Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Naj vlada vrne na mejo tiste policaje, ki sedaj lovijo tebe, če greš v ljubljansko štacuno. Pa bodo polovili vse migrante, ki si drznejo imeti pri sebi lekadol.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in mirsi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
Če bi ljudje razumeli in spoštovali začasne krizne ukrepe, nebi bilo nikakršne potrebe po jemanju policajev z meje, ma kaj to, morda tudi do prepovedi izhoda iz lastne občine nebi prišli. Za povrh imaš pa potem še politične igrice, ki onemogočajo dodatno pomoč na meji v obliki vojske. Juhej naprej Slovenija.

edit: typo
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Problem je, ker vse naše vlade zadnjih 20 let (od nekje Ropa dalje) izkoriščajo policijo predvsem za kaznovalno politiko lastnega naroda.
Kar se moje filozofije tiče, so državne meje domena vojske. Notranje zadeve pa domena policije.

Toda ne za raubanje in teroriziranje lastnega prebivalstva :gorjaca: , da jim yebem mile bogove njihove ! Domena policije je vzpostavljanje in vzdrževanje reda in miru. Vse te vlade zadnjih 20 let so pa ta instrument uporabljale predvsem za kaznovalno politiko, polnjenje državnega proračuna brez meja. o_O

To ni država ! To je raubarska sodrga ! Za njimi pa še neučinkovito, skorajda prozorno, opazno podmazano sodstvo - kjer vsak cigan izvozi bp, navaden državljan ki dela in proizvaja denar, pa sankcioniran.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.085
3.033
113
Pohvalno, da policija skrbi za zdravje državljanov, za pograjat, da ji je malo mar za zdravje migrantov.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Če bi ljudje razumeli in spoštovali začasne krizne ukrepe, nebi bilo nikakršne potrebe po jemanju policajev z meje, ma kaj to, morda tudi do prepovedi izhoda iz lastne občine nebi prišli. Za povrh imaš pa potem še politične igrice, ki onemogočajo dodatno pomoč na meji v obliki vojske. Juhej naprej Slovenija.

edit: typo
Tele občine so prišle zaradi tablic na primorskem.
En teden kasneje sem jaz slikal tablice v Kamniku.
Jutri lahko poslikam Primorce pri sosedu.
Kdaj misli ta vlada te Primorce zadržati na obali?
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
Tele občine so prišle zaradi tablic na primorskem.
En teden kasneje sem jaz slikal tablice v Kamniku.
Jutri lahko poslikam Primorce pri sosedu.
Kdaj misli ta vlada te Primorce zadržati na obali?
Zopet gledal Piran time lapse na delavnik. Se zmerom se zbirajo, brez mask, preblizu, otroci se igrajo med seboj medtem, ko si psi ovohavajo anus!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.101
3.395
113
Problem je, ker vse naše vlade zadnjih 20 let (od nekje Ropa dalje) izkoriščajo policijo predvsem za kaznovalno politiko lastnega naroda.
Kar se moje filozofije tiče, so državne meje domena vojske. Notranje zadeve pa domena policije.

Toda ne za raubanje in teroriziranje lastnega prebivalstva :gorjaca: , da jim yebem mile bogove njihove ! Domena policije je vzpostavljanje in vzdrževanje reda in miru. Vse te vlade zadnjih 20 let so pa ta instrument uporabljale predvsem za kaznovalno politiko, polnjenje državnega proračuna brez meja. o_O

To ni država ! To je raubarska sodrga ! Za njimi pa še neučinkovito, skorajda prozorno, opazno podmazano sodstvo - kjer vsak cigan izvozi bp, navaden državljan ki dela in proizvaja denar, pa sankcioniran.

