Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Popravite me če se motim, ampak množično prečkanje meja se je začelo z Mutti in njeno odločitvijo iz septembra 2015, da se prosilcev za azil ne zavrača na mejah. Kaj ima s tem (citiram) Posledice new-age ekstremni levičar openborders logike z mantro, da dovolj velike mase ljudi ne more nič ustaviti. ?

Refjuđiswillkommen je vzrok za začetek scene, ekstremni levičar logika pa vzrok za nadaljevanje nesmislov. Me ne preseneča, da nisi zmožna ločevati teh zadev.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113

Vir je ZKP.

agxWN0gg_700w_0.jpg
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Veš kaj, kot moderatorja bi te moralo vse kaj drugega motiti, ne pa narobe napisana beseda od avtorja, ki je sicer čisto ok, ne žali in ne smeti. Posveti se rajši določenim posameznikom in njihovemu izrazoslovju :mad:
Le čevlje sodi naj kopitar...

Najbolj žalostno je, da polpismen moderator opozarja polpismenega uporabnika.
 

B81

22. jul 2007
34.540
8.982
113
Merklova predseduje CDU - Krščansko demokratski uniji od leta 2002 do danes in 2013 je bila na oblasti konzervativna krščansko demokratska unija pod njenim vodstvom.
Kaj bi zdaj s tem? Ve se, kdo je spustil ljudi v eu.

In ja, za ta omenjeni primer je krivo tole, kar je matej napisal, fake ekstremni levičar news. Ali ne?
 
Nazadnje urejeno:

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Kaj bi zdaj s tem? Ve se, kdo je spustil ljudi v eu.

In ja, za ta omenjeni primer je krivontole, kar je matej napisal, fake ekstremni levičar news. Ali ne?
krivontole? fake ekstremni levičar news?
lahko podnapise prosim?
edit:
krivo tole.
se pravi tisoči mrtvih migrantov v Sredozemskem morju in 71 zadušenih beguncev v tovornjaku v Avstriji so bili lažne novice ekstremnih levičarjev (kar že pač to pomeni)?
 
Nazadnje urejeno:

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.175
3.096
113
To so kruta dejstva fobnih desnakov. Sicer se ne bi utapljali in dušili ampak bi prosto prehajali
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.175
3.096
113
Eazy je to nekoč večkrat jasno povedal, da je ni sile, ki bi množice ustavila.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
V S. Korejo ne bodo šli, lahko pa v Slovenijo.
A ni to isto ? :evil::evil::evil:

Ja, tisti ki želi migrante uvažat, bo sprožal novice kot - množice ni možno ustaviti, bežijo pred vojno, same ženske z otroci, samo doktorji, inženirji in astronavti, bodo delali za nas, bodo delali za naše penzije...., in palevičarji so krivi, čeprav jih je povabila Merklova, jim nudi oskrbo, da žepnino.....
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Refjuđiswillkommen je vzrok za začetek scene, ekstremni levičar logika pa vzrok za nadaljevanje nesmislov. Me ne preseneča, da nisi zmožna ločevati teh zadev.
Si zgrešil. Ne vodi par feministk pa zapohancev iz Roga visoko EU politiko.
Če jih Juncker in Merklova nebi hotela, se refjuđiswillkomarke lahko na glavo postavijo, pa nebi bilo nobenega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec