MapSource; problem pri nalaganju kart na garmina

Nextor123

Zelenc'
5. jul 2010
8
0
1
Pozdravljeni!

Imam MapSource (6.16.2) in naložene karte AR 3.0, CNE 2011.10, SCG Route 2.20 in AdriaTOP 2.21, ki so vse iz uradne strani garmina in original odklenjene, ampak ko vse te karte v mapsourcu označim in jih pošljem na mojega nuvija 350 ali na Garmin Mobile PC mi naprava kart ne zazna.

V čem je problem? Se mogoče kje zadeva prekriva in zato ne zazna?
sprasujem se.gif
 

Frko

Pripravnik
24. jan 2008
649
0
16
Si pogledal na napravah pod Orodja - zemljevidi o zemljevidih, da niso mogoče odkljukani?

LP
 

Nextor123

Zelenc'
5. jul 2010
8
0
1
Na garmin napravi je onemogočen gumbek "o kartah", čeprav je na sd kartici v mapi garmin, img datoteka "gmapsupp.img" velikosti 2,35GB.

Na Garmin Mobile PC pa je med kartami samo adriaroute in še to ne moreš niti iskat po naslovih, ker vrne napako: "Detailed maps are required to use this feature. Visit www.garmin.com for more information". Mobile PC tudi napačno zazna velikost img datoteke 1,75GB, čeprav je celoten img velik 2,35GB.

Poskusil sem tudi z gmaptoolom in unlocked img kartami, ampak isto, ne dela ne v garminu nuvi 350, ki je posodobljen na zadnji update in ne na Garmin Mobile PC.

stupid-1.gif



lejko: JA! Kako to rešit?
 
Nazadnje urejeno:

gr69

Guru
15. dec 2009
11.350
2.432
113
še v SLO - ampak komaj
da se izogneš prevelikim img-om rukni najprej gor CN (ozr del - da ostaneš pod 2 GB) - tega potem iz gmapsupp.img preimenuj v gmaprom.img (v sami napravi - 350tki!!) - potem pa ostalo naloži gor (ti bo naredilo novo gmapsupp.img)

za mobile PC pa nisem siguren ali podpira gmaprom.img - potem pač enako logiko - sicer pa preimenuj v gmapsuppNEKAJ.img - in pač "preklapljaš", da za vsako preimenuješ v gmapsupp.img (vem - je bukovo - samo kaj češ)
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.590
696
113
toti Maribor
CNE 2011.10 pošlji na SD, vse ostalo pa na napravo. V tvojem primeru je file prevelik. Samo CNE ima skoraj 1,90GB.