Mazejeva se želi posloviti z Murko sceno

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Peror pravi:
A ti resno misliš, da je bila Janica tam zastonj?

Zaposlena je v JU, sekretarka ... tak da, ne vem, če še kaj lahko pleni.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.043
594
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
kolk je pa računala €, da je bila prisotna??

neki so se menli tu na šihtu, da je pokasirala 210k€. kolk je pa res pa tk noben ne ve.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
ma naj se že enkrat "poslovi" in ne dela drame..ni prva ne zadnja. Dnarja si je namlatila, naj v miru zdrsne v pozabo..
smirk-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik membrain pravi:
http://www.zurnal24.si/cas-zavrnil-pritozbo-mazejeve-clanek-283683

Pritožbo za ugodnejšo štartno številko so ji na mednarodnem športnem razsodišču zavrnili

Sedaj bomo videli, če bo Massi držal obljubo, ko je rekel da Tine ne bo na štart, če ne bo imela boljše številke od 15.

Da vidim, če bom jaz zdaj držal obljubo, ko bom rekel, da ti ne boš več buzeriral folka na forumu.
 
I

Izbrisan uporabnik #488


Citat:
MAZEJEVA DOBILA BIOGRAFIJO
"Če niste pripravljeni na vse, zares vse, raje zaprite knjigo. Ni vse lepo, kar se sveti!" S temi besedami je Tina Maze pospremila izid svoje biografije z naslovom Jaz. Tina. izpod peresa novinarja Dela Vita Divca. Predstavitev pod Pohorjem bo jutri, po koncu veleslaloma. (sta)

tak da čisto brez priliva ne bo
evil.gif


saj tu na forumu je kar nekaj takih, ki bodo knjigo razgrabili

sem pa malo preletel članke pa zna biti, da se bo še "poslavljala" = beri, kjer bodo dovolili cuzanje

ko Murko, ki dela za denar vse
hysterical-1.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
nekje sem prebral, da se mogoče še vrne nazaj. Sam ne vem, al je bil rumeni tisk al kaj resnega... (če je še kaj resnega)
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik lanos pravi:
nekje sem prebral, da se mogoče še vrne nazaj. Sam ne vem, al je bil rumeni tisk al kaj resnega... (če je še kaj resnega)

vse je odvisno od faktorja 15.000

potem ti tudi zapoje v cilju in podpiše knjigo
hysterical-1.gif


pa po potrebi se pojavi v vip šotoru
 
I

Izbrisan uporabnik #488

http://www.rtvslo.si/mmc-podrobno/mmcpodrobno-tina-maze-in-zadnji-takti-bele-simfonije/411590

Citat:
Menda ste pred dnevi med treningom s Tino v Val Gardeni vseeno znali zelo povzdigniti glas, tako vsaj govorijo naši viri.
Ne, slabo ste obveščeni. V Sloveniji se preveč zanašate na govorice. Postati morate resnejša država , ki temelji na dejstvih, ne na govoricah. Te so stvari ljudi v kafičih, ker nimajo nič pametnega početi.

sprasujem se.gif


Lah blati Slovenijo...pa je menda celo njen državljan.

Tip res ni normalen.
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Ta tip ima še zadnjih 5 minut medijske slave. Nato bo odsmučal z Zverom in Jarcem.
 

DoR

Pripravnik
2. sep 2007
247
0
16
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
nekje sem prebral, da se mogoče še vrne nazaj. Sam ne vem, al je bil rumeni tisk al kaj resnega... (če je še kaj resnega)

na spletni strani Dela
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.526
9.247
113
vlekla bo imho. Sej ce bo konkurenčna zakaj pa ne, ampak sprenevedanja in zmišljevanja ne prenesem dobro.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
kot nek neobremenjen tip od zunej ma dost realen pogled na slovenijo in slovencle. loh bi dodal "vsaj malo resna država", to bi blo še bolš. vukojebina smrdljiva
grims-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
vlekla bo imho. Sej ce bo konkurenčna zakaj pa ne, ampak sprenevedanja in zmišljevanja ne prenesem dobro.

Z Lahom sta opazila, da še vedno lahko kje pokasirata v tujini in čez noč lahko ta vir usahne.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Lah blati Slovenijo...pa je menda celo njen državljan.
Tip res ni normalen.

Tip ima prav.

In jaz, skoraj 70 let star državljan Slovenije, prav tako UPRAVIČENO blatim mojo domovino, državo.
Kajti pojedli bomo (po Šešlju) VES drek, ki smo ga izsrali od osamosvojite do danes!

Si zadovoljen? Ob dodatnem dejstvu, da NIKOLI ne boš zaslužil v enem dnevu 15.000 evrov, še manj pa 90.000.
ne-ne-1.gif


In da boš, ko boš škripnil, kot "Snecer" šel v pozabo v samo dveh dneh... Če ne kar v enem.

Sicer pa: poči od besa in od slabih napovedi:

siol

Tako pa meni večina javnosti:


2528817-slo_cez_20_let_crta.jpg
 

Priponke

  • 2528817-slo_cez_20_let_crta.jpg
    2528817-slo_cez_20_let_crta.jpg
    23 KB · Ogledi: 164
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Zakaj blatiš svojo državo? Saj si sam soodogovoren za tole stanje, zdaj pa iz penzije jamraš.

In zakaj bi moral biti "slaven" pred smrtjo? ja, to ti ful koristi na pogrebu, ker jih več pride... gluposti ti gredo po glavi
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Zakaj blatiš svojo državo?

Ker so zajebali, "kar se je zajebati dalo". Tvoji.

Predvsem pa so zajebali mlade, danes stare od 5 do 25 let, Ki jim po bankrotu države ne bo pomoči.... In tudi njihovim staršem ne.