Ja, glej... ...za "discipliniranje" katerega naroda, razen lastnega, ki jo plačuje, pa naj bo naša policija pristojna? Hrvatov?:evil:
.
Kar se tiče meja, pa tudi meni ni najbolj jasno, v kateri le točki je le-to premaknilo iz "opisa dela in nalog" vojske, k policiji??
Čuvanje meja bi vendar morala biti prva in osnovna naloga vojske! Zakaj jih pa potem sploh plačujemo?
Za mednarodne misije, inštruiranje Iračanov... ...ob naravnih nesrečah so tudi povsem neuporabni... ...razen, če je imamo kakšen zblojen levičarski zakon, da tudi v takih primerih ne smejo iz vojašnic??:nigladek:
Se spominjam pred leti, ob tistem katastrofalnem žledu, je vojska kao nekaj pomagala, pa so se izgovarjali da niso usposobljeni, nimajo opravljenega tečaja za rokovanje z motorno žago in so bili potem posnetki, ko so z ročno žago (lisičji rep) tam žagali veje :valjamse: :nigladek: .. ...mislim wtf??
Naj mejo čuvajo!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Tele občine so prišle zaradi tablic na primorskem.
En teden kasneje sem jaz slikal tablice v Kamniku.
Jutri lahko poslikam Primorce pri sosedu.
Kdaj misli ta vlada te Primorce zadržati na obali?
Fail.
Niso občine prišle zaradi tablic, ampak so bile tablice slikane zaradi občin.
Da so dobili izgovor in krivca za svoje ukrepe.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net
Torej množice (bolnih) migrantov prehajajo slo/cro mejo.
1. Severna meja je ZAPRTA.
2. Na Hrvaško jih NE MOREMO vrniti
3. Kampi za migrante so prazni
Kje so?
Torej od tegale mojega posta je minilo skoraj 14 dni. Odgovora ni nihče napisal.
V tem času bi, po mnenju zdravniške stroke moralo imeti komplikacije 15% od te množice, umreti pa bi jih moralo 1%. Glede na razmere v begunskih taborih, bi moralo tam (Bosna, Turčija, Grčija) biti še slabše.
Kje so trupla? Kje so bolniki? (če jih je 4 milijone, bi moralo biti 600.000 bolnikov in 40.000 mrtvih)
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in navlixx

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Torej od tegale mojega posta je minilo skoraj 14 dni. Odgovora ni nihče napisal.
V tem času bi, po mnenju zdravniške stroke moralo imeti komplikacije 15% od te množice, umreti pa bi jih moralo 1%. Glede na razmere v begunskih taborih, bi moralo tam (Bosna, Turčija, Grčija) biti še slabše.
Kje so trupla? Kje so bolniki? (če jih je 4 milijone, bi moralo biti 600.000 bolnikov in 40.000 mrtvih)
Šli so naprej v Italijo. Trupla so pa odpeljali s tovornjaki.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Izdajalci to podpirajo. Kaj mislite kdo so to? Ja tisti kateri še danes na veliko govorijo in hodijo na različne proslave zzb
1587352481180.png
 

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.411
632
113
Lepo piše spoštovani sostanovalci. In če predsednik republike piše evropskim predsednikom v tujem jeziku, potem verjetno hišni svet, ali kdo je to napisal, tudi lahko napiše tako, da bodo vsi stanovalci razumeli. Mogoče bi res moralo biti prvo napisano v slovenskem jeziku, ampak potem verjetno spoštovani sostanovalci ne začeli brati obvestila. In kdo je kriv, da ne znajo slovensko?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

No, npr. v Avstriji, če me policaj ustavi, ga čisto nič ne briga, če ne znam niti črke po avstrijsko. Boli ga kjuratz oz. "Sam sebi si si kriv, če švedraš brez pameti (in znanja jezikov) naokoli".

Pri nas - damo tujcu še plačanega uradnega zastopnika, da bi nas razumel, da je vozil 5 km/h prehitro. Ali da je nezakonito prestopil državno mejo.

Pri nas, v ponosni Sloveniji. Brez vazelina. :rolleyes:

S tem da se avstrijec nikoli, ampak NITI NIKOLI, ne vpraša, samega sebe, "Zakaj bi pa moral pojasnjevati zadeve v moji državi v npr. neki mandarinščini". Ali pa nekem bantu jeziku.
 
Nazadnje uredil moderator:

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Lepo piše spoštovani sostanovalci. In če predsednik republike piše evropskim predsednikom v tujem jeziku, potem verjetno hišni svet, ali kdo je to napisal, tudi lahko napiše tako, da bodo vsi stanovalci razumeli. Mogoče bi res moralo biti prvo napisano v slovenskem jeziku, ampak potem verjetno spoštovani sostanovalci ne začeli brati obvestila. In kdo je kriv, da ne znajo slovensko?
Uradni jezik je SLOVENŠČINA, poleg manjšinjskih jezikov kot so romščina, italjanščina in madžarščina. Manjšine v Sloveniji so cigani, Italijani in Madžari ostalo so prišleki.