"lovec" ali "plen"

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Govora je v primeru, da sem jaz lovec
grin1.gif
Ni bilo govora o tem po koliko časa jaz popustim...

Ok, mogoče maš prav, sem se narobe izrazila,...se popravljam,..se mi še ni zgodilo, da bi se dol dala v enem večeru,...tako bo bolje
grin1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Govora je v primeru, da sem jaz lovec
grin1.gif
Ni bilo govora o tem po koliko časa jaz popustim...
ja, ja...sej - govoriva ko si ti lovec. Torej en mesec bi namigovala pa to....
sedaj pa vprašanje: kako bi ti vedla da je on dal zeleno luč ?

Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
se mi še ni zgodilo, da bi se dol dala v enem večeru,...tako bo bolje
grin1.gif
ampak žal ti pa je
grims-1.gif
 

bounty

Pripravnik
3. sep 2007
44
0
6
Se mal spraviš prebirati tole temo in kaj dobiš ven... Polno enih levih odgovorov, ki sploh niso v kontekstu...
Vem, da je na Alter sceni druga politika, kot na suxu, sam vidva bi se resno lahko enkrat po**kala, povabila še ynosa, da nebi kej joku, pa nehala ircat
crazy1.gif
.
Res je skoda dobre teme
rolleyes-1.gif


Pa ne me napadat... Samo svoje mnenje izražam-tako kot vidva
rolleyes-1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Nimam te za kaj napadat, ker si, tako kot si rekel, samo izrazil svoje mnenje,...in ne ircava ampak izmenjujeva mnenja o tematiki oz. sorodni tematiki, ki je v tem topicu,...kje je tu napaka ne vem,..se lahko mirne duše vključiš v debato in še ti kaj poveš o tem..
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:

Da ti daje zeleno luč pa itak vidiš prek feedbackov,...vidiš, da si želi istega kot ti, vidiš v njegovem obnašanju do tebe, še posebno koiko pozornosti ti nakloni v družbi, smsjih, govorici telesa, pogledih, "naključnih" dotikih
evil.gif
...




dobro, ok. vidiš da si isto želi imet razmerje pa to...sam kdaj je to, to. kdaj je tist trenutek ko ti zveš da sta par. to mene zanima. ker spraševanje nekoga v smislu "bi bila ti moja ..." se mi zdi butasto...

ali ti pripelješ do trenutka sta si čisto skupaj in potem njemu daš odločitev ali bo poljubil ali čakaš da bo on naredil ta korak (ali dokler tebi ne dopi*di)... recimo da je poljub eden od zelenih signalov - kaj vse je še "zelena luč" za vezo?
 
Nazadnje urejeno:

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik ynos pravi:

Ti vse tko planiraš? Kaj pa spontanost?
confused-1.gif




jaz sprašujem grisbi, če ona planira...

drugač pa jest glih ne verjamem v spontanost - vsaj ne v vlogi lovec -> plen.

če si se že odločil za vlogo lovca, potem je to planiranje.

spontanost rata če se oba odločita za vlogo lovca - to pa je zlo zanimiva situacija...
 
Nazadnje urejeno:

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Pojmam nimam,..to je tudi pri meni eno od vprašanj s katerim se po navadi po prvih poljubih/sexu tudi sama ubadam,...včasih uberem kako malo zvito taktiko, pa rečem, da sem nekam povabljena, pa da mi je bilo izrecno naročeno, da naj fanta s seboj pripeljem,..pa potem čakam na reakcijo
evil.gif


Glede prvega koraka,...odvisno od situacije,...če vidim, da tipu ni čisto jasno kaj želim, naredim konkretno prvi korak, drugače pa počakam, da se kavalir odloči in naredi to
evil.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
madonca si zvita ko presta...
grin1.gif


i love it!
roza.gif


ja, ti zeleni signali za začetek veze so čist adijo pamet - nekateri razumejo že najmanjše "gibe" kot zelena luč...nekaterim je še poljub premalo....ne vem...tud sam se sprašujem kaj bi blo tko "univerzalnega" da bi ona zastopila da to je to...