Mazejeva se želi posloviti z Murko sceno

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
ksz

v soboto se je spet razgalila vsa nesposobnost SZS

Ne glede na izvrstne izdide Ane Drev in Ilke Štuhec, je bila v vseh medijih predvsem Tina Maze. Toliko najboljšega časa na TV v Sloveniji že dolgo (če sploh kdaj) ni imela nobena smučarka.
Torej; namesto, da bi se na SZS na predlog o 90k€ začeli pogajati in sploh(!) vprašali sponzorje, če so kaj pripravljeni prispevati, so v medijih raje izvedli "character assasination" - kar jim je dokaj dobro uspelo, le da kakšne hude koristi od tega ni.

Z lahkoto bi od sponzorjev za opremo Tine Maze (sem že povedal koliko je bila po medijih?) dobili 60k€ in to razdelili z ekipo Tine Maze...

Ampak na SZS ne želijo pobrati denarja, ki "leži na cesti" - več jim pomeni, da Massi ne bi česa dobil... In ko bodo naslednjič jamrali kako v smučariji ni denarja, jih nihče ne bo vprašal, zakaj so iz rok spustili vsaj 15k€
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ziher bi ona kaj delila ....

Motila številka
Motil dres
Motilo motenje
Moteno vse skupaj

Glavno, da smo se babe in njenega lakomnega poslavljanja rešili.

Delala je izključno za svoj žep, ok, profesionalka in zato po drugi strani nima kaj za izsiljevat države in še koga.

Zaradi nje nas nihče bolje ne pozna, nihče k nam ne hodi zaradi je itd...

Še v Avstriji, ko so delali prispevek in vprašali po Tini Mazi, so eni samo spraševali, kdo je to...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Če te prav razumem, bi oni lepo pokasirali od sponzorjev 60k EUR, potem dali Massiju njegovih 90 jurjev in lepo še nekaj zaslužili.
Nekako mi tole ne gre najbolj skupaj, hehe...
grin1.gif

Si predstavljaš kakšen halo bi šele nastal, če bi šli v to španovijo
grims-1.gif
. Pa seveda vsak teden vsaj enkrat na tvju bi Mazejeva jokala in "razmišljala", če je vredno...
Vmes se bi Mazejeva pa še x-krat poslovila...
evil.gif
 

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Če te prav razumem, bi oni lepo pokasirali od sponzorjev 60k EUR, potem dali Massiju njegovih 90 jurjev in lepo še nekaj zaslužili.
Nekako mi tole ne gre najbolj skupaj, hehe...

Sposobna SZS bi se z Massijem spogajala na 30-45k€.

Ti avto vedno kupiš po oglaševani ceni?
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Po eni strani ti dam prav. Po drugi strani je pa treba zadevo dogovorit in ustrezno speljati malo prej kot pa 2 tedna pred dogodkom, se ti ne zdi? Tudi dvomim, da szs je zadevo kar odbila in šla v javnost, temveč je verjetno Massi precenil svoj položaj in bil preveč "pameten", verjetno tudi zato, ker ni bilo dovolj časa in je mislil, da jih drži za jajca.
Da ne govorim o nastopu njihovega odvetnika (od Mazejeve) na TVju po izbruhu "krize", kjer me je skoraj pobralo od smeha, a ovce so to požrle kot poglej naša Tinca je nedolžna. Loool.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zakaj bi nekdo plačal spust po hribu s 30 sekundnim zaostankom?

Kako bi sponzorji to not dobili? Z organizatorji in kartami to seveda nima nobene veze, zaradi nje ni bilo večjega priliva oziroma se na njih niti ni obrnila, češ 20.000 več ljudi bo zaradi mene, dajte mi 10%.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik SeriousSam pravi:
ksz

v soboto se je spet razgalila vsa nesposobnost SZS

Ne glede na izvrstne izdide Ane Drev in Ilke Štuhec, je bila v vseh medijih predvsem Tina Maze. Toliko najboljšega časa na TV v Sloveniji že dolgo (če sploh kdaj) ni imela nobena smučarka.
Torej; namesto, da bi se na SZS na predlog o 90k€ začeli pogajati in sploh(!) vprašali sponzorje, če so kaj pripravljeni prispevati, so v medijih raje izvedli "character assasination" - kar jim je dokaj dobro uspelo, le da kakšne hude koristi od tega ni.

