Mio Moov 330 BACKUP nujno!

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.317
646
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
fantje, nujno rabim backup flash diska Mio Moov 330 modela. Če ima kdo to napravo, in bi bil pripravljen poslat backup, bi bil res zelo hvaležen. Namreč, po hudih mukah mi je uspelo od mrtvih prebudit omenjeno napravo s ponovno namestitvijo ROMa. Če koga zanima ta delikatna izvedba, si lahko spodaj pogleda postopek za rešitev, kako ponovno usposobit povezavo s PC-jem - torej ponovna namestitev roma. To je sicer zadnja opcija, kadar za rešitev zaciklane naprave odpovedo vse ostale možnosti:

https://www.youtube.com/watch?v=KKM7C_6UYkw

bonk.gif


Zdaj ponovno imam povezavo s PC-jem in rabim samo še backup flash diska naprave. Torej, če kdo ima ta model oz če kdo koga pozna ki ima to napravo, oz če kdo koga pozna, ki koga pozna, ki morda koga pozna s to napravo
grin1.gif
prosim za dobavo backupa flash diska naprave, da lahko finaliziram zadevo in spravim Miota ponovno v tovarniško stanje..potem pa itak sledi ponovna preobrazba in inštalacija Prima, vendar ne morem nič, dokler nimam vseh original datotek in map!

lp
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.317
646
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Popotnik rešuje svet! smo rešili zadevo. Lucky shot! Popotnik našel backup na širnem spletu. Sicer je struktura datotek malo drugačna, vendar deluje, kar je najbolj pomembno. Hvala ti!
nahrung002.gif
:
 

Dusan_b

Zelenc'
7. dec 2011
8
0
1
Pozdravljeni. Imam slično težavo z Mio Moov 300.Ko ga prižgem se po pozdravnem zaslonu pokaže zaslon za povezavo z računalnikom.
Navigacijo zazna kot zunanji disk ampak program iz cd-ja je ne zazna.Poiskusil sem skopirati karte iz cd v navigacijo v MioMap mapo ki je bila prazna - ne pomaga.V mapi Navman sta samo dve podmapi ampak prazni. Prosim ali kdo ima ali link do backup flash diska.Mogoče še kaka drugačna rešitev?

Lep pozdrav.
 

Dusan_b

Zelenc'
7. dec 2011
8
0
1
Hvala za pomoč. Sem prekopiral datoteke in ko prižgem navigacijo mi se pojavi okno z sporočilom:
Error
User interface resolution (320*240)is not supportet or compatible skin can not be found .Exiting application.

L.P.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.317
646
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
ah, pisal si v temo Mio 330, ki ima resolucijo 480x272, ti pa rabiš za Moov 300 ki ima 320x240. Sem ti poslal drug data.zip pa samo menjaj z obstoječim, pa bo OK.
 

sitiboj

Zelenc'
1. apr 2015
11
0
1
Pozdravljeni.
Hotel sem instalirati igo pa sem po pomoti vse izbrisal instalacijskega cd-ja pa ne najdem da povrnem podatke.