Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.791
14.588
113
Za razliko od prej se lahko zdaj preverja stanje tudi v realnosti in ni to zgolj v nekem namišljenem svetu v glavi zavajajoče osebe kot je easy. Kar naj napiše, da lažem ali pa karkoli, se lahko že jutri dobimo na Kotnikovi v LJ.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Se že naprej opravičujem, ker bom sedaj širil laži in sovražni govor:

Moja ima stanovanje na Kotnikovi, zato sem pogosto tam. Migrante vidiš in ti s svojo pojavo (itak so dioslej videni izključno mlajši moški, o ženskah in otrocih ni govora), še več pa je policije, saj stalno patruljira okoli. Prav tako tam živi par mojih dobrih kolegov, ki enako poročajo o stalnem nadzoru policistov

Tudi sam sem na Kotnikovi praktično vsak dan in lahko tole potrdim brez težav. Do zdaj nisem videl niti ene ženske ali otroka ampak samo odrasle migrante. Očitno bi moral enkrat easyja vzet s sabo, da bi mi pokazal kje se skrivajo vse te ženske in otroci, saj naj bi jih bilo po njegovih besedah ter še po besedah koga drugega okoli 50%. Ko bi jih bilo vsaj.

Zaradi takih sovražnih osebkov se ženske in otroci raje držijo noter.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
ksz...

Moj brat je redni obiskovalec Metelkove in sem ga vprašal kako je migranti, če pridejo kaj pogledat in je rekel da so bili pa da so bili neki problemi, pa policija itd..., in da jih zdaj ni več okoli.

Brat je sicer "mirovnik", 100% za begunce, redni bralec mladine in poslušalev radia študent, tako da sem verjetno dobil najbolj "soft" verzijo dogodka, a nekaj je očitno bilo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.791
14.588
113
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Se že naprej opravičujem, ker bom sedaj širil laži in sovražni govor:

Moja ima stanovanje na Kotnikovi, zato sem pogosto tam. Migrante vidiš in ti s svojo pojavo (itak so dioslej videni izključno mlajši moški, o ženskah in otrocih ni govora), še več pa je policije, saj stalno patruljira okoli. Prav tako tam živi par mojih dobrih kolegov, ki enako poročajo o stalnem nadzoru policistov

Tudi sam sem na Kotnikovi praktično vsak dan in lahko tole potrdim brez težav. Do zdaj nisem videl niti ene ženske ali otroka ampak samo odrasle migrante. Očitno bi moral enkrat easyja vzet s sabo, da bi mi pokazal kje se skrivajo vse te ženske in otroci, saj naj bi jih bilo po njegovih besedah ter še po besedah koga drugega okoli 50%. Ko bi jih bilo vsaj.

Zaradi takih sovražnih osebkov se ženske in otroci raje držijo noter.

Zaradi katerih takih sovražnih osebkov?
confused-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.963
9.254
113
Tudi sorodnica je bila za, v sentilju, ampak ima internet in zna vklopit kak video in kako novico prebrat in je zdaj proti.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Se že naprej opravičujem, ker bom sedaj širil laži in sovražni govor:

Moja ima stanovanje na Kotnikovi, zato sem pogosto tam. Migrante vidiš in ti s svojo pojavo (itak so dioslej videni izključno mlajši moški, o ženskah in otrocih ni govora), še več pa je policije, saj stalno patruljira okoli. Prav tako tam živi par mojih dobrih kolegov, ki enako poročajo o stalnem nadzoru policistov

Tudi sam sem na Kotnikovi praktično vsak dan in lahko tole potrdim brez težav. Do zdaj nisem videl niti ene ženske ali otroka ampak samo odrasle migrante. Očitno bi moral enkrat easyja vzet s sabo, da bi mi pokazal kje se skrivajo vse te ženske in otroci, saj naj bi jih bilo po njegovih besedah ter še po besedah koga drugega okoli 50%. Ko bi jih bilo vsaj.

Zaradi takih sovražnih osebkov se ženske in otroci raje držijo noter.

Zaradi katerih takih sovražnih osebkov?
confused-1.gif
Ksenofobov in fašistov, kot smo jaz in Matey, ki si izmišljujemo razne lažnive zgodbice, da bi migrantski raj na Kotnikovi kakorkoli onečaščili. Pa še vseh ostalih, ki ne paradirajo z "Refjudžis velkom"
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.989
2.511
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
ksz...

Moj brat je redni obiskovalec Metelkove in sem ga vprašal kako je migranti, če pridejo kaj pogledat in je rekel da so bili pa da so bili neki problemi, pa policija itd..., in da jih zdaj ni več okoli.

