Ljubljana - brezvezno mesto?

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Če je res tako, je potrebno prijaviti, ker je to res podkupnina. Samo krepko dvomim, da se je res tako zgodilo.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Če je res tako, je potrebno prijaviti, ker je to res podkupnina. Samo krepko dvomim, da se je res tako zgodilo.
Ja lej, izvajalec je zmagal na razpisu, poleg tega pa še skrbi za javno dobro.
Očitno je zadovoljen in izvajalec in investitor, sploh pa tisti, ki je dobi donacijo.
kaj češ lepšega :evil:

bajdeuvej, zakaj se pa nič ne piše o tem, kako se deli madžarski denar na dvojezičnih področjih? Tisto pa nikogar ne moti?
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.101
742
113
Če je res tako, je potrebno prijaviti, ker je to res podkupnina. Samo krepko dvomim, da se je res tako zgodilo.
kaj bi ti prijavil? da je podjetje A dalo donacijo nekemu društvu? da je podjetje B z investitorjem (MOL) sklenilo aneks k pogodbi in za podizvajalca dodatnih del najelo podjetje A? ali morda to, da je bil človek že malo nabasan in je povedal malo več, kot bi smel?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.313
113
...ksz...

Po mojih najnovejših podatkih, do katerih sem se dokaj naključno dokopal na podlagi interesa ter poizvedovanja po nekem poslu s podjetjem, ki ima v LJ čez vodovodne in kanalizacijske storitve, je Gospod 10% napredoval in se po novem imenuje Gospod 15%. Sicer pa... če gredo povsod cene gor pa naj gredo še tu a ne? :aplauz:
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
...ksz...

Po mojih najnovejših podatkih, do katerih sem se dokaj naključno dokopal na podlagi interesa ter poizvedovanja po nekem poslu s podjetjem, ki ima v LJ čez vodovodne in kanalizacijske storitve, je Gospod 10% napredoval in se po novem imenuje Gospod 15%. Sicer pa... če gredo povsod cene gor pa naj gredo še tu a ne? :aplauz:
Imam enako vprašanje kot sass zgoraj.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.313
113
Bom ponovila.
Zanima me, na kakšen način poteka realizacija po novem 15 %?

Dajmo najprej razčistit kaj dejansko tebe zanima.

Torrreeeej...... tebi je glede na ta post:
Imam enako vprašanje kot sass zgoraj.

Tole:
Bom ponovila
Zanima me, na kakšen način poteka realizacija po novem 15 %?

Enako kot tole?
kaj bi ti prijavil? da je podjetje A dalo donacijo nekemu društvu? da je podjetje B z investitorjem (MOL) sklenilo aneks k pogodbi in za podizvajalca dodatnih del najelo podjetje A? ali morda to, da je bil človek že malo nabasan in je povedal malo več, kot bi smel?

edit: typo
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.145
2.318
113
v lokalni ostariji
A se delaš neumno ali si...

Najprej, če zmagaš na razpisu v katerem NI postavke donacija je čudno da moraš karkoli donirat a ne?
Drugače pa
Doniras x podjetju organizaciji kateri prelije denar do y... Vse samo da se zamegli zadevo. Ampak najbrž ne boš razumela.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in Pepe

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
A se delaš neumno ali si...

Najprej, če zmagaš na razpisu v katerem NI postavke donacija je čudno da moraš karkoli donirat a ne?
Drugače pa
Doniras x podjetju organizaciji kateri prelije denar do y... Vse samo da se zamegli zadevo. Ampak najbrž ne boš razumela.
Seveda razumem, prav tako nikjer ne trdim, da to zagovarjam.
V mestnem svetu je tudi opozicija. Torej?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
ne gre za to, da bi kdo kaj dokazoval, ampak za to, da se mi je človek pohvalil, kako je najprej dal donacijo, potem pa je sklenil dober posel.
to, da neko društvo (ni bilo športno) ni v županovi lasti, še ne pomeni, da denarja ne more ven kanalizirati
Jankovič ni nikoli skrival, da pričakuje donacijo, ampak šele PO sklenjenem poslu in ne PRED njim, kot iz šankarskih pogovorov trdi sass. Iz teh donacij se je uredilo en kup otroških in športnih igrišč, ter prenovilo kar nekaj šol. Kdor pa trdi, da gre to v županov žep, naj pa izvoli in to dokaže ali pa vsaj prijavi ustreznim organom.
Sicer je pa to moje zadnje javljanje v Čveku, dokler se NPM ne upokoji.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Sam da se ti vse normalno zdi ko kaj takega napišeš moraš bit pa tud mal... ja vsaj čuden da ne rečem kaj hujšega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: alkoholik