dj Mešalna miza

Flikca

Pripravnik
12. mar 2013
306
6
18
Škofja Loka
Na žurki od moje, ker bo stara 50 let bom vrtel musko. Rabil bi eno preprosto mešalno mizo, kjer bom gor priklopil dva prenosna računalnika. Musko bom predvajal iz Youtuba.
Katero mešalko mi priporočate. Pa ne rabi bit predraga. Lahko je tudi rabljena, samo da dela.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.240
113
Pojdi v Hartman (ce si iz Lj ali pa v kak Muziker in slicno) pa kupi najcenejso zadevo. Kak Proel, italian stage, Behringer, Yamaha. Pazi samo da ima (vsaj) 2 stereo vhoda! Ce zelis 2 kompa gor priklapljat. Dostikrat imas samo en stereo, pa naprimer usb, pa BT, potem pa kup mono prikljuckov (za mikrofone in podobno) za mono 6.3mm ali Xlr vtikace... Zadeve se zacnejo pri 50€, za 100 dobis ze orenk zadeve. Rabljeno nima smisla, razen ce dobis od ciganov za 5€ na bolšjaku... Pa pri rabljenih pazi ce ni napajalnika zraven, dosti jih ima AC napajalnik, katerega zlepa ne najdes...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Flikca

guardy

Guru
3. avg 2007
8.397
964
113
Obišči stran
Na žurki od moje, ker bo stara 50 let bom vrtel musko. Rabil bi eno preprosto mešalno mizo, kjer bom gor priklopil dva prenosna računalnika. Musko bom predvajal iz Youtuba.
Katero mešalko mi priporočate. Pa ne rabi bit predraga. Lahko je tudi rabljena, samo da dela.


pa ne rabiš drugega, še celo muziko ti lepo predvaja brez rekla :)
 

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
Pa potem obvezno naročnina na YT, da ne bote reklam poslušali na čagi :D