Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

B81

22. jul 2007
34.528
8.972
113
Me zanima, kaj bojo porekli ultra levičarji, ko si bo njihova 18 letnica pripeljala enga takega bradača domov :)
 
2. sep 2007
1.498
768
113
Dolenjska
Denis
Si hotel reči kaj bodo porekli ultra levičarji, ko si bo bradač vzel njihovo 10 letno hčerko/vnukinjo. Beta cucki kot so, bodo lahko še veseli, če jih ne bodo zraven še fasali.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Dejansko to bilo v Ljubljani?

Glede na registrsko tablico vozila na fotografiji kaže, da je to povsem možno. Splošno gledano pa se mi zadeva ne zdi nič posebnnega ali vrednega kakšne posebne obravmave, ena muslimanska familija pač gre nekam, s tem pa res ni nič narobe.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Pardon, tu ti dam pa prav. Obstajajo izjeme, ki pa potrjujejo splošno povprečnost.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Seveda da je. Jaz sem samo izjavil, da je možno. Tako ali tako ne moreš trditi zagotovo, da veš kje (kot v kateremu mestu) je nastala neka fotografija zgolj na podlagi neke naključne registrske tablice na bližnjem avtomobilu.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.132
113
Seveda da je. Jaz sem samo izjavil, da je možno. Tako ali tako ne moreš trditi zagotovo, da veš kje (kot v kateremu mestu) je nastala neka fotografija zgolj na podlagi neke naključne registrske tablice na bližnjem avtomobilu.
Tole je posneto pred trgovino ljubljanskih mlekarn malo po 10 uri zjutraj danes.
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Ni res. Na Madžarskem nimajo jugo migrantov še manj pa iz vzhodnega teritorija. Torej jih bo toliko kolikor jih bomo pustili. Na sliki pa bošnjaki. Braća jih levičarji kličejo.

Muslimanskega navala ala beguncev ne sprejemajo MADZARSKA, CESKA IN POLSKA! Ocitno bodo spet te drzave odigrale odlocilno vlogo v prihodnjosti, kot ze tolikokrat v zgodovini. Ni zastonj rek, zgodovina se ponavlja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Glede na registrsko tablico vozila na fotografiji kaže, da je to povsem možno. Splošno gledano pa se mi zadeva ne zdi nič posebnnega ali vrednega kakšne posebne obravmave, ena muslimanska familija pač gre nekam, s tem pa res ni nič narobe.
Mene motijo zadekani otroci , kar je tipičen primer verske indoktrinacije (pranja možganov).

Kar se mala Fata nauči to velika Fata potem počne naprej. Ninđa na sliki je tipičen primer takega početja.


Če gredo normalni državljani v arabski svet, se na ulici ne nosi kratkih hlač (moški) in imajo ženske rute, zakaj ne velja tudi obratno, ko pridejo musliči v civilizacijo ?
 
  • Všeč mi je
Reactions: ALTF4 in B81
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.