Ljubljana - brezvezno mesto?

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Snemanje s policisti je bilo kasneje. Je bilo za zelo odmevno po komentarjih in delitvah da mu je mafija izbrisala objavo. Morda celo grožnje v mesengerju.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
in spet bodo nastali davkoplačevalski stroški po nepotrebnem, ko bi KRETENI od VARNOSTNIKA in POLICIJE uporabili zdravo pamet.

Ne, kreten od fotra.

Na področju urgence parkiranje ni dovoljeno in tako je za vse. Kolikor vem, ravno ti rad pojamraš nad kulturo ljudi na cestah, ki pa je v k.urcu ravno zaradi tovrstnega razmišljanja. Ker gre za mojega sončka, bi pa varnostnik lahko malo pogledal skozi prste, "saj bom itak takoj nazaj in bom premaknil avto". Egotrip in brezbrižnost do ostalih brez sledi samorefleksije. Če nam kaj ni všeč, je pa tukaj vedno naš prijatelj telefon, s katerim bomo vsem prijateljem na facebooku pokazali kako so se grdi policaji obnašali do nas.

Krasni novi svet.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.162
3.088
113
Bolj za lasten info: kako lahko z lastnim prevozom prideš do urgence? Ali, da si sam poškodovan ali, da spremljaš poškodovanega.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Če bi bili varnostniki količkaj prisebni bi sami prestavili avtomobil...medtem ko je otroka v šoku nesel noter. Ampak žal otrok ni prvorazredni.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

To pri nas ne boš doživel, ker se pleh pri nas velikokrat vrednoti skorajda enakovredno otroku.

EDIT: enkrat je bila tema na alterju ali še celo na Mobisuxu o rešilcu na nujni vožnji in umikanju. In je en (še vedno aktivni) uporabnik napisal, da on pa se rešilcu že ne bo umikal na pločnik/bankino, ker lahko pošoba svoje (pre) velike feltne na sicer ničkaj "premium" vozilu (takrat popularna F&F scena)...
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Če bi bili varnostniki količkaj prisebni bi sami prestavili avtomobil...medtem ko je otroka v šoku nesel noter. Ampak žal otrok ni prvorazredni.

Nimajo niti približno pooblastil za kaj takega in lahko takoj letijo iz službe, da ne omenjam vseh težav, ki bi jih imeli z instagram fotrom, če bi bil en ventilček podrajsan.

Imajo pa po drugi strani pooblastilo, da ti povejo, da ne smeš parkirati na površini kjer ni dovoljeno parkiranje. Saj ni neka jedrska znanost.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Glede na sliko poškodovanca, ni šlo glih za neke "smrtne" poškodbe in bi sinko brez problema lahko počakal par minut brez očeta, da le ta kulturno parkira. Če bi bil v smrtni nevarnosti bi itak z nosili zunaj čakali. ;)

In varnostnik je to vedel, zato se je inatil do konca.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Nimajo niti približno pooblastil za kaj takega in lahko takoj letijo iz službe, da ne omenjam vseh težav, ki bi jih imeli z instagram fotrom, če bi bil en ventilček podrajsan.

Imajo pa po drugi strani pooblastilo, da ti povejo, da ne smeš parkirati na površini kjer ni dovoljeno parkiranje. Saj ni neka jedrska znanost.
20191014_140019.jpg
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Trač medij stranke SDS.


Brezposeln oče, rojen 5. oktobra 1976. Očitno res nima treh čistih, da gre svoj EMŠO javno objavljati. Najprej ni hotel podpisati plačilnega naloga. Kazen pa je za:

(1) Z globo od 200 do 400 eurov se kaznuje posameznik, če:
8. ravna v nasprotju z drugim ali petim odstavkom 45. člena tega zakona

2. odstavek (45. člen: Ukrepi varnostnika)
(2) Uporaba ukrepov od 4. do 8. točke prejšnjega odstavka zoper uradne osebe zavodov za prestajanje kazni zapora, policije, obrambnih sil ter drugih uradnih oseb državnih organov in lokalnih skupnosti, ko na varovanem območju opravljajo svoje uradne naloge, ni dovoljena.
5. odstavek (45. člen: Ukrepi varnostnika)
(5) Oseba se je dolžna ravnati v skladu z ukrepi varnostnika.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Njegova firma.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Glede na to da sem že parkrat naročil Rare pri Lars in Sven in dobil medium potem očitno lastnik res nima pojma kak mora rdeče meso zgledat.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.317
950
113
Torej razbita arkada... Daddy drama queen
Glede na fotko, bi tudi jaz tako rekel. :bonk: Verjetno je varnostnik takoj prebral paničnega fotra, predvidevam da je tam videl že precej več polomljenih. In ni prepoznal "znanega" očka, ker ima pač slabo plačo in ne hodi k njemu na burger.

Moj otrok gre ob taki situaciji sam v špajzo pa si mal šnopca rukne na rano, mal pa po grlu, pa teče naprej... :evil:

Ne poznam cele zgodbe, a sem na strani varnostnika.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888