MEDIONŸ AKOYAŸ P6634 (MD 98930) ??

all4share

Zelenc'
9. feb 2012
1
0
1
Pozdravljeni!
Danes sem v ponudbi trgovine Hofer zasledil prenosnik Medion akoya...

IntelŸ Core™ i3-2350M (2,30 GHz, 3 MB pametnega predpomnilnika IntelŸ, tehnologija IntelŸ Hyper-Threading)
grafična kartica NVIDIAŸ GeForceŸ GT630M DirectXŸ 11s 1.024 MB pomnilnika in digitalnim avdio/video HDMI-izhodom
500 GB velik trdi disk
4 GB velik delovni pomnilnik DDR3 SDRAM
MEDIONŸ FastBoot za zagon že v ca. 10 sekundah
visokoločljivostni zvočni sistem z 2 zvočnikoma (DolbyŸ Advanced Audio v2 certificiran)
IntelŸ Wireless Display (WiDi)1 za brezžični prenos vsebin s prenosnega računalnika na televizor
visokozmogljivostna 8-celična litij-ionska baterija
bogat paket programske opreme (OEM-različice) s 64-bitnim OS WindowsŸ 7 Home Premium itn.

Skratka cena prenosnika je 499€, glede nato da nisem nek računalniški genij se mi zdi tole še kar uredu, rad pa bi slišal komentarje vas ki se mogoče malo bolj spoznate na računalnike take in drugačne.

hvala
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.484
818
113
Spet - Hofer zraven primakne licenčni OS, Toshiba pač ne.
Ja, vsi vemo, kje se jih dobi, ampak ponudba vseeno ni primerljiva.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Medion ima praktično vse lastnosti boljše.
Ostane še oblika in občutek ohišja.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Občutek ohišja. Tu pa se vidi zakaj so ugodnejši... Tak prenosnik je čisto v redu, da ga imaš na mizi in občasno kam preneseš... Za dnevno torturo pa ni... Tu se ptem vidi kvaliteta ohišij 'renomiranih' brendov...
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Tudi brandi so v tem cenovnem razredu plastik fantastik. Če hočeš dobro ohišje, je treba tudi pri brandih malo več evrčkov.
 

B81

22. jul 2007
34.651
9.045
113
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Občutek ohišja. Tu pa se vidi zakaj so ugodnejši... Tak prenosnik je čisto v redu, da ga imaš na mizi in občasno kam preneseš... Za dnevno torturo pa ni... Tu se ptem vidi kvaliteta ohišij 'renomiranih' brendov...

Točno omenjeni prenosnik je kupil stric in sem ga malo pregledal. Kvaliteta ohišja je čisto na nivoju pri tem prenosniku, kot tudi vse ostalo. Bi pa sam formatiral in dav svoje winse gor, ker je gor nepotrebna navlaka, ki jo da Medion za Hofer gor...

Tako da glede ohišja, kot sem napisal.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Ksz
Zakaj imate nekateri tako manijo na mašine, ki imajo legalne winse, le-te odstranit in tlačit gor gusarske? Resno dvomim, da imate doma še eno verzijo RTM winsov na lagerju...
Večina zadev pri takih proizvajalcih je pa brendana in predaktivirana, zato v večini primerov koda ne prime na 'civilnih' verzijah...

Enostavno odinštaliraš stvari, katere ne rabiš...
 

B81

22. jul 2007
34.651
9.045
113
Ok, ok no... umiri se
evil.gif


Office drži menda 100 dni, če se prav spomnim, kot tudi AV program, etc.... sam kupim laptop, vedno brez OS, zato ker se pozna pri ceni (no pri temle ne) in ker ne rabim nekih hudih Ultimate HammerGeil winsow
smile-1.gif


Pa kaj je z vami da hočete prav to kar ti praviš da mi nočemo?
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.285
23
38
Murska republika
Še vedno trdim da je Toshibin prenosnik v mojem prejšnjem postu vreden tega denarja v primerjavi z Medion ki je naprodaj v Lidlu, ima pa moj bližnji sorodnik MSI-ja ki se mi tudi dopade , ohišje je prav trdno in je zelo tih pri delovanju, zakaj zagovarjam Toshibo? zato ker je vseeno kvaliteta na nivuju cene in še več servisa praktično ne potrebuje.
 

B81

22. jul 2007
34.651
9.045
113
No servisa ne potrebuje tudi moj 7 let stari PC Plus..in 3 leta stari Asus tud ne...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.413
5.911
113
pri taščici
Vsaj lani je bil office neka oskubljena verzija, ki pa je bila za neko osnovno delo cisto OK. Ce ne bi profi verzije dobil za ceno pice in piva je ne bi nadgrajeval. AV pa mislim da je res bil casovno omejen nisem siguren, mi je nekdo ki se je oglasil ze v temi, zadevo uredil tako kot se zagre.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
204
63
Kranj
OFFICE STARTER imate gratis na MS spletni....ima pa EXCEL in WORD v oskubljeni obliki.