McDonalds

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.835
372
83
Kaj naj bi spodnji video dokazal?

Ko jaz pomijem pleh od pečice tudi ni videti lepo. Ko pucam fritezo tudi ni videti lepo.

Očitno nekateri bukseljčki mislijo, da se hrana speče v belem opranem oblačku, brez kapljice maščobe.

Tole mene niti za milimeter ni odvrnilo od meka.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Tole mene niti za milimeter ni odvrnilo od meka.
Mene tudi ne, malo prej sem si spet privoščil tegale:
beef-caprese1.png


Najbrž me je easy napeljal do tega.
evil.gif


Ljubitelji obračanja živali proti Meki, preden po vratu udari nož ali sekira, pa prosim naj nehajo smetit, ker s svojim copy-pastanjem ne bodo nobenega prepričali.

Mimogrede, se samo meni zdi, da v Šiški precej šlampasto naložijo sendviče? Ker na Rudniku so precej lepši.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Zakaj pa ne? Če prej pokuriš za dva takale sendviča kalorij, si komot privoščiš enega za nadomestilo. Beljakovin ima zadosti, halal ali ne halal.
grin1.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Tisto je bila vojna in neposredno jebanje. Očitno ni šlo.

cudno glede na mastne denarce ,ki so v tem poslu...
smirk-1.gif


rodbino posljes po par kil mesa in prodajas kebabe za mastne dinarcke, bogatija zagotovljena
smirk-1.gif

Očitno ni problem v denarju, če se lokal odpre zaradi "prkosa".

Ni to prkos. borijo za vsak dinar, kot tudi ostali trgovci. Oddajal se je prostor in je nekdo zelel uleteti na sicer frekventno lokacijo. Prostor ni bil ravno majhen tko da tudi najemnina ni bil ravno drobiz. Za samo opremo pa ni potrebno veliko denarja. Verjetno manj kot je mesecna najemnina za lokal na taksni lokaciji. Sem bil parkrat noter in je imel sefe umts kamerice da lahko nadzira prodajo
grims-1.gif

Slučajno sem imel možnost spoznati sina od tega, ki ima na miklošičevi burekdžinico. Takrat (bilo je par let nazaj) je vozil novega M3 in v enem večeru po raznih diskotekah pognal po pol moje plače na noč, fotr pa je, kakor sem slišal, takrat vozil novo s klaso.

Reveži, res...
stupid-1.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.341
764
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Misliš da je od tega?
Seveda je, a veš, koliko je šele denarja v nogometu... poglej Pečečnika, pa njegov Interblock sploh ne stoji dobro...
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
KSZ

Kaj pa če bi se raj enkrat spet dobil v jaršah v meku pa probal kako je nezdrav? Ker tole prepucavanje na forumu je kr neki.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik jaka6 pravi:
Jaz pa tole berem pa ne morem verjet da to še sploh kdo je
smile-1.gif

Me zanima, koliko časa kak "meščan" ne bi jedel mesa, če bi prisostvoval kolinam, ali pa dajanju iz kože kakega kozlička ali jagenčka.
evil.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.137
5.803
113
blizu močvirne prestolnice
Kozlička ustreliš, nato pa lepo iz kože, srna je bolj delikatna, mora biti kakšen dan še v koži, seveda jo prej spucaš, ampak kaj češ mestni tega ne vedo! Me je lansk let pujs tako vrgel ob steno, da je bilo joj, ampak sem vseeno držal do konca!
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.441
-8.408
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Me je lansk let pujs tako vrgel ob steno, da je bilo joj,
Zihr si priletel z glavo naprej, glede na to, da se ti zadnje čase slabša
evil.gif
 

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Ali nisi vegi?
25 let sem vegi, drugač pa iz meka nebi jedu ker so to pomije. Tista svinjarija se mi gravža v roke prjet pa jo bom dal v usta!? Zato ker se cenim ne poslušam take muske: https://www.youtube.com/watch?v=KvE_GUTnkWs
nikol nisem šel v petek in soboto zvečer u park s flašo pocen vina
ne oblačim se v pocen sentetiko
in ne dajem v sebe takih pomij. Pa ne zato ker sem vegi ampak zato ker je to šit. Če nebi bil vegi bi si verjetn kupu kako konsko meso.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.903
33
113
kzs...

o kolinah... ne vem zakaj nekateri skoz primerjate te domače oh in sploh super koline za dokazovanje "moškosti" in kako pujs brca, kruli in ne vem kaj vse... a je to tok zabavno al kaj? in mogoče ne razumete, da se na vasi pokolje recimo 10 prašičev na sezono, v klavnicah se jih pa 10 pokolje na uro. Ker to meso se dela za množico. Ne more si klavnica privoščit 6 ljudi, 3l šnopsa, in cel dan predelave za vsakega pujsa. Sicer prizori iz klavnice res niso za vsak dan pogledat, ampak verjamem, da žival manj trpi kot pa na domačih kolinah, kjer se najprej okoli nje maje 5 pijanih dedcev, k se en bl dere kot drug, vsi so panični in nekaj hočejo od te živali. V klavnici pa je mir, žival stopi v box, pok in je. Ta prostor je ločen od ostalih, da druge ne slišijo kakšnih čudnih zvokov... Zdej ne vem, kako se nekaterim zdijo domače koline bolj prijazne do živali oz. zakaj živali ne privoščijo lepše smrti, kot pa nož v vrat?

glede vzreje in transporta - ja, mene tud moti ko vidim španski kamion poln živali na naših AC. Kaj vse je ta žival že dala skozi na tok dolgi poti si raje sploh ne predstavljam... jest pravim, da bi mogle živali prepotovat največ nekaj ur ali 100km od hleva do klavnice. Je.beš trgovino in cene mesa.
Vzreja je pa povsod ista. Pujs je cel lajf v boxu na eni kmetiji kot na farmi. Govedina isto. Nekatere so na farmah celo zunaj, česar ni na vsaki kmetiji.