Z lahkoto bi od sponzorjev za opremo Tine Maze (sem že povedal koliko je bila po medijih?) dobili 60k€ in to razdelili z ekipo Tine Maze...

Ampak na SZS ne želijo pobrati denarja, ki "leži na cesti" - več jim pomeni, da Massi ne bi česa dobil... In ko bodo naslednjič jamrali kako v smučariji ni denarja, jih nihče ne bo vprašal, zakaj so iz rok spustili vsaj 15k€

Z rdeče označenim se strinjam, vse ostalo kr neki bluziš! Je bilo že n-krat povedano, da je SZS šla do zlatih sponzorjev z zahtevo TtA pa so jih odpikali!


Drugače pa bi prav rad slišal Tinino jamranje recimo tri leta nazaj, če bi se njej pred startom "poslavljala" ena lokalno zelo pomembna smučarka in bi zaradi tega padla iz startne rutine,... To bi bilo enega jokanja in pluvanja.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Zakaj bi nekdo plačal spust po hribu s 30 sekundnim zaostankom?
En je enkrat napisal: vem, da vsaj pol budgeta za marketing vržem proč, problem je, da ne vem, katero polovico
grims-1.gif
.

Če bi sponzorji to plačali, bi že vedeli zakaj, če ne pa tudi v redu
wink-1.gif
. Dokler gre za njihov denar in če so pripravljeni plačati 15 jurjev zato, da bo njihov logotip en dan po fotkah in poročilih, kul. Nimam nič proti. Ni moj denar. A tebe to moti?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Zakaj bi nekdo plačal spust po hribu s 30 sekundnim zaostankom?
En je enkrat napisal: vem, da vsaj pol budgeta za marketing vržem proč, problem je, da ne vem, katero polovico
grims-1.gif
.

Če bi sponzorji to plačali, bi že vedeli zakaj, če ne pa tudi v redu
wink-1.gif
. Dokler gre za njihov denar in če so pripravljeni plačati 15 jurjev zato, da bo njihov logotip en dan po fotkah in poročilih, kul. Nimam nič proti. Ni moj denar. A tebe to moti?

Ne moti, zaradi mene ga lahko scuza tudi od Vatikana
evil.gif


Mar bi se obrnila direktno na sponzorje in jih pocuzala... Očitno ni šlo, če je hotela smučati pod okriljem SZS.

Tudi tega ne razumem, zakaj si je to želela, če pa ima svoje sponzorje... a niso sedaj ti jezni, ker ni nastopila z njihovimi logotipi (čelada izvzeta).

Res prava murko scena.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.440
862
113
ksz

Tina je pobrala od edinega oglaševanega sponzorja (čelada) zadosti.

ostalo, kar nabijate tule je brezpredmetno.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik masevc pravi:
ksz

Tina je pobrala od edinega oglaševanega sponzorja (čelada) zadosti.

ostalo, kar nabijate tule je brezpredmetno.
Če bi ji bilo to zadosti, potem ne bi pisali o Murko sceni...
Aja, Massi je kriv, ona je pa tli leta stala, pa ne zna sama zase skrbet.
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Murko izjav pa kar še ni konca
evil.gif


Citat:

»Vse težave, ki smo jih imeli na domačih tleh, predvsem s Smučarsko zvezo Slovenije, so mi pustile tudi fizične posledice,« pravi Massi, a ne glede na to, bi vse ponovil od A do Ž. Pojasnil je, da je v zadnji sezoni ni delala tako, kot je želel on: »To je bil tudi problem najinega odnosa, postavila bi ga na kocko. /.../ Tisti izgubljeni globus je plod tega. Če bi delala, kot smo delali v prvem letu, bi globus osvojila z vzvratnim smučanjem.«

Eden od motivacijskih prijemov Massija je bil, da je doma na hladilnik obesil fotografije Lindsey Vonn. »Še vedno je simbolično na mojem hladilniku. Hvaležen sem ji, da je bila tako dober motiv.« Pa se Tina temu ni upirala? Massi na vprašanje odgovarja, da se je: »Se je. Gledala jo je vsak dan. Ne vem, ali ji je bilo prav prijetno. Meni pa je bilo.«

Ta Massi je res eno tele, psihopat po moje. Ko bosta šla narazen, se bo izvedelo marsikaj...

http://www.slovenskenovice.si/sport/time-out/tako-je-massi-mucil-tino-maze
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Ouch
frown-1.gif
.
No, jaz srčno upam, da bosta sposobna zadevo rešit privat (če bosta že šla narazen) in ne prat umazanega perila v javnosti.
Je njen ugled že dovolj načet s tem do sedaj, si ne zasluži še tega. Bi bilo res škoda
frown-1.gif
.
 

