Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

jest5

Guru
18. avg 2007
25.264
-8.464
113
Sicer linka nisi dal...:evil: pa dobro, lahko vseeno nadaljujemo.
Kdo so pa ljubitelji? Dokazi da so ljubitelji? Koliko jih imamo tu gori? Vir?(da bo denis zadovoljen):valjamse:

(se probam prilagajati določenemu moderatorju, mi je za zgled, kako se iz dolgčasa prca v temah)
 

B81

22. jul 2007
34.474
8.952
113
Ljubitelji so vsi, katerih ne moti dejstvo, da že stopijo v drzavo ilegalno (drzavljanstvo nima niti veze). Tukaj se konca vprasanje o tem, kdo je njih ljubitelj in kdo ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

jest5

Guru
18. avg 2007
25.264
-8.464
113
Tvoja definicija ljubitelja mi ni zadovoljiva, poleg tega manjka vir.

Edit... Da ne bo kake zmede.
Na forumu se kar nekaj oseb stalno obklada z nekim ljubiteljstvom. Pa nekako dvomim, da vsi ti osebki(ozeroma a sploh kašen?) podpirajo ilegalne prehode meje. Tako da tvoja definicija glede na forumsko dogajanje ne bo prava
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
Poglej: človeku je treba odgovorit na njemu primernem nivoju, da bo lahko sledil/razumel.
Bojim se da ne bo željenega učinka....probaš namignit z cinizmom nazaj...pa je preveč lev da bi razumel :)

Se mu bo zgodilo ko Peter Klepec ko ji je pol foruma razložilo da je navaden najednik...
Pred ženo ne upa bit tak ker bi ga hitro poslala nekam pol pa na forumu ventilira...
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Boste prepovedali tudi rehabilitacijo palestinskih otrok in izobraževanje fizioterapevtk v Soči, ki poteka že od leta 2009?
 

B81

22. jul 2007
34.474
8.952
113
Zgleda sem, ko se tako veselo ukvarjaš z mano:valjamse:
Cakaj malo...ti bi dejansko prijavil post? Dobesedno na ne vem, policijo ali kam? In bi se potem oni drugi razpizdil, vzel odvetnika, potem bi te klicali na sodisce, bi sel tja na par obravnav, na koncu bi onega ali oprostili ali dali pol leta pogojno.

Vse to zaradi enega posta? Resno razmisljam, kdo ni pri pravi tu. Ali on, ki je nekaj huuudega napisal ali ti, kateremu bi se dalo jebat z vsem tem.
To ce nimas drzavne sluzbe, jebemu nimas cajta za vse to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

B81

22. jul 2007
34.474
8.952
113
Ja, se vidi v venezueli, se je videlo na spisku tovarn, ki "ste jih postavili", vidi se povsod, kamor se obrnes.

Ampak ce se ti zdi, da si na napacni poti, ker mors zarad starsev ali sluzbe bit med levimi, pa si odpri en alternick, kjer te ne bo nihce poznal :evil: bos vido kaj je to svoboda :cheer:
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri in muho