Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Kdo je koga tu napadel?

Bolj se mi zdi, da je tu še enkrat prišel do izraza znan pregovoro:
Kdor bo druge tajno slikal in objavljal njih fotografije, sam svojo sliko našel bo na netu.

Kdo je koga tu napadel? Definitivno so večji fail izvedli muslimani oz. pisec pod imenom "Muslimani v Sloveniji", saj je s svojim poizvedovanjem javno izpostavil podrobne osebne podatke - psevdonim v kombinaciji s pravim imenom in priimkom ter za piko na i še fotografijo dotične osebe medtem, ko jih je k temu pripravila objava zakrite (predvidevam) muslimanke iz neke trgovine.
Gre za povsem neprimerljiva dejanja, sta pa za moje pojme obe dejanji zgrešeni in nepotrebni ampak eno veliko bolj kot drugo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kdo je koga tu napadel? Definitivno so večji fail izvedli muslimani oz. pisec pod imenom "Muslimani v Sloveniji", saj je s svojim poizvedovanjem javno izpostavil podrobne osebne podatke - psevdonim v kombinaciji s pravim imenom in priimkom ter za piko na i še fotografijo dotične osebe medtem, ko jih je k temu pripravila objava zakrite (predvidevam) muslimanke iz neke trgovine.
Gre za povsem neprimerljiva dejanja, sta pa za moje pojme obe dejanji zgrešeni in nepotrebni ampak eno veliko bolj kot drugo.
"Če seješ veter, požanješ vihar", pravi star pregovor.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Ja to pa res rabiš full kapacitet za ta pregovor dojet ja :aplauz:No edino če po sebi sklepaš, potem te pa povsem razumem. In seveda tudi sočustvujem zraven.

bizi - To bi pa čist šlo zraven ja, veliko bolj kot prej navedeni pregovor. Ampak še vedno sem mnenja, da je bila reakcija še bolj zgrešena, kot je zgrešena že primarna objava muslimanke in povsem neprimerna.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Logatec. Trgovina Mana.
FB_IMG_1535743702247.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: zobatec

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.160
3.088
113
A je dotična fotografiranka poudarjala svojo muslimanskost?

Razmišljam, ko mene kdo vidi kako me popredalčka.... evangeličan, katoličan, budist, ateist, ...
 

B81

22. jul 2007
34.474
8.951
113
Ok, za hec:

recimo, da je zadeva na sodišču. Fotografinja se brani s kakim dobrim odvetnikom, ki zatrjuje, da na sliki ni dotična muslimanka in da tožnica nikakor ne more dokazati, da je na sliki ona. Kaj naredi sodišče? Oni gledajo dokaze. Kak bi bil razplet tule?
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.160
3.088
113
Odvisno od sodišča. Če ji bo sodilo sodišče užaljene strani ali tisto drugo.
 

B81

22. jul 2007
34.474
8.951
113
Torej bi.lahko fotografinja tozila islam.si zaradi varstva os.podatkov...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.993
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Tako je. Sicer je folk glup, ker se vtika tja kjer se nebi smel. Sicer sem proti nošenju burk... toda, ker se mi zdi demokracija več nad osebnim prepričanjem mi gredo te foto pavlihe na živce. Za mene je demokracija to, da lahko rečeš ćrnuh, ped.r, da oblečeš kar hočeš, da delaš kar hočeš, razen seveda kriminalnih dejanj. To je svoboda, se pravi svoboda do izražanja.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.