim, a so psi ali kaj? Kje pa je bil center za socialno delo minuto za tem, ko so starši umrli (prometna nesreča???)? Takrat bi poskrbeli za otroke. Je bila najbrž nedelja in jih ni bilo v službi in so za stvar poskrbeli čez pol leta...
Osebno sem imel s tem centrom samo enkrat stik, ko sem prodajal sinove delnice in sem rabil njihovo dovoljenje. Sem se počutil kot največji kriminalec in še mislil sem, da kot kaže oni skrbijo za mojega otroka...
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Malo sem skozi delo tudi sama videla, kako te postopki potekajo in da je bilo s strani zastopnikov sodišč kar nekaj buč (predvsem kar se tiče "prioritete" reševanja zadeve in "v korist otroka"). Dejstvo je, da postopki trajajo predolgo, otroke podajajo enkrat enemu, enkrat drugemu staršu, izvedenci govorijo eno, sodišča delajo drugo (pri nas smo imeli primer, ko so izvedenci v treh mnenjih za bolj primernega starša ugotovili očeta, sodišče pa je otroka na koncu dodelilo mami...
bonk.gif


Kar je pa najbolj žalostno, da starša za voljo otroka ne znata pustit osebnih zamer za sabo in se dogovorit dejansko v korist otroka. V primeru te deklice, ki so jo strpali na psihiatrijo, pa lahko samo rečem - SVINJARIJA! Ok, starša se nista mogla dogovorit, ampak glede na vse pokazatelje, da je deklica normalna in da si želi biti pri mami (kar govori že 7 let), da gre sodišče dopustit tako svinjarijo...tema, sram naj jih bo. Itak pa - korupcija je vedno bila in vedno bo.
uf-1.gif


Lahko samo močno upam, da mi nikoli ne bo treba družinskih razmerij reševati preko sodišč.
crazy1.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Nisem gledal Trenj ampak kokr sm zasledil je to čista svinjarija. Fotr izkorišča svoj vpliv na sodišču. Itak pa vemo, da je MS sodišče s Paladinom na čelu največja mučka in sramota za pravno državo. Če je punca izrazla željo, da želi živet pri mami in se ji je zmešal, ko so jo hotl odpelat k fotru, pol že je neki na tem, da z fotrom neki ni vredu. Če ista sodnica dvakrat odloči v prid matere potem pa po pritožbi očeta (in kakšnem osebnem obisku) spremeni v prid očeta.

Varuhinja človekovih pravic naj se pa raj pobriga za pravice tega otroka in jo naj mal manj skrbi to, da bojo svinjarije pršle v javnost. Žal so nekateri dotakljivi samo tako, da mediji izpostavijo svinjarijo, ki jo izvajajo nad nemočnimi ljudmi, ki nimajo zaledja (govorim nasplošno).

 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Po mojem se 14-letno dekle lahko samo odloči pri katerem od staršev bo živela... In da ji pri taki starosti noben od staršev ne sme preprečevati rednega stika z drugim biološkim staršem!

Saj je punca napisala nič koliko pisem, va katerih navaja, da želi živeti pri mami, da ne želi k očetu....zakaj se potem njeno mnenje ni upoštevalo?

Mah .... res kje je tu nekdo, ki varuje otrokove pravice, recimo varuhinja človekovih pravic. A je odličnjakinuja 8-ega razreda res motena, pa se ne ve samostojno odločit kje in pri kom bo??? To je pa ja njena ustavna pravica....zaboga no
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.327
947
113
Titograd
Otrok se lahko od 8. leta dalje sam odloči pri katerem od staršev bo živel. Kaj reči...... še enkrat bravo ločenim staršem, koliko otrok zajebejo iz lastnih interesov, to je neverjetno. Razumem Ruglja ki ne bi pustil vsakemu par imeti otrok dokler nebi naredil na njima obsežnih psihotestov da bi videl ali sta za starševstvo sploh sposobna.