Ločitev in delitev premoženja

bula

Fizikalc
3. sep 2007
453
26
28
Pravilen pristop je, če greš zvečer v gostilno na pir in te ni več nazaj. Tako ti baba ne pobere polovice (ker ji pustiš vse, drugače te pa iztoži)..........ti maš pa mirne živce kar je pa tudi veliko vredno............... ;-))
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Pravilen pristop je, če greš zvečer v gostilno na pir in te ni več nazaj. Tako ti baba ne pobere polovice (ker ji pustiš vse, drugače te pa iztoži)..........ti maš pa mirne živce kar je pa tudi veliko vredno............... ;-))

Najbolj enostavno je vse zagonit in živet v najemu.

Kaj imate vsi brezposelne šiptarke ali pa bosanke, da jim ne pripada polovica, ampak dosti manj?
Ti pa nisi najbolj razgledan, kali? Šiptarke ne moreš imeti, će nisi sam šiptar.

Izgleda da mu je pustila tudi računalnik, ker se je oglasil.

Takim teletom kot si ti, se da odgovarjat tudi preko telefona.

Zino, deliš lastno izkušnjo?
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.557
6.162
113
Najbolj enostavno je vse zagonit in živet v najemu.


Ti pa nisi najbolj razgledan, kali? Šiptarke ne moreš imeti, će nisi sam šiptar.



Takim teletom kot si ti, se da odgovarjat tudi preko telefona.

Zino, deliš lastno izkušnjo?

Dragi forumski kolega.
Ne moreš tako govoriti z ljudmi, ki jih ne poznaš. Sicer pa, nismo ti mi krivi če si popušil. Nisi edini, samo malce si že v letih za take stvari.
Bajta ti je izgleda ostala zaradi tega, ker se je tvoja preselila k ljubimcu in je ne potrebuje. Boš pa malce odprl denarnico, ali pa kakšno kredo vzel, da boš revo izplačal. Želim ti veliko sreče...
Aja, pa tele te je naredil.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Dragi forumski kolega.
Ne moreš tako govoriti z ljudmi, ki jih ne poznaš. Sicer pa, nismo ti mi krivi če si popušil. Nisi edini, samo malce si že v letih za take stvari.
Bajta ti je izgleda ostala zaradi tega, ker se je tvoja preselila k ljubimcu in je ne potrebuje. Boš pa malce odprl denarnico, ali pa kakšno kredo vzel, da boš revo izplačal. Želim ti veliko sreče...
Aja, pa tele te je naredil.

Kvečjemu bik, če že hočeš pametovat.

Odgovor v temo sem napisal, ker vlada neko splošno prepričanje, da babi avtomatsko pripada vsaj pol nepremičnin(e), po možnosti avto, čoln ... in tako marsikdo vztraja ravno zaradi tega.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.557
6.162
113
Kvečjemu bik, če že hočeš pametovat.

Odgovor v temo sem napisal, ker vlada neko splošno prepričanje, da babi avtomatsko pripada vsaj pol nepremičnin(e), po možnosti avto, čoln ... in tako marsikdo vztraja ravno zaradi tega.

Kaj se sedaj vadiš.
Saj ni nič narobe če si pušnil.
Bik si pa trenutno lahko samo ti, saj ti je izgleda nasadila roge, momak.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.557
6.162
113
Pa od kje ti ideja, da sem pušnil?

Ne sodi drugih po sebi, če si (večni) poraženec.

Od kje pa tebi ''večni''? :)
Zakaj se sedaj jeziš na nas?
Če se ne bi hvalil, kako si dobro prišel skozi, sploh nihče ne bi vedel, da te je baba nažogala.
Saj če nisi ravno smotan, boš dobil kakšen replacement.
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Kvečjemu bik, če že hočeš pametovat.

Odgovor v temo sem napisal, ker vlada neko splošno prepričanje, da babi avtomatsko pripada vsaj pol nepremičnin(e), po možnosti avto, čoln ... in tako marsikdo vztraja ravno zaradi tega.
Če se da izračunati, koliko je kdo doprinesel k skupnemu premoženju, se seveda razdeli po prispevku. Tako si lahko tudi ob 80% premoženja, ne samo polovice. :)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.153
113
Kaj če bi se šli prepucavat v kakšno drugo temo in naj ta ostane za realne nasvete. Še vedno čakam na nasvet, kako ustrezno postopat.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.210
5.236
113
Hin jo rihtas. Pameten, kot je povprecen alterjevec in organi pregona kot so v Sloveniji, ne more iti nič narobe. Ostane ti bajta, otroci, v glavnem vse, kjer ona itak ni imela nič zraven in svet je spet lep in fer... Še problemi, za katere je bila ona kriva, znajo ostat
 
Nazadnje urejeno: