Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Zakaj pa bi delala slabo reklamo ljudem, ki jih sicer zagovarja? A dej ga no srat :D
Tudi njen zadnji reply na to tvoje vprašanje ti da vedeti, da bo objavila zgolj in samo kar ji je v interesu in nič drugega.
trije linki se tebi niso pokazali? Nalepim še tiste iz Nove, reporterja in demokracije?
Tvojega pa sicer še čakamo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
trije linki se tebi niso pokazali? Nalepim še tiste iz Nove, reporterja in demokracije?
Tvojega pa sicer še čakamo.

Ne, google mi ne najde nobenega zadetka v obliki članka na temo zbadanja v MB in z današnjim ali včerajšnjim datumom. Eno leto stare zadeve me pa ne zanimajo v kolikor ti je to prej uspelo spregledati.

Moj primarni vir za to zadevo pa ni relevanten, ker, (pišem že drugič) je dvomljive narave in dopuščam 50:50 šanse za real or fake news. Boš zdaj sprocesirala to ali še kar ne? Še v tretje ti tega ne mislim več razlagat.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Ne, google mi ne najde nobenega zadetka v obliki članka na temo zbadanja v MB in z današnjim ali včerajšnjim datumom. Eno leto stare zadeve me pa ne zanimajo v kolikor ti je to prej uspelo spregledati.

Moj primarni vir za to zadevo pa ni relevanten, ker, (pišem že drugič) je dvomljive narave in dopuščam 50:50 šanse za real or fake news. Boš zdaj sprocesirala to ali še kar ne? Še v tretje ti tega ne mislim več razlagat.
Poglej, edina zadnja uradna novica v tem v zvezi je stara deset dni in se nanaša na lanski zločin. Gre za sojenje. To je to.
Če pa ti postavljaš nedefinirana vprašanja in obenem pišeš kakor pač pišeš, plus tega ne izdaš svojih virov ker so kot ti trdiš dvomljivi, nam pa hkrati očitaš da vesti prikrivamo, potem pač bog pomagaj. S tem poveš več o sebi kot o meni.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.132
113
Če so se spet hallal klali bo najprej novica v zaprtih FB skupinah kjer nimajo dostopa razne jagebabe. Nato se bo novica razširila na tvitter kjer jo povzamejo mediji in čez kakšen teden potrdi policija po ukazu iz murgel in roga.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Poglej, edina zadnja uradna novica v tem v zvezi je stara deset dni in se nanaša na lanski zločin. Gre za sojenje. To je to.
Če pa ti postavljaš nedefinirana vprašanja in obenem pišeš kakor pač pišeš, plus tega ne izdaš svojih virov ker so kot ti trdiš dvomljivi, nam pa hkrati očitaš da vesti prikrivamo, potem pač bog pomagaj. S tem poveš več o sebi kot o meni.

Procesiranje napisanega je bilo torej spet neuspešno. Škoda. S tem spet poveš zelo veliko o sebi, bohseteusmil'.
 

NoNameKing

Zelenc'
18. feb 2019
1
0
1
Po moje migrantov nihče ne mara. Nekoga obkladati z migrantoljubcem, ker jih ne bi z nožem počakal na Kolpi, pa je produkt bolne osebnosti. Zid na mejo, če bi imel naš zet kaj besede? Če bi imel zet interes, bi zid že stal. Na Kolpi mislim :) . Policaje plačat, da jih lovijo ob meji. Kar se jih prebije, pa zapret v azilne domove in po hitrem postopku nagnat. Hiter postopek je 24 ur, ne dve leti. Zdaj je tako, da brivec Šami dela na črno in zraven prodaja travco. Policaji se pa raje proč obrnejo, da ne bi kakšen Ntoko in podobni spet medijske zvezde in borce za ilegalce igrali. pa smo tam
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.679
585
113
Zid na Koupi se je enkrat že en pokojni Velik Slovenec odločil želel postavit pa da bi lino pustil. Pa se je usedu na toplo, pa zastojn hrano pa toplo je mel. Pol, ko so ga spustili in vprašali, kaj meni o njegovi ideji je izjavil ŠE TISTO LINO je treba zazidat :p


no tko simpl, bi pa blo, če bi namesto populistov v tej deželi vladali razumni in zavedni Slovenci ne pa svojat.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.330
2.275
113
Tip obvladata tigrajščino! Potrebni specialni prevajalci.
Kako je hudiča šel skozi proceduro za v azilni dom?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.462
5.457
113
Slovenca želela na Hrvaško pretihotapiti 40 nezakonitih prebežnikov

Hrvaška policija je pri kraju Gračac nedaleč od meje z BiH ujela Slovenca, ki sta tihotapila prebežnike. V tovornjaku slovenskih registrskih tablic so odkrili 40 nezakonitih prebežnikov, večinoma iz Pakistana. Gre za največji poskus tihotapljenja migrantov, ki so ga letos odkrili na Hrvaškem. 39-letna Slovenca iz Zasavja so odpeljali v pripor v Karlovac. Grozi jima do osem let zapora.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.132
113
Belokranjci ob odkritju še enega izmed mnogih zapuščenih taborišč migrantov: Violeta, pridi in počisti!
Civilna iniciativa proti migrantskemu centru v Beli krajini je delila fotografije, ki jih je včeraj ob sprehodu v naravi posnel domačin ob Kolpi. Na svojem Facebook profilu je zapisal: “Če ima kateri od zagovornikov željo počistiti, mu pokažem lokacijo.” Usuli so se komentarji, med njimi ni bilo nobenega “prostovoljca”, ki bi čistil za migranti. Iz fotografij je razvidno, da so ilegalni migranti, očitno Iranci, ko so vstopili v EU – Slovenijo, odvrgli vse, česar po njihovem mnenju ne potrebujejo več: iranske potne liste, oblačila, tudi vrv in podobno
20190225_111727.png
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.