Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

Hipnos

Fizikalc
27. feb 2011
147
27
28
a pol tut "Jajo" ne smem napisat" o_O
Če si otročji piši kaj češ....meni pri mojih 35 letih se taki čudaški nazivi ne zdijo prav nič smešni...ne vem si predstavljat, zakaj bi odrasli pisali take besede, razen za banalno diskriminacijo ljudi, ki jih nemreš videt oz so na "drugem" političnem polu....:rolleyes:
delajte kar hočete, če kerga to osrečuje in se počuti nad njimi..ni nam nujno brat teh zadev.
 

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Če si otročji piši kaj češ....meni pri mojih 35 letih se taki čudaški nazivi ne zdijo prav nič smešni...ne vem si predstavljat, zakaj bi odrasli pisali take besede, razen za banalno diskriminacijo ljudi, ki jih nemreš videt oz so na "drugem" političnem polu....:rolleyes:
delajte kar hočete, če kerga to osrečuje in se počuti nad njimi..ni nam nujno brat teh zadev.
Pri svojih 35ih bi se spodobilo da razumeš, da če napišem jajo je xxxxxx, mi v primeru prijave in še sploh tožbe, težje dokažejo, kot če napišem -Janez Ivan Janša je xxxx.
Zastopiš?
(upam da na šihtu nisi kaj več od delavca za trakom, sicer je to tragedija za naše gospodarstvo)
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Če si otročji piši kaj češ....meni pri mojih 35 letih se taki čudaški nazivi ne zdijo prav nič smešni...ne vem si predstavljat, zakaj bi odrasli pisali take besede, razen za banalno diskriminacijo ljudi, ki jih nemreš videt oz so na "drugem" političnem polu....:rolleyes:
delajte kar hočete, če kerga to osrečuje in se počuti nad njimi..ni nam nujno brat teh zadev.
Saj veš kako gre to. Zamenjaš črko in ne najdeš avtorja,in vodljive ovce dalje blejajo po forumih in se počutijo pomembne.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
in levi so padli na finto:bonk:če bi levaki imeli vsaj tolk pameti kot moj pjes, bi se distancirali v smislu, povabili ste jih, rihtajte jih sami.
Ampak neee, levi so se vmešali s svojimi velkam forami in si spodbili, ne samo stolčke v parlamentih, ki so jih zaradi "neoliberalturbokleptokapitalizma pridobili v nekaj letih prej, ampak bodo počasi izgubili skoraj vse.
Levim so kot "odškodnino" ponudili cekinčke iz naslova NVO in podobnega, ti pa so se prodali kot poceni prostitutke.
Desni imajo večkratni profit z izgovorom pomanjkanja denarja zaradi migrantov, nižanje socijale domorodcem, zaostrovanja pogojev upokojitve, pravic v zdravstvu, nategovanja okoli minimalca itd ......pa seveda kontrola nad prebivalstvom zaradi nevarnosti terorizma -zaščite privatnosti posameznika v praksi kmalu ne bo več, ker bodo ,,protiteroristični zakoni,, počasi povozili vse druge pravice posameznika.
Desnaki so samo poskusili, levaki so pa zagrabili ko lačne ribe :nigladek: pisde ene zabite
Desni so v EU parlamentu v večini, in v večini EU državah tudi. Ja, levi ritolizniki so praviš padli na finto, ampak so morali, se ne spomniš, da je Juncker zagrozil s kaznimi in sankcijami za tiste države, ki nebi hotele sprejemat migrantov. Pa verjetno jim je skorumpiranim še kaj padlo v žep od tega miljardnega biznisa.

Ampak to ne spremeni dejstva, da so migrante v EU povabili desni (Merklova, Juncker....). In ne samo povabili, jim dajo tudi polno oskrbo in nemalo žepnino.
Bi qrac kdo hotel tja, če bi jih namestili v šotore, dali ričet in gotovo.

Zakaj pa misliš, da vsi migranti želijo v Nemčijo, pri nas pa noben ne ostane? ker jim desna vlada v Nemčiji da na roke nekaj 100 eur, pri nas pa samo 18 eur (poleg polne oskrbe). Je Nemška politika desne vlade migrantom pač bolj prijazna in radodarna, kot pa naša.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Desni so v EU parlamentu v večini, in v večini EU državah tudi. Ja, levi ritolizniki so praviš padli na finto, ampak so morali, se ne spomniš, da je Juncker zagrozil s kaznimi in sankcijami za tiste države, ki nebi hotele sprejemat migrantov. Pa verjetno jim je skorumpiranim še kaj padlo v žep od tega miljardnega biznisa.

Ampak to ne spremeni dejstva, da so migrante v EU povabili desni (Merklova, Juncker....). In ne samo povabili, jim dajo tudi polno oskrbo in nemalo žepnino.
Bi qrac kdo hotel tja, če bi jih namestili v šotore, dali ričet in gotovo.

Zakaj pa misliš, da vsi migranti želijo v Nemčijo, pri nas pa noben ne ostane? ker jim desna vlada v Nemčiji da na roke nekaj 100 eur, pri nas pa samo 18 eur (poleg polne oskrbe). Je Nemška politika desne vlade migrantom pač bolj prijazna in radodarna, kot pa naša.
Zakaj pol na vsakem koraku slišim jezik, ki ga ne razumem?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Ti razumeš špraho v centru Kranja naprimer? Ti nemščina pomaga? Angleščina mogoče?
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net
Do lani sem delal v centru Kranja. Nisem imel nobenih težav z razumevanjem (gorenjski dialekt mi ne dela težav), za razliko od Prištine, kjer sem bil izgubljen (čeprav birra sem znal naročiti), Albansko ne znam.