mimovrste

B81

22. jul 2007
34.423
8.915
113
Ta mimovrste je en tak shopify style shop...ti narocis njim, oni dobavitelju. Isto bilo, ko sem telefon naroceval.
 

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
284
87
28
Do zdaj vedno poslano na rok dobave ali celo prej. Prevzemno MB Titova.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Ni nujno, nekaj stvari imajo na zalogi. Je pa vse transparentno označeno, kaj je na zalogi pri njih in kaj pri dobavitelju. So pa del večje verige (mall.cz, mall.sk, mall.hu, mall.pl, po novem še mall.hr) in dejansko stvari, ki jih nimajo na zalogi zelo hitro dobavijo.
 

iii

Pripravnik
1. avg 2007
458
7
18
Jaz imam dosedaj vedno super izkušnje z njimi.
Je pa res, da vedno vzamem osebni prevzem in da več kot 2 dni še nisem nikoli čakal (Prevzemam MB, CE.)
Ob zadnjem nakupu mi je celo pisalo, da izdelka ni več na zalogi, ampak vseen sem ga pa lahko naročil - in že naslednji dan dobim SMS o možnosti prevzema.
 

Mare77

Fizikalc
13. feb 2009
1.323
7
38
46
Okolica južne LJ.
KSZ

Sem VIP kupec pri njih... zaenkrat nekih slabih izkušenj nimam. Dvigujem pa vedno sam v skladišču, ker smo v isti ulici
tongue-1.gif
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.369
302
83
tudi sam sem VIP kupec, sem brez pripomb, vedno dostava na dom - pošta me celo pokliče, kdaj naj pripeljejo kako večjo zadevo, pri kateri je potreben vnos v objekt ali do vhoda pač
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.832
3.854
113
Šteka že kakšen mesec tudi za blago iz zaloge ja (3 naročila so šla skozi BP, 2x je bilo nekaj zamude). Baje posledica reorganizacija sladišč kot je bilo že omenjeno, pa tudi obvestilo so izdali.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Študenti so šli nazaj v šolo... Pa ni nikogar, da bi delal...
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik mobifrik99 pravi:
A ma še kdo slabe izkušnje z mimovrste.com?

Včasih sem kar precej kupoval preko njih,v zadnjih letih pa vedno raje naročim preko enaa.com (Gambit trade). Razlog je predvsem v tem,da imajo na mimovrste obupno telefonsko podporo...jih kličem enkrat za ActionCam športno kamero,pa me bejba na drugi strani na vsak način hoče prepričat,naj pošljem pisno povpraševanje (WTF?? Sem si mislil "koza blesava,pa ravno zato te kličem,da se mi ni treba dopisovat s tabo")....verjetno si je ravno nohte lakirala,pa se ji ni dalo z mojim vprašanjem ukvarjat
cool-1.gif


V glavnem sem klical na enaa in mi je tam z veseljem odgovorila na tista tri vprašanja...in sem seveda tam naročil. No podobna zgodba spet z zamrzovalno omaro čez dobro leto...spet "gospod,a lahko oddate povpraševanje po spletnem obrazcu?"
Ne ne morem,iz principa...če ste tako glupi,da mi ne morete odgovorit na eno samo vprašanje,pač ne boste prodali,to je to...pa je šel spet denar na enaa.com,pa še par eur popusta sem dobil...

Odkar so jih prevzeli Čehi,ni to več to,se mi zdi...
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.023
313
83
Goriska
Tudi jaz do sedaj vedno brez problema, pri zadnjem narocilu pa se sedaj cakam.

Narocil prejsnjo nedeljo (vse na zalogi), se sedaj nisem prejel.

Prej vsa leta vse BP, razen sedaj ga nekaj lomijo...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Jaz sem naročil stativ za kamero v četrtek zvečer pa me je v petek opoldne čakalo na prevzemnem mestu, čeprav je pisalo, da bo šele v ponedeljek.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Jaz sem sinoci dobil SMS in mail, da je narocilo bilo odpremljeno preko Poste Slovenije... tako da verjetno bo dostavljeno v ponedeljek... Prvotno naj bi bilo dostavljeno 3.10. ...
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Sem bil dolga leta stalni gost, tudi VIP dve leti. Od poletja me ne vidijo vec. Narocim gume 14 dni pred morjem, ker sem rabil nove. Kao na zalogi, po tednu dni se mi je zdelo cudno, da jih se ni. Nobenega obvestila, opravicila, nic. Jih klicem ne dobim, po emailu rabijo se 2 dni, da odgovorijo. Cakajo na dobavitelja... Tako, da sem moral tri dni pred morjem vrat na nos kupiti pri lokalnem vulkanizerju savo po isti ceni kot michelin na spletu.. Pazi to, tretji dan po dopustu (14 dnevnem) dobim obvestilo, da so prisle in jih lahko pricakujem v 2 -3 delovnih dneh doma..
sprasujem se.gif
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Citat:
Uporabnik mobifrik99 pravi:
A ma še kdo slabe izkušnje z mimovrste.com?

Včasih sem kar precej kupoval preko njih,v zadnjih letih pa vedno raje naročim preko enaa.com (Gambit trade). Razlog je predvsem v tem,da imajo na mimovrste obupno telefonsko podporo...jih kličem enkrat za ActionCam športno kamero,pa me bejba na drugi strani na vsak način hoče prepričat,naj pošljem pisno povpraševanje (WTF?? Sem si mislil "koza blesava,pa ravno zato te kličem,da se mi ni treba dopisovat s tabo")....verjetno si je ravno nohte lakirala,pa se ji ni dalo z mojim vprašanjem ukvarjat
cool-1.gif


V glavnem sem klical na enaa in mi je tam z veseljem odgovorila na tista tri vprašanja...in sem seveda tam naročil. No podobna zgodba spet z zamrzovalno omaro čez dobro leto...spet "gospod,a lahko oddate povpraševanje po spletnem obrazcu?"
Ne ne morem,iz principa...če ste tako glupi,da mi ne morete odgovorit na eno samo vprašanje,pač ne boste prodali,to je to...pa je šel spet denar na enaa.com,pa še par eur popusta sem dobil...

Odkar so jih prevzeli Čehi,ni to več to,se mi zdi...

Očitno si ti tako glup, da misliš, da vse bejbe tam vedo v vsakem trenutku odgovor na vprašanje za bilokater artikel.