Mazejeva se želi posloviti z Murko sceno

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.842
9.069
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
@Dik... ni res!!!
Fovčija in požrešnost ni enaka.
Od SZS je dobila denar. Njen team maze!. Vsaka točka plačana. Poslovilc je pa samo njen in požrešno je zahtevati, da naj ji njen poslovilni plačajo prisotnost!!!!! Sej za drugo se ne gre. Dvomim da ima svoje sponzorje, ko ne tekmuje več. Sej res, kaj pa počne zdaj?? Menda je doštudirala. A ji je faks plaču, ker se je k njim vpisala???
PS Lahko ima pa na riti ene sponzorje, na joških pa svoje.
evil.gif

Dej nehite noooo.....
Se ti sploh zavedaš kakšno tele si? Verjetno ne.

Tukaj nisi nikjer omenjal Massija, tko da ne vem od kje ga imaš zdaj na tapeti. Napisal si, da dvomiš da ima sponzorje, jest sem ti napisal, da si tele, ker je potrebnih zgolj par klikov pa ti je takoj jasno, kdo so njeni sponzorji še vedno.

Tko da ti kar piši v šneckotovem stilu. Ti pristoji.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
No pa grema, če že hočeš.
Sam citiraš, kako drugim pišeš "tele". Bravo mojster.
Preberi še kakšen drugi post, pa boš mogoče, ampak mogoče spoznal, o čem sem pisal. Če misliš da moram v vsakem postu tebi pisat priimek, da boš vedel o kom pišem, je problem tebe, ker ne znaš povezovat mnenja nekoga (naslov teme si vsaj preberi, pa boš vedel da je še kako povezan s to temo) Tako, da beri dalje. Če znaš.
Jaz nimam nobenega Šneskovega stila, ampak svojega. Verjetno misliš na Snecer-ja. Če se z njegovom mnenjem kdaj ne strinjam, mu to tudi napišem. Nikakor pa mu ne napišem, da je "tele", kot TI, ampak mu povem s čim se ne strinjam.
Sicer pa kot vidim, ti tukaj nisi dal nobenega svojega mnenja, razen da bi massija rad spoznal. In kaj ti naj zdaj mi?? Spoznaj ga, se poljubi z njim, če ti paše....itd. bla bla bla...
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.842
9.069
113
Kako nisem povedal mnenja, če pa praviš da sem ga spremenil?

Glede moje želje po druženju z Massijem pa....nauči se brat.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

http://www.24ur.com/sport/zimski_sporti/tina-maze-hoce-boljso-stevilko.html

Citat:

Če je zdaj znano, da bo Tina Maze nastopila na Zlati lisici, pa to še zdaleč ne pomeni konca spora s smučarsko zvezo. Njena ekipa ima odprto še eno fronto, z mednarodno smučarsko zvezo. Štartna številka 31 ni dobra, ker bo takrat, so prepričani v Team to Amaze, proga že popolnoma uničena. Na mednarodnem arbitražnem razsodišču izpodbijajo to odločitev in zahtevajo boljšo številko.

hysterical-1.gif


Popolnoma uničena ja, lol.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Kako nisem povedal mnenja, če pa praviš da sem ga spremenil?

Glede moje želje po druženju z Massijem pa....nauči se brat.

Citat:
Če sem pa pošten, pa raje spoznam Massija in Tino, kot pa katerokoli pijavko iz SZS. Bo šlo zdej?
Evo... sem se že. Zdej se dej pa še ti.
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
nomen est omen...

Team to Amaze preseneča, tako ali drugače. sedaj bolj v negativnem smislu kot kaj drugega...

definitivno so izgubili kompas, podstrešja so razmetana!
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.365
709
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Berem komentarje na 24 kur pod prispevkom glede štartne številke. Neverjetno, totalen linč hehe...Še tisti, ki so bili na njeni strani so sedaj obrnili ploščo. Po mojem jo bodo na Pohorju izžvižgali...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Se ne bi čudil, če bi tudi žvižgali pod Pohorjem, sploh če bo imela na frisu po spustu kisel obraz in neotesano obnašanje.

Škoda je Tine Maze, da jo je lah tako uničil.

Bi potreobvala ob sebi malo bolj inteligentnega človeka, da bi jo dvignil na drugo raven tudi, ko ni v športu.

Pa nekega svetovalca bi lahko imela za medije.

Da bi jo naučili, da se smehlja pa kakšne pravljice razlaga, da bi bil bitching samo v privat sferi.

Tako pa gledalci nagradijo tisto, kar vidijo...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.842
9.069
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Kako nisem povedal mnenja, če pa praviš da sem ga spremenil?

Glede moje želje po druženju z Massijem pa....nauči se brat.

Citat:
Če sem pa pošten, pa raje spoznam Massija in Tino, kot pa katerokoli pijavko iz SZS. Bo šlo zdej?
Evo... sem se že. Zdej se dej pa še ti.
Sej, jest vem, kaj sem napisal, sam ti brat ne znaš in konteksta ne štekaš.
stupid-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

janševiško trobilo

http://nova24tv.si/kolumna/poslovni-ali-poslovilni-nastop-tine-maze/

Gre za to, da bi v dani finančni situaciji – ob upoštevanju vseh pravilnikov (in pogodb!) SZS – Tina Maze toliko dobila za svoj nastop na poslov(il)ni tekmi na Zlati lisici, ni ne pravno, še manj pa moralno korektno. Biti moralno razsoden je v športu veličastna vrlina – še posebno zato, ker šport premore tudi kategorijo fair-playa, česar politika, gospodarstvo (ekonomija) ali kultura nimajo. Včasih, ko se moralno motri neka zagatna situacija, je treba biti (postkonvencionalno) moralno razsoden, ne pa nasedati svojim čustvom in biti slepo ‘ZA’ (nekaj, kar je povezano z nekim športnim idolom oziroma boginjo, ‘kraljico’). In to sedaj leti na vas, spoštovani bralci in bralke – ker Massiju v tem kontekstu ni pomoči. Tina Maze je zgolj nasedla profitni logiki ‘njenega’ Massija. Krivica se tokrat dela SZS. In če bi na koga morala biti v tem trenutku jezna Tina Maze, je to po moji moralni percepciji seveda Andrea Massi, in ne SZS.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kam spada to sankanje po Zagrebu?

http://www.rtvslo.si/sport/zim...e-zagreb/411668

hysterical-1.gif


Korošica je požela glasen aplavz gledalcev in se jim po prihodu v cilj zahvalila v hrvaščini. Dejala je, da bo gotovo izkoristila vaučer za turistični obisk na Hrvaškem, ki so ga dobili vsi udeleženci revialne tekme.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.010
2.732
113
Seveda ga bo izkoristila, kar spremljaj bolha.com. Zihr bo kmalu oglas za ta vaučer @ 90k€ ali najboljsemu ponudniku
evil.gif
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.723
-1.002
113
145 km SZ od Opatije
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:

Korošica je požela glasen aplavz gledalcev in se jim po prihodu v cilj zahvalila v hrvaščini. Dejala je, da bo gotovo izkoristila vaučer za turistični obisk na Hrvaškem, ki so ga dobili vsi udeleženci trivialne tekme.

Fixed