Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

B81

22. jul 2007
34.693
9.071
113
publishwall_resized_1430639657_9797263.jpg
Ta je bolj nevaren od onega ki moli tam...bi to prepovedal. Jbg
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.342
-8.439
113
Saj strpnost do neke mere je ok. Ampak...zgleda, da se nisi imel opravka s pravim muslimanom.
To se pricakuje, da se ti pokoris in da se strinjas s tem, kar se rece. To ne mores verjet, ce ne dozivis. Pa cisto slucajno sem bil lih tam, ker sodelavca ni blo. Nekaj za ceno izsiljuje ko da sma na trznici. No na koncu sem rekel, naj se z nasim generalom zmenita, ampak da ne vem, ce bo kaj...

Sem imel opravka že s kar nekaj pravimi muslimani. Razen določenih muh niso bili nič kaj posebni. Vedenjsko izstopajo glih toliko, kot kakšni Indijci ali Kitajci.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Sem imel opravka že s kar nekaj pravimi muslimani. Razen določenih muh niso bili nič kaj posebni. Vedenjsko izstopajo glih toliko, kot kakšni Indijci ali Kitajci.

Da? To si bil v stiku z enim visoko izobrazenim muslimanom iz neke metropole, al enim ki je prilezu iz nekih jebovcev kjer je najbolj izobrazeno bitje koza? Ker tisti taprvi ne prihajajo ilegalno cez mejo?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.342
-8.439
113
Ja pol pa res ne vem, čemu se eni par strani spotikate čez posnetek molečega na Bledu?(btw kaj sploh to dela v temi o migranih) Saj ti so pa ja oh in sploh fajn, saj so iz metropol. Kao.
No dejstvo je, da muslimanski turisti po vedenju nič kaj ne izstopajo(razen unim, ki se bojite rut na glavi). Dejansko so kakšni Indijci, židi, er občasno Kitajci bolj smotani. Za delanje štale in škode so pa itak glavni Slovenci in Angleži.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Ja pol pa res ne vem, čemu se eni par strani spotikate čez posnetek molečega na Bledu...
Takih prizorov pred 30-timi leti še v Sarajevu ni bilo moč videti.
Ampak s temi muslimani že mora bit nekaj narobe, da iz njihovih držav bežijo eni in drugi, da streljajo en na drugega, Če bi bilo z njimi vse u redu bi lepo uživali v slogi doma, se mi zdi. Bi si življenje v miru uredili doma.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.595
5.556
113
Jutri, ko boste šli v cerkev, župniku povejte, da vas motijo ljudje, ki javno izkazujejo svojo vero. Me prav zanima, kaj vam bo odgovoril.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.094
5.767
113
blizu močvirne prestolnice
Mene un mujo ne moti je pa zanimivo, da ste levaki tako nastrojeni proti 1000 letni veri na naših tleh, da se kar kadi od vaše jeze gnusa... po drugi pa podpirate drugo vero, katera je vsaj 500 let nazaj. V glavnem enkrat izdajalci našega naroda, ste večni izdajalci.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Dokler se vera ne vmešava v naše privatno življenje in v funkcioniranje države, ne moti prav nobenega treznega. Pa naj bo levičar ali pa desničar, ali pa nevtralen človek.
In tu nima nobene veze, če je dotična vera stara 1000 let (RKC) ali pa 20 let (SDS).

... dokler se ne vmešava ... :gorjaca:
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Mene un mujo ne moti je pa zanimivo, da ste levaki tako nastrojeni proti 1000 letni veri na naših tleh, da se kar kadi od vaše jeze gnusa... po drugi pa podpirate drugo vero, katera je vsaj 500 let nazaj. V glavnem enkrat izdajalci našega naroda, ste večni izdajalci.


Kaj bi rad povedal-da je RKC napredna ali kaj?:valjamse::bonk:

Je, ja, kar se financ in propagande tiče.

Zdaj, če si že tak fanatik, bi lahko vedel, da se je začelo 1200 let nazaj. Zgledalo je pa nekak takole-al se boš dal krstit in nam plčeval davke, al ti pa bomo odrezali glavo. Tisti na Bledu se nikomur ne vsiljuje kot je videti.

BTW, ko te tako moti pedofilija; saj veš, koliko je bila stara Jezusova mati ob njegovem rojstvu, a ne?

Prizor, da te kap! Bled okupirali muslimani s svojimi številnimi ženami, zadekanimi od pet do glave Upam da se to naredi čimveč bralcem norega portala.:evil:
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.