Mazejeva se želi posloviti z Murko sceno

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
"Na Kolodvorski se ni moč iti dobrega novinarstva. To je splošen problem slovenskega novinarstva, tudi urednikov, a v športu je s tem še težje, kot drugje. Novinarji so povezani s športniki, nemalokrat so njihovi navijači, občudovalci. Tu so pokrovitelji, mnogo je različnih interesov. Veliko takšnih novinarjev je tudi na RTV. Mlajši te navade prevzemajo od starejših. Tina Maze je za večino med njimi njihova junakinja. Drugi, ki jim je vseeno, pa z njo ne želijo imeti poklicnih nevšečnosti. Ne glede na to, kaj počne, kako se obnaša, kakšen je njen odnos do profesionalnega novinarstva. Če pokažeš obe plati Tine Maze, odlično športnico in zelo problematično osebnost, ti tega seveda ne upajo preprečiti, vsekakor pa si ne prislužiš simpatij. Prej obratno, delo raje dajo drugim, bolj prilagodljivim. Sistem, ki se je uveljavil na RTV ne prenaša jasnih misli in ostrih kritik, ne nagrajuje načel in se ne zmeni za novinarsko profesionalnost. A kar je najhuje, tam nikdar nihče ne reče bobu bob."
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Sebe ne moreš štet.
wink-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

http://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-trac/misa-molk-popljuvala-tino-maze

Miša
priden.gif


Citat:

Lisičje slovo

Z vsakim uspehom Slovenca, ki mu karkoli že uspe, lahko celo največja neumnost, se počutimo bolj ponosno slovenski. Ker nam ponosa enostavno primanjkuje. Ker smo vzgojeni k skromnosti. Če že ne mi, pa se nekje v nas prebudi gen ponižnosti. Ponos ni samodejno vtkan v naš značaj. Mora biti sprovociran, spodbujen, izzvan s kakšno žaljivko, nezaupanjem, sumom, napadom.
Bolj kot s suverenim ponosom se v vsakdanjiku v soočanju mnenj prehranjujemo z aroganco ali bentenjem za šankom.

O slovesu Tine Maze, ki je imel nepredvidljive podaljške, ne zmorem in ne smem soditi. Veliko, res veliko je naredila za slovenski šport, za slovenski ponos, ki nam ga hitro umanjka in se ga prav tako hitro nalezemo in si ga lastimo. Delno si ga verjetno lahko, čeprav se v finančne zgodbe zaradi pomanjkljivih informacij in nevednosti ne bom spuščala.

Je pa dejstvo, da se hitreje in boljše družimo kot pa razidemo in poslovimo. Ne znamo se poslavljati. V krču smo. Želimo izpasti kar se da dobro, naštimamo si plan a, b, in c, in kalkuliramo, kateri bi bil za nas najboljši. Pa naj si gre za povsem intimne odnose, ali pa za slovo od slave in uspehov. V obeh primerih v lastni stiski vlečemo podaljške, iz katerih želimo še kaj iztržiti, ne da bi ob tem očividcem ušla iz spomina naša najboljša podoba.

Točno to se je zgodilo naši Tini. Težava s slovesom. Preveč konceptov. Klavrno slovo.

Kdaj se bo pa Miša poslovila
hysterical-1.gif


Enih 20 let se že poslavlja po pisarnah.
evil.gif
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.703
2.345
113
Pomurje
Pri meni je Tina dokončno odjebala, ko se je s čelavim spajdašila.

To je moje osebno menjenje, ki nima teže napram njenim doežkom, katerim dam kapo dol.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Pri meni je Tina dokončno odjebala, ko se je s čelavim spajdašila.

To je moje osebno menjenje, ki nima teže napram njenim doežkom, katerim dam kapo dol.

Baje bo v Švici dobila delo kot komentatorka.

No, to bi pa rad slišal njeno špraho
evil.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.388
1.354
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Pri meni je Tina dokončno odjebala, ko se je s čelavim spajdašila.

To je moje osebno menjenje, ki nima teže napram njenim doežkom, katerim dam kapo dol.

Baje bo v Švici dobila delo kot komentatorka.

No, to bi pa rad slišal njeno špraho
evil.gif

Jaz bi rad slišal njeno angleščino na Eurosportu
grin1.gif
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Haha ...

Več kot očitno je, da je Tina naredila nekaj izjemnega, saj zadeva okrog nje nikakor ne pojenja ... čeprav vem, da je vse "all about the money" in da to nima nič s pripadnostjo narodu (o tem me ne bodo več pumpali) tudi vem, da smo ob njenih nastopih vseeno uživali. Ker pa je vse minljivo, bomo tudi nanjo pozabili. Kot na Peterko. Pa na Koširja. Skorajda tudi na Križaja (čeprav se stari prdec še vedno pojavlja v tisku
evil.gif
).
Edini, ki ne bo nikoli pozabljen, je "naš" Tito. OK, Janša mu je zlo blizu
evil.gif

Opcijsko pa mogoče še Snečko
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tito je naredil res nekaj izjemnega, ne moreš takega carja primerjat s korošico.

Velika razlika je če npr. umre ali preneha z delom neka oseba, ki je dala delovna mesta, kakše izum, od katerega je imelo celo človeštvo koristi in če preneha neka smučarka, ki je delala za svoj žep, gledalci pa so imeli le šov pa še žepe jim je praznila.

Prav nobene škode, ker že jutri je na sceni nova showgirl ipd. Konec tedna se spet vrača Vonnova.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.870
5.138
113
za dobrim konjem se vedno kadi.
pa če vas večina tu po trepalnicah tango pleše :D
Če bi bila tina nula kot si eni želite nebi mela Milka napisa na čeladi, nepi še po dveh letih vlekla denarja pri sponzorjih, nebi bila na eurosport kot strokovni komentator, nebi bila povabljena v Alta Badio itd itd itd...
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.870
5.138
113
veš kak se sekira za to kaj simbolizira takrat ko pride nakazoli.
verjami da majn kot ti
smile-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Snecer je to ze v sredo videl, ko je bilo objavljeno v medjih, a ni zelel objavit, ker negira njegove izjave o tem, da Tine izven SLO niche ne obrajta.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No, no pubeca.

Ta prispevek je naredil njen novi delodajalec, s katerim je pač želel razložiti gledalcem na eurosportu, kdo je neznanka, ki tolče čudno angleščino.