Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Evo pa smo spet tam, "fizično ne moreš ustaviti 500.000 migrantov" :valjamse::aplauz: Zato ti resno nisem odgovarjal in ti dejansko ne bom več ker trollaš non stop isto ekstremni levičar openbvorders mantro. Faking šit ej....
Ponavljam vprašanje:
kako bi na osnovi veljavne zakonodaje fizično ustavil pol milijona migrantov v štirih ali koliko že mesecih? Jih popisal, zaprl kam že? in po izvedenem postopku izgnal iz države? To je po veljavni zakonodaji. Mi lahko pojasniš na kakšen način bi bilo to izvedljivo?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
Če nebi bila ti ti, bi lahko bila to prav luštna debata. Res škoda no. Faking šit ej, kaj vse to tlači to našo bogo Zemljo....
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Če nebi bila ti ti, bi lahko bila to prav luštna debata. Res škoda no. Faking šit ej, kaj vse to tlači to našo bogo Zemljo....
Spet ne znaš odgovoriti in rajši žališ? Debata je izmenjava mnenj, ne pa da namesto argumenta sogovornika zmerjaš. Niti enkrat mi namreč še nisi dejansko odgovoril na to vprašanje.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Vedeli smo, da jih ne moremo ustaviti in smo zato ubrali drugo taktiko. Dali smo jim kruha in soli.
Sedaj smo zahinavili in jim še tega ne damo. Ćez pa ravno tako gredo.
Napaka. Niso jih spustili zato, ker jih nebi mogli zaustavit ampak zato, ker so dobili navodila, od svojih predpostavljenih po liniji do Bruslja, da jim odprejo meje, da jim organizirajo prevoz do naslednje meje, in to so storili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
Napaka. Niso jih spustili zato, ker jih nebi mogli zaustavit ampak zato, ker so dobili navodila, od svojih predpostavljenih po liniji do Bruslja, da jim odprejo meje, da jim organizirajo prevoz do naslednje meje, in to so storili.

Tako je. Uveljavljene zakone glede prehajanja meje so ignorirali na ukaz.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
No dajte, ko se bo kdo spomnil odgovora pa le napišite. Da ne bom zvečer spet brala kako ste mi že tauženkrat napisali in da zdaj pa res mi ne boste več in kako sem neumna, da ne dojamem.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
No dajte, ko se bo kdo spomnil odgovora pa le napišite. Da ne bom zvečer spet brala kako ste mi že tauženkrat napisali in da zdaj pa res mi ne boste več.

15e006e734092777a3f101357bb514b8_700wa_0.gif
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.212
3.117
113
Mislite, da bi nam naše zaveznice sploh dostavljale municijo potem, ko bi sprašili tistih 6 zabojev iz naših skladišč?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.650
249
113
pozabljate glavno stvar, da takrat so bili to begunci... kaj so bili res niti ni pomembno, ker se jih je pač smatralo kot begunce...
 

Občasnik

Fizikalc
5. nov 2018
109
75
28
adabi? resno? Tako kot bi vi kavčbojevniki leta 2015 z levo roko pometli s 500.000 migranti.

Kaj boš napadala, ti potuhnjena, manipulantska, črnodušna zloba. Kdor je bil takrat proti takratnim nasilnim prekoračitvam meje, je bil utišan, označen kot rasist in nacist. In zdaj boš te iste ljudi imenovala kavčbojevnike?

Lej, ti dam moj predlog. Pol milijona ljudi ni prišlo v enem dnevu, ampak v kakih 6 mesecih. To je v povprečju 3000 ljudi na dan. Vsaka normalna država je zmožna sprocesirati 3000 ljudi na dan, če, seveda, to želi. Slovenija tega očitno ni želela, ne zaradi sebe, ampak ker jo je bruseljska tačka pobožala s krempeljci.

Normalen proces je takle. Ljudje pridejo na mejo. Vzame se njihove potne liste in vize, če jih potrebujejo glede na izvorno državo. Če ljudje nimajo ne enega, ne drugega, se jih do prvega leta zapre pod ključ in nato naloži na prvo letalo, ki leti v njihovo državo, oziroma ima povezavo z letali, ki letijo v njihovo državo. Če se temu nasilno upirajo, se jih umiri s tejzerji ali pištolo. To je standarden proces v vseh državah. In tu se ne gre za levo ali desno opcijo, ampak za obrambo meja suverene države. Kdor tega ne stori, je izdajalec države. Danes so privatni interesi in interesi korporacij prerasli interese držav. Če ne dojameš, da to vodi v propad civilizacije, kot jo poznamo, ti ne more niti Bog pomagat.

3000 jih je prišlo v povprečju na dan. Prve dni jih je bilo manj, saj so se morali najprej prepričati, da se mejni organi ne bodo držali standardne procedure. Po začetnem uspehu, so navalili v večjem številu. Če bi jih prve dni sproti zapirali in nalagali ali na letala ali na ladjo via Bližnji vzhod, bi se tok preusmeril in postopno zmanjšal na skorak nulo. Seveda naša brezhrbtenična vlada tega ni mogla storiti, ker z nosom drgne po tleh, ko se klanja Merkli in Bruslju.

Madžari so postavili ograjo in jo stražili z vojsko, podobno, kot danes počne Makedonija, in to zelo usešno. Madžari, ker so si upali misliti s svojo glavo in je bila politična volja, Makedonci, ker se pred EU poserjejo v hlače, in ker je EU končno spregledala, da tako ne more več naprej, saj so ti tokovi škodili ekonomiji, bumerang reakcija, ki je v svojih briljantnih političnih glavah niso predvidevali. 2 različna vzroka s podobnimi rezultati. Iz tisočev, ki so se prej valili čez njihovo državo, se je tok zmanjšal na nekaj posameznikov. Takrat je Orban zaradi ograje postal izobčenec EUja. Bil je vse, samo človek ne. Pejt brat nazaj svoje zapiske od takrat, ker si gotovo že takrat imela dosti slabega povedat o Orbanu in ograjah in ustavljanju ubogih nasilnih ilegalnih migrantov na mejah, ker drugega itak ne znaš. Makedonce, ki so storili isto, danes hvalijo, kako dobro čuvajo mejo. Kakšna dvoličnost, vse od Bruslja do enega obsesivnega Petra Klepca na slovenskem forumu. In po vsem tem si drzneš trolati in izzivati z vprašanji, kako bi zaustavili takratni tok? In obmetavati ljudi s kavčbojevniki, ti brezmadežni Peter Klepec, ki nikoli nikogar ne žališ. Vsa mnenja so bila izrečena takrat. Vsa mnenja nas “rasistov” in “nacistov”. Zato lahko mirno prestaviš v rikverc za 3 leta nazaj in si odgovore na svoja vprašanja preberi tam.