mimovrste

mobifrik99

Fizikalc
20. nov 2007
1.138
5
38
A ma še kdo slabe izkušnje z mimovrste.com?

V nedeljo naročim sesalec, plačam takoj po predračunu....danes je petek, ni še bilo odposlano, ker imajo gužvo, so mi napisali včeraj.
Hkrati pa sem danes dobil paket iz amazona, enako naročeno v nedeljo zvečer...
bonk.gif


Naj jim nekdo pošlje okrožnico, da smo leta 2017...
stupid-1.gif
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Sem že razmišljal, da bi odprl temo
smile-1.gif

Identična izkušnja. Že nekaj časa je na njihovi strani obvestilo, da preurejajo skladišče in lahko pride do manjših zamud pri dobavi. Vprašanje če je res skladišče vzrok, ali je kaj bolj resnega. Škoda, ker sicer se mi zdi, da se osebje kar trudi, pa tudi doslej so bili zelo ekspeditivni.
Upam, da ne bo spet kot v začetku poslovanja, ko se je čakalo tudi tri tedne.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.210
5.236
113
To, da na veliko nekaj preurejajo, je menda res, glede na info dveh znank, ki delata tam. Koliko to vpliva na tekoče poslovanje, ne vem, očitno pa, ker take izkušnje so meni neznane.. Jaz zadnje čase nisem nič naročila (vsaj ene 2,3 mesece ne) in do takrat ni bilo nikdar problema. Jim zadeva zelo dobro laufa. Enkrat samkrat je bilo narobe napisano da nekaj je na zalogi, pa ni bilo in sem naslednji dan sms dobila kako pa kaj je na stvari in so me potem sproti obveščali po sms (avtomatika), kako je z naročilom. Drugače pa vse v max 2 delovnih dneh.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
no, jest grem ravno zdele prevzet zadeve, vse v roku.

ponavadi pri artiklu pise koliko je rok dobave.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
po izkušnjah bližnjih, ki imajo v zadnjem času kup problemov z mimovrste. Od vračanja izdelkov, do ignorantskega odnosa, do dolgih dostvnih časov itd. Tale forumskih zapis je kopica v vrsti.
 
Nazadnje urejeno:

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
27
48
Do zdaj sem skoraj vse dobil naslednji dan na prevzemnem mestu v Mariboru.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.210
5.236
113
Pa bomo videli, lahko da je preurejanje vsega res kamuflaza ampak trajati večno ne more. Pol pa se bo videlo ali je res kaj na tem, ali je šlo pa res pač za to da so vse predjal, pa nič najdl.
 

gustav

Pripravnik
17. mar 2011
478
1
18
Zg. Gorenjska
Tudi jaz. Naročil gume v petek, pisalo da bo dobava 3.10. Včeraj klical, pravijo da bo isti dan odpremljeno, danes še vedno ni. Je rekel da je gužva...
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
no, jest grem ravno zdele prevzet zadeve, vse v roku.

ponavadi pri artiklu pise koliko je rok dobave.

Ja, doslej je tisti rok dobave vedno držal, ali pa je bilo še kakšen dan prej. Brez pripomb.
No ta teden je očitno drugače. V nedeljo sem naročil eno stvar z rokom 3.10. in dve stvari z rokom 6.10., pa ni še nič odpremljeno. No, zaenkrat ni krize - razen sin je malo razočaran, ker sva naročila kristalčke, pa je danes zjutraj prinesel mošnjiček "boš plačal poštarju, ko bo danes prinesel kristale"
smile-1.gif

Tudi eno vračilo kupnine čakam že nekaj časa. Take zamude pri mimovrste niso bile ravno v navadi.
Upam, da gre res samo za začasno motnjo.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Jaz tudi ravno cakam eno narocilo, oddano prejsnjo sredo, 27.9. ... in je bilo napisano, da je na zalogi pri dobavitelju... in da bo 3.10 dostavljeno... v torek sem res dobil SMS , da bo odpremljeno 3.10. ... danes pise se vedno "Predviden datum predaje prevozniku 05.10.2017" ...
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
sem prepričan da kar imajo v skladišču gre dejansko isti ali naj kasneje naslednji dan naprej, ostalo kar pa ni zalogi je pa odvisno od dobaviteljev ali ustrezno ažurirajo xmlje ali javljajo v xmljih prave datume ipd...
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
nobenih večjih težav do zdaj. Pri zadnji pošiljki, so mi javili da dostavijo dopoldne, dejansko so pa pozno popoldne. Mal nerodno, če jih cel dan čakaš.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Ja, tista ta črna je simpatična
smile-1.gif


Sem pa zadnjih par mesecev kar nekaj naročal, v glavnem za pesa in je šlo vse v redu skozi razen pri zadnjem naročilu 2x7.5kg pasje hrane sem dobil, da pridem iskati en teden po tem, ko naj bi bilo dostavljeno.
Prevzemam pa na Brnčičevi, ker mi je na poti domov.

Imam občutek, da so zadaj v skladišču understaffed.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Ja, da ne bo kot pri Telekomovem supportu, ki je super laufal, dokler se niso vodilni odločili, da bodo šparali na osebju.
Drugače, to kar imajo v skladišču je dejansko bilo odpravljeno isti dan in naslednji dan dostavljeno. Ampak ta teden pač ne, ker to olje imajo vedno na zalogi in vedno je bilo dostavljeno naslednji dan, tokrat pač ne.
Sicer tudi stvari, ki jih niso imeli v skladišču so zelo hitro dobavili, bodisi od slovenskega uvoznika, bodisi iz kakšnega drugega skladišča od mall.cz / .sk, /.pl / .hu.
Pri meni zaenkrat še ni krize in lahko s temi stvarmi počakam, upam da se stvari uredijo, ker dejansko je ta zanesljivost njihova glavna konkurenčna prednost.