Miro Cerar bo spet zibal

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Pohvalno, da pri teh letih pri točno določenih opravilih ni samo jamranja, ampak aktivno udejstvovanje :cheer:.
Ane Capl in ostali v tej starostni kategoriji.....:evil:
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
No vidite, pa tako ga imamo za nesposobnega in mlahavega -marsikateri "dedec" pri teh letih že "zapre štacuno", ta je pa še otroka namigal..:D
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.667
3.555
113
Pišete kot bi bil 75 letni penzionist, ne pa 55 al koliko pomladi šteje.
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Jaz si pri 40, ne predstavljam imeti še enega otroka, kaj šele pri 55 letih.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.667
3.555
113
Kot da je važno kaj in kako si ti ko tamalemu špila. Če si 20 ur na dan od doma je čist vseen qrc al žena doma razpolaga z enim ali s petimi. In če nisi bil zraven ko so bili mali, tudi kasneje ni treba da si jim v napoto.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
No to je pa tudi res. Če si take sorte fotr, da te ni doma in se ne ukvarjaš z mularijo pa res nima veze koliko si star oz. sposoben se ukvarjat z otrokom. Edino kar mi potem ni jasno je to zakaj sploh imeti otroka v takem primeru ampak nima to veze, to so povsem subjektivni pomisleki.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
V bistvu je še bolje imeti mačko v takem primeru.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.667
3.555
113
Vsak zase že ve kako in zakaj. Sicer pa tudi to da nimaš fotra ves čas za vratom je neke vrste in do določene mere verjetno kvaliteta.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.384
9.117
113
bolj je vprašanje koliko pomladi šteje njegova ženica. Ona bo imela delo in skrb s tem.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
Vsak zase že ve kako in zakaj. Sicer pa tudi to da nimaš fotra ves čas za vratom je neke vrste in do določene mere verjetno kvaliteta.

Valda da vsak zase ve in vozi. Kar se pa drugega dela tiče je pa po mojemn mnenju odvisno o katerem (časovnem) delu življenja teče debata, nekje so lahko plusi vc kolikor ga ni, spet drugje konkreten minus, fotr ma da te nauči določene zadeve za v lajf. Da je pa fotr večino časa odsoten in da to v povprečju ni OK se pa lepo kaže pri črncih, kjer je fotr že skoraj pravilnoma odsoten in mati samohranilka :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik #15304

Valda da vsak zase ve in vozi. Kar se pa drugega dela tiče je pa po mojemn mnenju odvisno o katerem (časovnem) delu življenja teče debata, nekje so lahko plusi vc kolikor ga ni, spet drugje konkreten minus, fotr ma da te nauči določene zadeve za v lajf. Da je pa fotr večino časa odsoten in da to v povprečju ni OK se pa lepo kaže pri črncih, kjer je fotr že skoraj pravilnoma odsoten in mati samohranilka :evil:
Koliko temnopoltih pa imaš med prijatelji, da si tako zelo podučen o njih?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
Lahko bi vedel, da nekaterim ne bo potegnilo, da ciljam na urbano legendo o črnem fotru, ki je v igri že desetletja, dobesedno. :aplauz:

Drugače pa imam nekaj temneje obarvanih prijateljev oz. bolje rečeno znancev - od bež,do rjavih in črnih. Samo toliko da veš, ko že ravno ciljaš na to, da verjetno nobenega, ker sem po tvoje itak fašističen rasist nenaklonjen migrantom in je treba takoj začeti z osebno diskreditacijo v smislu "nimaš pojma in bluziš krneki, ker iz tega naslova tem nimaš osebnih izkušenj". Fail.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf in Kamele0N