Ljubljana - brezvezno mesto?

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Se strinjam z napisanim. Po drugi strani pa je ta komentar tudi dober.

aba 03:47 03.marec 2019.
Ne gre zato da bi bili Zoki in njegovi drzavni kolegi nesposobni. Gre enostavno za to, da je vsem pri koritu v interesu, da cene nepremicnin rastejo, z Zokijem na celu. Novinarji pa potegnejo z njimi in obtozujejo mlade, da so mamini sincki, medtem ko so prejsnje generacije dobivale stanovanja za par 10 tisoc evrov ali se manj. Slovenija je popolnoma sfaljena drzava, s tem se bo zal potrebno sprijazniti in si nehat metat pesek v oci.

Janković je župan od leta 2006. Kaj ima on z Jazbinškovim zakonom leta 1991? Poleg tega so cene nepremičnin spreminjajo po celi Sloveniji, in ne samo v Ljubljani. Leta 2006, ko je županovanje nastopil Janković, so bile že kar precej visoke.
In še nekaj. Stanovanjski - t.i. Jazbinškov zakon je bil sprejet v času Demosove vlade, zato je sploh neumno, da se desni volilci tako obešate nanj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gatto

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Jaz napišem bravo đoki in se takoj pljuvanje začne.
Človeka tud pohvalit ne moreš več.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.268
1.940
113
Janković je župan od leta 2006. Kaj ima on z Jazbinškovim zakonom leta 1991? Poleg tega so cene nepremičnin spreminjajo po celi Sloveniji, in ne samo v Ljubljani. Leta 2006, ko je županovanje nastopil Janković, so bile že kar precej visoke.
In še nekaj. Stanovanjski - t.i. Jazbinškov zakon je bil sprejet v času Demosove vlade, zato je sploh neumno, da se desni volilci tako obešate nanj.


Leta 2006 so bile realne cene stanovanj po mojem višje kot so danes.
Če gledamo skozi plače in vrednost denarja, bi se to upal trditi za 100%.

Leta 2007/8 so se nova stanovanja v Ljubljani prodajala za 3500€, dvomim da so danes takšne cene, za neko običajno stanovanje na na neelitni lokaciji
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Leta 2006 so bile realne cene stanovanj po mojem višje kot so danes.
Če gledamo skozi plače in vrednost denarja, bi se to upal trditi za 100%.

Leta 2007/8 so se nova stanovanja v Ljubljani prodajala za 3500€, dvomim da so danes takšne cene, za neko običajno stanovanje na na neelitni lokaciji
Se strinjam.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
V Financah je eden od kolumistov (Tadej Kotnik) analiziral gibanje cen nepremičnin v EU in ena od ugotovitev je bila tudi, da cene v Sloveniji še vedno malo nižje kot so bile na vrhuncu, seveda upoštevaje inflacijo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ampak priznaj, tale je bila res BV. Zguba denarja in časa sodišč
Točno tako, kot si zapisal. Absurdna tožba, ki se je morala tako končati. To je jasno tistim, ki imajo vsaj dve delujoči možganski celici. Drugi bodo pač vedno vpili Jankovič lopov. Saj je njegov zagovornik lepo povedal. Če so Jankoviča obtožili prejemanja podkupnine, zakaj niso tožili tudi tistega, ki je podkupnino dajal. Očitno ima Žgajnarca res nekaj osebno proti njemu, saj vodi vse postopke proti ZJ in proti njegovim sinovom, kot da je edina tožilka v Ljubljani.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
noj1.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Saj ni treba vsak dan objavljati svojih selfijev. :fredi:

O fak, kera kontra ej! Tako si me zatru, da se bom kar odlogiral za par dni :aplauz:

Drugače pa ta fotografija ni mišljena kot moj selfi temveč je to metaforična fotografija tebe v naravnem okolju med opazovanjem dogajanja okoli tebe na podlagi česar potem pišeš te fenomenalne prispevke o nedvomni nedolžnosti Jankovića :zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf