Menjava privzetega playerja

Car

POSTman
4. avg 2007
8.319
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Kako naj na compu zamenjam privzeti Winamp za Windows media player? Saj sem to že delal, ampak se nikakor ne morem spomnit, kje se to nahaja?
Pa še nekaj, sicer ne spada sem, ampak je povezano: Prijatelj mi je prinesel MP3, ki ga nikakor ne morem napolniti z glasbo? Datoteke mi prinese, so pa vse samo za branje ali nekaj takega, velike 44mb? Sicer nisem imel časa potem brati navodil,ker je šel, ampak naj bi bilo povezano z Windows media playerjem? Mi je bilo kar malo nerodno, ker drugače to vedno naredim bp!
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Kako naj na compu zamenjam privzeti Winamp za Windows media player? Saj sem to že delal, ampak se nikakor ne morem spomnit, kje se to nahaja?
desn klik na datoteko -> propertis > open wit klikneš change in izbereš kar ti odgovarja....
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.319
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
Citat:
Kako naj na compu zamenjam privzeti Winamp za Windows media player? Saj sem to že delal, ampak se nikakor ne morem spomnit, kje se to nahaja?
desn klik na datoteko -> propertis > open wit klikneš change in izbereš kar ti odgovarja....
Saj sem vedel, da je ena glupa fora
bonk.gif
5*
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
Citat:
Kako naj na compu zamenjam privzeti Winamp za Windows media player? Saj sem to že delal, ampak se nikakor ne morem spomnit, kje se to nahaja?
desn klik na datoteko -> propertis > open wit klikneš change in izbereš kar ti odgovarja....
Saj sem vedel, da je ena glupa fora
bonk.gif
5*
ja sej je vedno tako, da pademo na glupih forah...
bonk.gif