Ljubljana - brezvezno mesto?

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Da ne bodo takoj komentirali, da gre za leto 2015 še včerajšnja stvar:


Psihoanalitik Vodeb je včeraj lepo diagnosticiral tiste, ki Zokiju ne dajo popolnoma nobenih zaslug in vse samo kritizirajo.

Sicer pa, ko bo dobil priložnost kdo drug, bo lahko podrl Stožice, spustil promet nazaj v center in spet dovolil parkiranje na Kongresnem trgu in Trgu republike.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
Jankovič jih je gotovo podkupil :valjamse: Očitno tebi manjka kaka nora goba. :evil:

Hej, razne nagrade in hvalospevi ni enako številki turistov v praksi. Ljubljana tudi približno ni med bolj zaželjenimi destinacijami na svetu. Kaj eni sanjate? Ja, marsikdo jo je na novo opazil in se čudijo ampak število turistov in izkupiček od turizma gledano v svetovnem merilu je še vedno drobiž v primerjavi z resnično zaželjenimi svetovnimi destinacijami. Malo realnosti prosim in brez pretiravanja.

Pa še to, kar je turistom najbolj zanimivo je bilo zgrajeno že zdavnaj pred Jankotom, res pa je on ukinil promet in pregnal parkirane avtomobile iz dveh lepih trgov v Centru...
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Zajeta slika.PNG
Zajeta slika2.PNG
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Povezava do objave?

Na urgenci se je ponavadi vedno dalo zmeniti, počakajmo še na odziv nasprotne strani.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
in spet bodo nastali davkoplačevalski stroški po nepotrebnem, ko bi KRETENI od VARNOSTNIKA in POLICIJE uporabili zdravo pamet.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Meni je bolj neverjetno to da je bil na urgenci samo 1,5 ure. Ponavadi preživiš tam cel dan.

Glede na stanje (otrok z veliko odprto krvavečo rano na glavi + morebiten pretres) je bil najverjetneje obravnavan bolj prioritetno kot pa povprečna stranka, ki tam res zelo hitro prebije par ur oz. večino dneva.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Kar je vidno na sliki je prebita arkada in opraskana roka. Lahko pa je res kje drugje "velika krvaveča rana na glavi."
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Ja glede na prvotern opis in fotko sem tudi sam najprej rekel "a to je to" in nato pomislil enako, lahko je še kje drugje.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Če bi bilo kaj večjega na glavi, potem bi imel "mrežico". Plus tega bi mu v okolici rane te mastne lase pobrili, ampak zadaj mu kar lepo ven kukajo... Po eni strani vsekakor svinjarija s strani varnostnika in policije, po drugi strani pa dramatično podajanje zgodbe. Postavlja se vprašanje, kakšen odnos je imel oče do varnostnika/policije, da se jim je "snelo." Vsaka zgodba ima dve plati, resnica je ponavadi nekje vmes...
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in Matey

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Varnostniki in policaji načeloma niso neumni in glede na to, kaj so vse že videli na urgenci, tudi sami znajo presoditi kdaj kak pretirava ob par praskah svojega sončka.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Jaz sem pred časom tudi že imel bolj nenavadne situacije tam na parkiršču od urgence (za rampo) pa sem se še vedno uspel vse lepo zmenit tako da jaz imam s tamkajšnjimi varnostniki čist OK izkušnje. Definitivno bi bilo fino slišat še drugo plat ja.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Je bila velika odprta rana nad očesom. In je bila prva slika tudi zaradi prijav takoj cenzurirana na FB kot se vidi na screenshotu.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Glede na screenshot je itak očitno, da je pregovarjanja z varnostniki in policisti snemal s telefonom. Takšnega je treba samo v rit sunit, ko ima čas snemat, med tem ko z eno roko pokriva odrto rano na glavi, z drugo roko odprto rano na roki, otrok pa skoraj v nezavesti od fotrove nervoze. Med tem ko je foter pritiskal na rane, mu je pa froc ležal na nogah in šofiral avto.