Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Si zgrešil. Ne vodi par feministk pa zapohancev iz Roga visoko EU politiko.
Če jih Juncker in Merklova nebi hotela, se refjuđiswillkomarke lahko na glavo postavijo, pa nebi bilo nobenega.
To mu nenehno razlagamo, vključno s tem da sta oba glavna akterja iz desne politične opcije. Pa ne pomaga, nonstop isto ponavlja.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.481
3.119
113
Tud naši policaji bi lahko popolnoma vse zavrnili na SLO-HR meji...pa če se murgle z merklco in rogovci na glavo postavijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zobatec

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.481
3.119
113
Sem ti že napisal da bi jih v tvoji ljubljeni komunistični severni koreji vse pobili.
Zdaj pa nehaj spamat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zobatec

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
To mu nenehno razlagamo, vključno s tem da sta oba glavna akterja iz desne politične opcije. Pa ne pomaga, nonstop isto ponavlja.

Se ne strinjam. In nima veze kam spadata Juncer in Merklova, ker niti približno nista to za kar se predstavljata in pa kot že omenjeno, njun fail je bil na začetku, naprej ga pa serjejo ostali. In nikoli nisem napisal, da je logika ekstremnih levičarjev edin vzrok za te zgrešene masovne migracije v EU. Ampak ok, bluzite svoje dalje.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
adabi? resno? Tako kot bi vi kavčbojevniki leta 2015 z levo roko pometli s 500.000 migranti.

Jadabi. Resno. Zakonodaja to prav lepo omogoča. Se lahko porihta tud 1 MIO migrantov, ne "samo" 500.000. Ampak dokler ste eni prepričani, da dovolj velike mase ljudi ne more nič ustaviti pa se seveda nadaljuje pranje glav migrantov kaj vse jim pripada in kaj vse jim bo uspečlo v kolikor jih bo dovolj ter bodo dovolj vztrajni, kateri nato rinejo z glavo skozi zidove in to tudi dobesedno. Ta fail je na vas, ekstremni levičarji.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Jadabi. Resno. Zakonodaja to prav lepo omogoča. Se lahko porihta tud 1 MIO migrantov, ne "samo" 500.000. Ampak dokler ste eni prepričani, da dovolj velike mase ljudi ne more nič ustaviti pa se seveda nadaljuje pranje glav migrantov kaj vse jim pripada in kaj vse jim bo uspečlo v kolikor jih bo dovolj ter bodo dovolj vztrajni, kateri nato rinejo z glavo skozi zidove in to tudi dobesedno. Ta fail je na vas, ekstremni levičarji.
Če me ne boš nehal zmerjati z ekstremnim levičarjem, te bom za vsak zapis prijavila adminu.
Če še ne veš, 2015 so bile migracije v okviru in pod nadzorom EU, ker se je vzpostavil koridor. Na svoj način so bile legalne.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Tud naši policaji bi lahko popolnoma vse zavrnili na SLO-HR meji...pa če se murgle z merklco in rogovci na glavo postavijo.
Res je. Tu so policaji na meji grobo kršili zakone. Zakon je pač nad navodili. Delali so pa po navodilih svojih predpostavljenih po liniji do Bruslja, ne pa po liniji do Roga.

V bistvu niso počeli prav nič drugače kot tisti tihotapci z ljudmi, ki jih sedaj preganjajo. Spravljali so nezakonite migrante od ene meje do druge. Organizirali so prevoze, nastanitve, prehrano....
In migrantov ni nikoli prišlo pol miljona naenkrat, ko bi prišlo prvih 100 in bi jih zavrnili, naslednji nebi niti poskušali prit. In če jim hrvaški (še prej pa srbski, makedonski, kasneje naši in avstrijski) policaji, nebi organizirali in nudili prevozov, nebi nikoli dosegli slovenske meje. Tole je bil čisto lepo organiziran mednarodni koridor. ki pa ga niso, in ga tudi niso mogli (če bi ga še rajši) organizirat par zapohancev iz Roga, ampak so organizirali top EU politiki. Merklova in Juncker.

In kot sem že napisal, govorice, da se take množice ne da ustavit, sprožajo Wellkomarji, ki si jih želijo tu. Tako množico bi državni organi morali zaustavit tudi če pridejo s tanki, ne pa neoboroženi in peš.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Res je. Tu so policaji na meji grobo kršili zakone.
V bistvu niso počeli prav nič drugače kot tisti tihotapci z ljudmi, ki jih sedaj preganjajo. Spravljali so nezakonite migrante od ene meje do druge. Organizirali so prevoze, nastanitve, prehrano....
In migrantov ni nikoli prišlo pol miljona naenkrat, ko bi prišlo prvih 100 in bi jih zavrnili, naslednji nebi niti poskušali prit. In če jim hrvaški (še prej pa srbski, makedonski, kasneje naši in avstrijski) policaji, nebi organizirali in nudili prevozov, nebi nikoli dosegli slovenske meje. Tole je bil čisto lepo organiziran mednarodni koridor. ki pa ga niso, in ga tudi niso mogli (če bi ga še rajši) organizirat par zapohancev iz Roga, ampak so organizirali top EU politiki. Merklova in Juncker.

In kot sem že napisal, govorice, da se take množice ne da ustavit, sprožajo Wellkomarji, ki si jih želijo tu. Tako množico bi državni organi morali zaustavit tudi če pridejo s tanki, ne pa neoboroženi in peš.
se strinjam, imam pa vprašanje.
kako bi posamična država, konkretno Slovenija, takrat ustavila migrantski val?
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Ja, konkrento je bilop to napisano že tolikokrat, da bi lahko že v spanju to mrmrala. Ampak ok, dajmo se naprej sprenevedati da ne znamo in ne moremo rešiti problematike prehajanje meje s strani večje mase migrantov :cheer: NOT.
No daj, konkretno enkrat mi končno odgovori. Ker mi namreč nisi še nikoli. Torej. Kako bi se konkretno Slovenija 2015 lahko izognila koridorju? Na kak način, kako in s čim?