Brat je sicer "mirovnik", 100% za begunce, redni bralec mladine in poslušalev radia študent, tako da sem verjetno dobil najbolj "soft" verzijo dogodka, a nekaj je očitno bilo.

Torej je nekaj resnice.
No, meni je najbolj smešno, da naj bi skupina Metelkovcev, ki nekompromisno zagovarje "begunce" in so jih tudi na veliko vabili na Metelkovo, po incidentu klicala določene ljudi, da je nujno potrebno nekaj ukrenit zoper migrante in jih pregnati iz Metelkove. Hahahahaaahaha
hysterical-1.gif
Idioti "tolerantni" hahaha. Sicer ne verjamem, da bodo oni to priznali, je pa prav, da vedno več zagovornikov vidi, da res nekaj ni v redu s temi prišleki.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Ja, da jih občasno srečajo in si potrdijo, da so pametnejši od nekoga. Kogarkoli pač. Ker drugače imajo problem. Med sabo so se že popredalčkali.
Čeprav bi to zadovoljitev samozavesti lahko opravili v ZOO.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.514
1.167
113
Citat:
Uporabnik krko pravi:
Citat:
Uporabnik Genius3 pravi:
Sporočila za javnost
Ponedeljek, 21. marec 2016

V Sloveniji je na današnji dan, 21. marca 2016, nastanjenih 399 beguncev in migrantov.

Vir: policija.si


Sporočila za javnost
Torek, 22. marec 2016

V Sloveniji je na današnji dan, 22. marca 2016, nastanjenih 350 beguncev in migrantov.


Sporočila za javnost
Sreda, 23. marec 2016

V Sloveniji je na današnji dan, 23. marca 2016, nastanjenih 373 beguncev in migrantov.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Nekateri so se po uspešno izvedenem napadu v Bruslju hitro vrnili v SLO
evil.gif
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.989
2.511
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
Saj oni jih bi imeli v Slo samo da niso v njihovi okolici.

Mah, še to ne verjamem. Zadnje čase mi zgleda, da gre vse skupaj zgolj za nek image, ki ga želijo prikazati v javnosti, kako so oni kool in oh in sploh, ker se tako goreče borijo za "begunce" in nasplošno kako odprti in človekoljubni so, kako sprejemajo vse in vsakega.... v resnici pa pri njih opažam totalno netoleranco do vseh in fašistično miselnost. Kaj bi pa v resnici radi dosegli s tem mi pa še ni najbolj jasno.
 

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
Hrvati se že hvalijo, da je Slovenija popustila ...



UZ RIJEKU DRAGONJU
Slovenija ipak popustila: Umjesto žilet žice postavljaju panelnu vrtnu ogradu
Srijeda, 23. Ožujak 2016

Slovenski premijer Miro Cerar prošli je tjedan potvrdio da æe Slovenija žicu ukloniti
kada se uvjeri da je zaustavljen priljev migranata. ...

Vir: dnevno.hr
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
ksz...

Moj brat je redni obiskovalec Metelkove in sem ga vprašal kako je migranti, če pridejo kaj pogledat in je rekel da so bili pa da so bili neki problemi, pa policija itd..., in da jih zdaj ni več okoli.

Brat je sicer "mirovnik", 100% za begunce, redni bralec mladine in poslušalev radia študent, tako da sem verjetno dobil najbolj "soft" verzijo dogodka, a nekaj je očitno bilo.

Torej je nekaj resnice.
No, meni je najbolj smešno, da naj bi skupina Metelkovcev, ki nekompromisno zagovarje "begunce" in so jih tudi na veliko vabili na Metelkovo, po incidentu klicala določene ljudi, da je nujno potrebno nekaj ukrenit zoper migrante in jih pregnati iz Metelkove. Hahahahaaahaha
hysterical-1.gif
Idioti "tolerantni" hahaha. Sicer ne verjamem, da bodo oni to priznali, je pa prav, da vedno več zagovornikov vidi, da res nekaj ni v redu s temi prišleki.

Upam, da una fuknjena baba, ki je težila zaradi zastavice na tvojem avtu, hehehe....
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Vidva imata potem kar borbe doma :D

Že 15 let ne živim doma, ko pa pridem na obisk se ne ukvarjam z politko oziroma ne bom šel nekoga prepričevat v nekaj, če ima čisto kontra mišljenje. Sicer pa nasploh v življenjem nisem imel problem s tem da sem šel na pivo z nekom, ki ima čisto drugačno mišljenje, tudi če sva okoli tega že kdaj "zapela" (kar vedo tisti, ki so kdaj prišli na kakšen alter meet).
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.