Kaj ženske vidijo na starejših moških?

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.564
136
63
Citat:
Uporabnik cnpod pravi:
Ej, priznam, da sem se krepko nasmejal... Ne samo vsebini posta, tudi atributom tvojega alter profila.
In kaj je smešnega na mojem alter profilu?? hm....
tongue-1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik cnpod pravi:
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
V nemčiji je bil do nedavnega najbolj sexi prav schumaher, pa ni ne mlad ne lep :D imel (ima) pa mucho šuškov. Tako to gre.
Zna biti, da se je kljub nespremenjeni količini šuškov število kandidatk drastično zmanjšalo odkar je njegova mobilnost znatno omejena...
Mnogo bolje je namreč, če imaš takšno blagajno, da hodi sama za teboj kot pa, če jo moraš voziti na vozičku ...
wink-1.gif
evil.gif

pa fajn je če je blagajna živa, ker drugače večino itak poberejo potomci (velja za zelo stare)... v primeru nemobilne blagajne imaš lahko več svobode.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
No ja, moj foter ma mlajšo. 35 let mlajšo (on 65, ona 35). Pa nima keša ne dobrega avta ne karkoli drugega, materialnega. Enim babam očitno pašejo bolj izkušeni, stari pa zgleda tud še obvlada.

Sicer pa poglejte kaj z današnjimi moškimi. Do 35 je mamin sinko (po alter teoriji mora itak živeti doma dokler ne našpara za stanovanje), od 35-45 je kriza srednjih let (kakšen športni avto, klade babe itd..). Po 45 je pa že kategorija, o kateri govorimo.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
No ja, moj foter ma mlajšo. 35 let mlajšo ( on 65, ona 35 ). Pa nima keša ne dobrega avta ne karkoli drugega, materialnega. Enim babam očitno pašejo bolj izkušeni, stari pa zgleda tud še obvlada.

Sicer pa poglejte kaj z današnjimi moškimi. Do 35 je mamin sinko (po alter teoriji mora itak živeti doma dokler ne našpara za stanovanje), od 35-45 je kriza srednjih let (kakšen športni avto, klade babe itd..). Po 45 je pa že kategorija, o kateri govorimo.
moj oči je pa močnejsi kukr tvoj oči...
oziroma tak občutem dobim pri tvojem računanju 65 - 35 = 35
evil.gif

a johanes je tvoj fotr?
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Če me pa že kdo vpraša bom odgovorila:
1. denar (sploh če je to uspešni starejši moški) torej je ženska tipična sponzuraša/cashpi..a
2. očitno ima problem sama s seboj, ker si išče v starejšem moškem očeta...

Protiargumenti, vir: zapis s spleta:

Na mladih v današnjih časih svet pač dejansko ne more stati!

Argumenti:
1. Še nikoli v zadnjih 50-ih letih mladi niso bili manj zainteresirani za politiko. Torej se jim (veliki večini) za bodočnost - hebe.
2. Še nikoli v zadnjih 50-ih letih mladi niso bili bolj neprizemljeni, kot so danes. Vzroki: brezperspektivnost, internet, in še mnogo drugih dejavnikov.
3. Še nikoli v zadnjih 50-ih letih mladi niso bili bolj nesamostojni. Tu spomnim na veliko število mladih, tako fantov, kot deklet, ki živijo v hotelu mama. In jim to stanje seveda popolnoma odgovarja. Celo želijo si, da bi trajalo in trajalo...
4. Še nikoli v zadnjih 50-ih letih niso bili mladi v tako velikem odstotku poleg alkohola tudi na drogah. Da je to dobro? Aja?
5. Še nikoli v zadnjih 50-ih letih mladi niso bili manj sigurni vase. V mnogo preveliki meri se zanašajo se na informacije s spleta, na google, na wiki, namesto na svoje izkušnje, ki edine štejejo!

Znanje mladih, ki pridejo s fakultet, pa je, po izjavah nekaterih slovenskih profesorjev, pa tudi delodajalcev - porazno.

Da bom prav razumljen: ti, o katerih govorim, so v (veliki) večini!
Svet pa bi lahko stal na mladih le v primeru, da večina ne bi bila takšnih, kot sem jih opisal...

Pa še to: trije mladi Slovenci, ki so uspeli na Kickstarterju, pač ne morejo spremeniti precej slabega vtisa o mladih Slovencih!

Moja pripomba št. 1: Če svet pač ne more stati pretežno na mladih, ni čudno, da stoji pretežno na starejših...
evil.gif

Moja pripomba št. 2: Če so mlade ženske dnevno skoraj pol dneva na spletu (kar so!), jih lahko z realnostjo realnega sveta, katera je, mimogrede, v današnjih časih NUJNO potrebna, lahko seznani le dosti starejši moški... Vrstnik jih pač ne more (glej sliko).


2162621-xobo.jpg.pagespeed.ic.YhNdQb4bm3LVxCOB7jjX.jpg
 

Priponke

  • 2162621-xobo.jpg.pagespeed.ic.YhNdQb4bm3LVxCOB7jjX.jpg
    2162621-xobo.jpg.pagespeed.ic.YhNdQb4bm3LVxCOB7jjX.jpg
    77,9 KB · Ogledi: 250
Nazadnje urejeno:

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Hvala, dodaske. Mislim, da se lahko tema (kar) zapre. Smo povedali vse bistveno.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.235
5.599
113
Citat:

Moja pripomba št. 1: Če svet pač ne more stati pretežno na mladih, ni čudno, da stoji pretežno na starejših...
Seveda, če stari prdci nočejo prepustiti dela mlajšim in bolj sposobnim, kot kaže se bo njihova era končala šele ko jih bodo odnesli v grob.
In vmes bo vsaj 1 generacija zafurana.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Citat:

Moja pripomba št. 1: Če svet pač ne more stati pretežno na mladih, ni čudno, da stoji pretežno na starejših...
Seveda, če stari prdci nočejo prepustiti dela mlajšim in bolj sposobnim, kot kaže se bo njihova era končala šele ko jih bodo odnesli v grob.
In vmes bo vsaj 1 generacija zafurana.

Ne gre za prepuščanje dela mladim.

Je pa zaskrbljujoče tvoje mnenje, oz formula:

mlad = BOLJ sposoben
star = manj sposoben. Ali celo: nesposoben.

In ravno zaradi takega mnenja praktično NIHČE V SLOVENIJI, starejši od 45, ali 50 let, ne dobi več dela, službe. Če jo išče.

Če pa želte, da starejši zapustijo aktivno delo že z 40, 45 leti starosti, pa ni problema.
evil.gif

Dajte jim pokojnine, kot da so delali do 65-ega, pa bo vse v redu.
V redu za 45-letnike, pa tudi za mlade, ki bi (že) 45-letne proglasili za nesposobne.
 
Nazadnje urejeno: