"lovec" ali "plen"

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ej, ne govor zame, jst sm še vsakmu povedala, če ne drugač pa na grd način odj***i

sej ni problem prašat, še najboljš je to, glih zarad tega ja, da veš kje si, sam.....
bonk.gif
pa če se na glavo postaviš pa ne ne bom več razlagala zakaj in kako
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ja tisto najstnisko "a bi hodil/a z mano sigurn ne"
smirk-1.gif
se pač dogajajo različne stvari, so namigi, so pogledi, pa mal bolj razložiš stvar, pa rečeš stvar je taka pa taka...
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
no sam recimo grisbi, kok časa bi pa bila lovec? pa da te recimo tip še vleče za nos pa zavaja
stupid-1.gif

Saj če te zavaje se večinoma vidi,..če nisi tako zacopan, da gledaš samo s srcem,..potem je jeba. Drugače pa preden pride do te popolne zatreskanosti pa obožujem te igrice, spogledovanja, osvajanja, dobivanja feedbackov,...V vsakem primeru pa neskončno časa ne bi čakala-odvisno od tega koliko bi me tip pritegnil.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Drugače pa preden pride do te popolne zatreskanosti pa obožujem te igrice, spogledovanja, osvajanja, dobivanja feedbackov,...

omg...zakaj enostavno, če je lahko zakomplicirano...
crazy1.gif


a je težko pridit do tipa, pa mu npr rečeš: zdravo, sem XXX. zdiš se mi vredu in bi rada šla s teboj na kakšno pijačko, če si za.

najboljši nastop sem dobil od ene bejbe: v lokalu stopila do mene, mi malenkostno zasukala glavo, me vroče poljubila, pogledala, pa rekla: sorry ker motim. če si za pijačko se lahko zmeniva. in potem je odšla nazaj do kolegic.

najprej sploh nisem vedel kaj nej naredim - totalen šok. gledal ko tele v nova vrata
bonk.gif

kolegi vsi utihnili. noben nič reku...šele čez nekaj cajta sem k sebi prišel...itak da sem šel do nje (huda bejba) za nadaljne napotke
redface-1.gif
 

mhmm

GIFtedALTER 08
22. jul 2007
2.370
0
36
Citat:
Uporabnik Ares pravi:



najboljši nastop sem dobil od ene bejbe: v lokalu stopila do mene, mi malenkostno zasukala glavo, me vroče poljubila, pogledala, pa rekla: sorry ker motim. če si za pijačko se lahko zmeniva. in potem je odšla nazaj do kolegic.
hysterical-1.gif

Moj nov idol. Do zdej mi je bil ynos.
cool-1.gif
 

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
omg...zakaj enostavno, če je lahko zakomplicirano...
crazy1.gif


a je težko pridit do tipa, pa mu npr rečeš: zdravo, sem XXX. zdiš se mi vredu in bi rada šla s teboj na kakšno pijačko, če si za.

Podpis
aplauz.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Zanima me kolk jih gre direktno s tem pristopom? Ker tak pristop zna bit "žaljiv" do napadenega
hysterical-1.gif
in zna odreagirat drugače kot morda bi. Sploh, če so kolegi zraven.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Zanima me kolk jih gre direktno s tem pristopom? Ker tak pristop zna bit "žaljiv" do napadenega
hysterical-1.gif
in zna odreagirat drugače kot morda bi. Sploh, če so kolegi zraven.

"žaljiv"? no, v bistvu je vse odvisno kako bejba zgleda (če je dobra je to fejst fajn, če je pa čebulna, pol je pa kriza). Ker je tak pristop bolj na ravni čudeža kakor pa vsakodnevnega pojava, itak da sploh ne veš kako bi odreagiral...
 

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Ok, saj lahko malo preveriš ½teren½
wink-1.gif
Samo v nedogled nekaj namigovait pa tudi ne gre.... Sploh ker vsi tipi pan ne štekajo/mo vedno ženske namige (sploh kakšne *diskretni po ovinkih* kjer skoraj dešifrant potrbuješ). Če nakoga povabiš na pijačo in te pa zavrne, pa tudi ni konec sveta. Saj je takrat še v fazi skoraj ali pa čisto neznanca.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik mp_63 pravi:
Sploh ker vsi tipi pan ne štekajo/mo vedno ženske namige (sploh kakšne *diskretni po ovinkih* kjer skoraj dešifrant potrbuješ).
A kdo šteka te "namige"? Ker jest ga takoj vzamem za inštruktorja....
redface-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik mp_63 pravi:
Če knjigo napiše in proda, takoj razprodana, tip pa milijarder od zaslužka
hysterical-1.gif

jep...J.K.Rowling bi bla beračica proti njemu...
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Drugače pa preden pride do te popolne zatreskanosti pa obožujem te igrice, spogledovanja, osvajanja, dobivanja feedbackov,...

omg...zakaj enostavno, če je lahko zakomplicirano...
crazy1.gif


a je težko pridit do tipa, pa mu npr rečeš: zdravo, sem XXX. zdiš se mi vredu in bi rada šla s teboj na kakšno pijačko, če si za.

najboljši nastop sem dobil od ene bejbe: v lokalu stopila do mene, mi malenkostno zasukala glavo, me vroče poljubila, pogledala, pa rekla: sorry ker motim. če si za pijačko se lahko zmeniva. in potem je odšla nazaj do kolegic.

najprej sploh nisem vedel kaj nej naredim - totalen šok. gledal ko tele v nova vrata
bonk.gif

kolegi vsi utihnili. noben nič reku...šele čez nekaj cajta sem k sebi prišel...itak da sem šel do nje (huda bejba) za nadaljne napotke
redface-1.gif

grin1.gif
to kar sem napisala velja tudi za po prvem stiku,...potem ko se že nakj dogaja med dvema...
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
itak da se uživa v tem...flirt je vedno zabaven...vendar samo do določenega cajta - cel večer se pač nobenemu ne da samo spogledovat preko sobe
grin1.gif

noben ne govori da bi se morala takoj dol dat...lahko pa se - če ti pač paše, a ne?
grims-1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
No če bi dobro prebral, bi videl, da sem napisala, da se to ne počne predolgo,...tudi potem,ko se vzpostavi stik ne,...

Ne hvala,...mi ne paše oz. mi še ni zapasalo
smirk-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
sej vem da si to napisala...saj se strinjam s tem, vendar se zdej poraja vprašanje: koliko časa je za nekoga "dolg cajt"
grin1.gif


nikoli ti še ni zapasalo da, ko si vidla nekoga da bi ga "položila"?
shocked-1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
To je težko spravit v dneve, samo več kot kak mesec ne, razen če je dvojnik Reynalda Gianecchini-ja
grin1.gif


je 2x,...čist adijo, erotično privlačen, samo sem bila obakrat v vezi, tako da sem šla raje domov preden bi naredila kako neumnost,...da mi je zdaj žal najbrž ni treba razlagat
grin1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
To je težko spravit v dneve, samo več kot kak mesec ne
Mesec!!!?? Čak mal, ti ga cel mesec spravljaš ob pamet (rajcaš, namiguješ,...) predno greš delat kakšen bolj konkretni korak?
shocked-1.gif


Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
je 2x,...čist adijo, erotično privlačen, samo sem bila obakrat v vezi, tako da sem šla raje domov preden bi naredila kako neumnost,...da mi je zdaj žal najbrž ni treba razlagat
grin1.gif
ja no, vidiš! Pol se ti je že zgodilo da bi v enem večeru se dol dala! Prej si pa rekla da ti še nikol ni zapasal...
17758-icon_confused.gif