Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.517
3.027
113
Zblazneli bosanki tomićki pisala sošolka glede migrantov.
https://www.slovenskenovice.si/novi...-koliko-migrantov-ponoci-trka-na-vrata-107098
378755.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in miflo
I

Izbrisan uporabnik #15304

Po domače:
- ekonomski migrant = gastarbajter (delavec na začasnem delu v tujini, z vsemi papirji in dovoljenji)
- Ostali pa so...
ilegalci.
Šele ko gredo (če sploh gredo) čez postopek za azil, lahko vstopijo na trg dela in postanejo ekonomski migranti.
Razen ko delajo na črno, kar se tudi v Evropi na veliko dogaja. Ampak tisto spada že skorajda v kategorijo suženjstva.
 

bratusm

Fizikalc
29. jan 2014
615
38
28

map

Guru
6. jul 2008
7.795
1.930
113
najrajš na babi
jagababa. Pejd mal čez Rio grande skakat z brega na breg. Boš hitro tisto cev od M4 pofafala, kle pa v rokavicah z temi smrduhi. Sej odidejo od nas. Kaj je to cilj neke suverene države v neki uniji, kjer so vse države enakovredne? To delajo hrvati recimo Hrvati in so 100x dokazali da so brez hrbtenice. Da vso to sodrgo noter vabimo, potem pa naj grejo sej nočejo biti pri nas. Kot prvo morajo spoštovati našo zakonodajo. Že pri vstopu je ne. Nadalje ne rabim razlagat kaj sledi. Živi dokaz so dogodki v Nemčiji, Franciji, VB, Švedski in drugod. Če jih imaš tak rada se v Pakistan preseli. Vso srečo v haremu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in miflo
I

Izbrisan uporabnik #15304

Manj kot ostale države EU...
Tu pa celo naši niso bolj papeški od papeža, kar v glavnem so...
Je pa seveda problem, povedat (razložit) EU-ju in sosednjim državam, zakaj mi tako "nežno" ravnamo z njimi in jih pošiljamo naprej...
Imaš statistiko koliko jih vrnemo in koliko jih zaprosi za azil?
 

bratusm

Fizikalc
29. jan 2014
615
38
28
ilegalci.
Šele ko gredo (če sploh gredo) čez postopek za azil, lahko vstopijo na trg dela in postanejo ekonomski migranti.
Razen ko delajo na črno, kar se tudi v Evropi na veliko dogaja. Ampak tisto spada že skorajda v kategorijo suženjstva.

Videl, doživel in spoznal "moderno suženjstvo v Italiji...
"Temni" so "Vucompra" - "a boste kupili", prodajajo na cesti od a do ž. Ne zase, za šefe... Dekleta pa, ah, saj se ve. Lepe so "tam nekje", grde pa kuhajo sonarodnjakom dnevni obrok (1) na dan...
Če se kdo od njih pritoži, ga (jih) šef prijavi policiji in v italijanskih časopisih je polno hvale policiji, kako je spet "odkrila in razbila" nedovoljeno prodajo...
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

jagababa. Pejd mal čez Rio grande skakat z brega na breg. Boš hitro tisto cev od M4 pofafala, kle pa v rokavicah z temi smrduhi. Sej odidejo od nas. Kaj je to cilj neke suverene države v neki uniji, kjer so vse države enakovredne? To delajo hrvati recimo Hrvati in so 100x dokazali da so brez hrbtenice. Da vso to sodrgo noter vabimo, potem pa naj grejo sej nočejo biti pri nas. Kot prvo morajo spoštovati našo zakonodajo. Že pri vstopu je ne. Nadalje ne rabim razlagat kaj sledi. Živi dokaz so dogodki v Nemčiji, Franciji, VB, Švedski in drugod. Če jih imaš tak rada se v Pakistan preseli. Vso srečo v haremu.
Zakaj bevskaš name? Sem mogoče kje trdila, da podpiram take sorte migracije?
In ne, tisto kar Capl piše o meni ni argument.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
No če ni pa nič narobe s tem, da državno mejo nadzorujejo tudi ženske se pa prosim ne posmehuj temu. Lepo razvidno iz tvojega posta.

Meja je zato da se spoštuje! :gorjaca: Policaj na meji ima lahko ob sebi tudi top, možnar, zaradi mene 500 mm ladijski kanon iz Iowe, nihče se zaradi tega ne sme zgražati - občudovati ga mora ! Graničar čuva mejo, ki smo jo zakoličili. Ta meja je nedotakljiva in iznad vsega! Nobena Evropska komisija nam ne sme tega odreči. Naša meja je naša zemlja!

Mrš!
In ženske vam jo branijo. Amen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: miflo
I

Izbrisan uporabnik #15304

Videl, doživel in spoznal "moderno suženjstvo v Italiji...
"Temni" so "Vucompra" - "a boste kupili", prodajajo na cesti od a do ž. Ne zase, za šefe... Dekleta pa, ah, saj se ve. Lepe so "tam nekje", grde pa kuhajo sonarodnjakom dnevni obrok (1) na dan...
Če se kdo od njih pritoži, ga (jih) šef prijavi policiji in v italijanskih časopisih je polno hvale policiji, kako je spet "odkrila in razbila" nedovoljeno prodajo...
ne pozabi na italijansko mafijo in delo na plantažah poljščin.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

No če ni pa nič narobe s tem, da državno mejo nadzorujejo tudi ženske se pa prosim ne posmehuj temu. Lepo razvidno iz tvojega posta.
Ne, ne posmehujem se ženskam, za razliko tistih, ki pišejo o Lidijah. Tudi pred tremi leti so v ekipah sodelovale vojakinje.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.