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Po eni strani, ti dam prav. Po drugi strani je pa treba zadevo dogovorit in ustrezno speljati malo prej kot pa 2 tedna pred dogodkom, se ti ne zdi? Tudi dvomim, da szs je zadevo kar odbila in šla v javnost, temveč je verjetno Massi precenil svoj položaj in bil preveč "pameten".
Da ne govorim o nastopu njihovega odvetnika (od Mazejeve) na TVju po izbruhu "krize", kjer me je skoraj pobralo od smeha, a ovce so to požrle kot poglej naša Tinca je nedolžna. Loool.

Kolikor sem površno spremljal, sem razumel, da je Massi predlog podal v začetku novembra. Ker od zveze v nekaj tednih ni bilo odgovora, je sam poklical enega od sponzorjev. Na to potezo so na SZS odreagirali kot užaljeni otročaji in šli v medije delat škodo Mazejevi.

Nezrelo in totalno neposlovno - ter seveda čisto slovensko.
 

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Citat:
Uporabnik SeriousSam pravi:
ksz

v soboto se je spet razgalila vsa nesposobnost SZS

Ne glede na izvrstne izdide Ane Drev in Ilke Štuhec, je bila v vseh medijih predvsem Tina Maze. Toliko najboljšega časa na TV v Sloveniji že dolgo (če sploh kdaj) ni imela nobena smučarka.
Torej; namesto, da bi se na SZS na predlog o 90k€ začeli pogajati in sploh(!) vprašali sponzorje, če so kaj pripravljeni prispevati, so v medijih raje izvedli "character assasination" - kar jim je dokaj dobro uspelo, le da kakšne hude koristi od tega ni.

Z lahkoto bi od sponzorjev za opremo Tine Maze (sem že povedal koliko je bila po medijih?) dobili 60k€ in to razdelili z ekipo Tine Maze...

Ampak na SZS ne želijo pobrati denarja, ki "leži na cesti" - več jim pomeni, da Massi ne bi česa dobil... In ko bodo naslednjič jamrali kako v smučariji ni denarja, jih nihče ne bo vprašal, zakaj so iz rok spustili vsaj 15k€

Z rdeče označenim se strinjam, vse ostalo kr neki bluziš! Je bilo že n-krat povedano, da je SZS šla do zlatih sponzorjev z zahtevo TtA pa so jih odpikali!


Drugače pa bi prav rad slišal Tinino jamranje recimo tri leta nazaj, če bi se njej pred startom "poslavljala" ena lokalno zelo pomembna smučarka in bi zaradi tega padla iz startne rutine,... To bi bilo enega jokanja in pluvanja.

Tega nisem zasledil. Če to drži, potem so zlati sponzorji skrajno butasti; čeprav ne verjamem najbolj. Če bi to držalo, bi lahko SZS o tem obvestila Massija in bi bila zadeva zaključena. Takih stvari se ne rešuje javno.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Lool, a tako je bilo?
Hm, nisem spremljal zadev razen malenkost, ko se je smodnik užgal
smile-1.gif
. Ampak njun odvetnik je v ''show-u'' na RTV-ju operiral (bral) z nekim odgovorom s strani zveze, tako da nekaj se je očitno dogajalo.
No, kakor koli, upam da se bo sedaj to ustavilo in to na vseh ravneh, ker je res škoda, da bi njeni uspehi na koncu zbledeli, ostal bi pa le drek, ki se bo kidal po tem...
frown-1.gif
 

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Saj pravim, spremljal sem površno in pišem, kakor sem razumel.

Drek se že nabira in še več ga bo. Ko po nekomu poliješ gnojnico, smrad ostane. Modus operandi v Sloveniji.