Mal sanjarim in upam

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Po netu mal gledam za zgodovino ki mi je še vedno pri srcu. Mah glih čas mam. Zanima me, kako je s temi kaj pri nas. Pa se takle uvoženo sploh da registrirat?
Sam je to lep avto meni
cheer.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Za moje pojme je lahko ena težava in to so izpušni plini. Če se ne motim, vsi avti, ki so mlajši od leta 97 že avtomatsko izpolnjujejo te pogoje in tako rabiš papir od proizvajalca oziroma pooblaščeni prodajalec ti zrihta, da izpušni plini ustrezajo tem standardom.

Tako imam v spominu, tako da mogoče sem kaj falil.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Ma kaj pa vem..., za 35k €, si osebno nebi nikoli kupil 15 let starega Opla....
Za tak denar dobiš že veliko boljši športni avto, letnik 2000+,, ki je, gledano s tehnološkega vidika svetlobna leta pred Omego, katere korenine segajo v 80-a leta prejšnjega stoletja.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Če je EURO2 jo brez problema uvoziš... Kar pa tale avto ni... tko da lohk tolk počakaš da rata oldtimer....
smirk-1.gif
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
He he eno tako je imel en švab, ki je imel vikend na Bledu ufff kolk je to šlo od želežniške postaje do želežniške postaje
aplauz.gif
sem pozabil čas bilo pa je zelo hitro.
Ne zgleda ne vem kaj amapk napis Lotus naredi svoje
aplauz.gif
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
Takrat v tistih časih je bila to neke vrste alternativa BMW M5 Evo (E34) ki je imel 3,8L vrstni šestvaljnik in 340KM!

Tole je biu poleg mrgastega E500 AMG in E60 AMG edini stroj ki je papcal Bavarca!

Ampak imajo svoj čar te stare pošasti...namreč ponujajo tisti čisti užitek v vožnji in popoln stik in občutek nadzora!!!

tega danes ni več...je preveč elektronike in preveč dajejo na varnost ki sama po sebi ni slaba naložba a dodaja težo in omejuje oblikovanje...kar se pozna pri razmerju moč/teža!!!

Meni osebno je ta avto HUD in je eden tistih ki se je vpisal v zgodovino kot legenda....posebnež v svoji klasi!
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Bemu.... pol ne bo nič s sanjami
cry12bpy.gif
. Kako je s temi mišicami pri nas.
Nekdo je rekel, da je to prestaro za ta gnar. Maš prov. IN tehnologija je old. Sam to je klasica. Vroča klasica
cheer.gif
. ki marsikaterega novega dol da. Za šalo. Poleg tega, če češ to vozit na meji, veš kaj je meja.
Kakor koli to so moje sanje. Drage sanje.
cry12bpy.gif